×

خطا

There was a problem loading image tajikhasan.jpg

There was a problem loading image aminbabai.jpg

ادامه مطلب...

مدیرکل دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات امنیت فضای مجازی سازمان حج و زیارت گفت: ظرف شش ماه آینده بیش از 80 درصد خدمات مورد نیاز مردم در حوزه حج و زیارت از طریق سامانه های طراحی شده و در دست اجرا به صورت غیر حضوری انجام شود.


مهران فرشید در این زمینه افزود : با توجه به بحران کنونی کرونا و تعطیلی موقت سفرهای زیارتی و تاکید جدی ریاست سازمان حج و زیارت بر اصلاح و ارتقا فرآیندها و از سویی نیاز روز افزون به ارائه خدمات برخط و غیر حضوری در این شرایط و اهمیت بهبود مستمر خدمات مورد نیاز مراجعان از سال گذشته در این حوزه اقدامات گسترده ای آغاز شد.
وی تصریح کرد : بدین منظور بیش از 40 پروژه مهم در حوزه ارتقاء پروژه های موجود و نیز تولید سامانه های جدید به منظور تحقق هوشمندسازی و تمرکز بر اقدامات کشور مقصد در مسیر بازمهندسی فرآیندهای سازمان حج و زیارت و تمرکز بر فرآیند بهبود سطح ارائه خدمات و افزایش رضایتمندی جامعه هدف درشرایط کرونایی و تبدیل آن به یک فرصت در یک سال اخیر علی رغم مشکلات ناشی از این ویروس منحوس به انجام رسیده و یا در دست انجام است.
وی با بیان اینکه این سامانه ها بخشی درون سازمانی و قسمتی هم برون سازمانی است ، گفت : دست یافتن به یک سازمان هوشمند با نگاه به اهداف دولت الکترونیک هم از دیگر اهداف ما در اجرای این پروژه ها بوده که با توجه تداوم اقدامات انجام شده در گذشته طی یک سال اخیر توانسته ایم تا حدود زیادی به این مهم نزدیک شویم.
فرشید ادامه داد : این هدف گذاری با رویکرد زائران، کارگزاران ، استانها ، سازمان مرکزی و ارتباط با ارگانها و سازمانهای همکار (پلیس، فرودگاه ، گذرنامه ، ثبت احوال و ...) انجام شده تا ارائه بیشترین خدمات در شرایط مختلف با کمترین تردد و ایجاد زحمت به جامعه هدف ، ارتقا کیفیت، افزایش سرعت، بالا بردن دقت ، کاهش هزینه ها ،تسهیل امور ، بهره وری بیشتر ، برنامه ریزی و تصمیم گیری بهتر و دقیق تر محقق شود.
مدیرکل دفتر طرح ، برنامه و فناوری سازمان حج و زیارت با بیان اینکه یکی از مهمترین اقدامات انجام شده شناسائی ، استخراج ، ثبت ، بازنگری ، پالایش و نگهداری دانش ضمنی سازمان و تبدیل آن به دانش آشکار با هدف برنامه ریزی و معماری سازمانی ، ارزیابی عملکرد، تولید نرم افزارهای جدید، ایجاد بستر تصمیم گیری مدیران ارشد، کنترل پروژه ها و مدیریت دانش می باشد.
وی ، راه اندازی سامانه جامع بهبود فرایندهای اجرائی ، شبکه اجتماعی مستقل سازمان، سامانه جامع اسکان ، داشبورد الکترونیکی مدیریت، گزارش ساز پویا سازمان را بخشی از این پروژه ها دانست.
به گفته وی ، سامانه جامع زیارت با نگاه پنجره واحد در امور حج ، عمره و عتبات عالیات عراق و سوریه در حال پیاده سازی مراحل نهایی می باشد .
وی افزود : تهیه پلتفرم جامع موبایلی ، راه اندازی سامانه ایثارگران، سامانه پرواز، سامانه نقل ، امداد، قربانی، مکانیزه کردن سیستم بودجه سازمان مبتنی برعملکرد، مستند سازی و ارتقا زیرساخت و شبکه سازمان، اجرای یکپارچه نمودن احراز هویت کاربران، میزخدمت، ارتقاء سامانه تغذیه و تدارکات، ارتقاء سامانه سماح(اربعین)، سامانه بازرسی و ارزشیابی برخی دیگر از این اقدامات است.
فرشید تصریح کرد : هر یک از این سامانه ها بدلیل نیازسنجی بخش های مربوطه شناسایی و اقدام شده که امید است موجبات رشد و ارتقا کیفیت خدمت در واحد مربوطه را رقم بزند.
فرشید توضیح داد : در بخشی از این اقدامات سعی شده خدماتی که مراجعان به آن نیاز دارند احصا و در آینده ای نزدیک نیاز مردم را از مراجعه حضوری برای دریافت خدمات به حداقل برسانیم .

وی عنوان کرد : با اقداماتی که انجام شده و قسمتی از آن نیز در دست تکمیل و اصلاح است در نیمه اول امسال بیش از 80 درصد نیازهای مردم در حوزه حج و زیارت را به صورت غیرحضوری پاسخگو خواهیم بود.
وی افزود : این اقدام با توجه به شرایط کنونی کرونایی کشور و ضرورت مراجعه غیر حضوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمرکز ما بر پاسخگویی حداکثر 48 ساعته بوده و امکان رصد و پیگیری روند انجام ارائه خدمات توسط دریافت کننده خدمت در این سامانه طراحی شده است.
فرشید با بیان اینکه در عین حال با هم اندیشی و اخذ نظرات کارشناسی استانها با همکاری و کمک بسیار موثر روابط عمومی سازمان حج و زیارت بازخوردهای مردمی از اقدامات انجام شده دریافت و ایرادات برطرف و اصلاحات لازم برای تکمیل کار انجام خواهد شد ، گفت : در فاز دوم با رویکرد برخورداری جامعه کم توان و نا توان و نیز بی سواد در استفاده از این سامانه های اینترنتی و ارائه خدمات به آنان مد نظر بوده و طراحی آن در دست اقدام می باشد.
مدیر کل طرح و برنامه و فناوری سازمان حج و زیارت ادامه داد : در راستای اهداف اشاره شده در تلاش هستیم خدمات میز خدمت سازمان حج و زیارت را از10 خدمت به به حداکثر ممکن برسانیم و به صورت پیوسته این امر ارتقا یابد و ارائه خدمات غیر حضوری توسعه یابد.
وی تصریح کرد : این اقدامات بخشی از تلاشی است که با نگاه پروژه عظیم حج هوشمند آغاز شده و طی دو سه ماه آینده فازهای اصلی کار عملیاتی و در واقع برای حج آینده آماده می شویم.

ادامه مطلب...


رئیس اداره حفاظت محیط زیست قرچک از تجلیل از دانش آموزان فعال در زمینه محیط زیست خبر داد. ب

محمدطاهر ظاهری با اعلام این خبر گفت : این اداره در مناسبت های زیست محیطی اعم از هفته هوای پاک، روز طبیعت، هفته محیط زیست و ... در طول سال مسابقات و رقابت هایی با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و طبیعت در بین دانش آموزان سطح شهرستان برگزار می کند که طی مراسمی با حفظ دستور العمل های بهداشتی از نفرات برتر با جوایز نفیس قدردانی و تجلیل به عمل آمد.
ظاهری گفت: در این مراسم که با حضور مسئولین آموزش و پرورش شهرستان و همچنین خانواده دانش آموزان منتخب برگزار شد ضمن تجلیل از ده نفر از دانش آموزان برتر پایه های مختلف آموزشی که در مسابقات نقاشی، ساخت کلیپ، انشاءنویسی، بادبادک سازی و ... بهترین آثار را خلق نمودند،  بر این مهم تاکید شد که حراست از محیط زیست کشور مطابق اصل پنجاه قانون اساسی وظیفه همگانی بوده و مشکلات محیط زیست جز با یاری نسل جوان و آحاد مردم حل نخواهد شد.
وی افزود: فرهنگ سازی و نهادینه نمودن اینکه حفاظت از محیط زیست و طبیعت جزو اولیت های هر شهروند ایرانی بالاخص قشر جوان و نوجوان باشد، از مهمترین اهداف پیش روی مجموعه ما بوده و خواهد بود؛ چرا که این امر می تواند کمک شایانی در اجرای اهداف و آرمانهای سازمان حفاظت از محیط زیست و انتقال این سرمایه ارزشمند ملی به نسل های اینده باشد.
وی گفت: اینکه هر شهروند خود به دنبال حفظ و حراست از هوا و آب و خاک باشد و با فرهنگ سازی و فعال کردن وجدان درونی هر فرد از ایجاد آلودگی جلوگیری شود بسیار کارسازتر و موثرتر از راهکاری های قانونی و قضائی پر هزینه و زمان بر می باشد.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

ادامه مطلب...

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات: مسابقه اینترنتی کتابخوانی با عنوان «راز نماز» به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان شمیرانات برگزار می شود.

عبدالرضا علی پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شمیرانات و شمال تهران در این خصوص گفت: این اداره در نظر دارد همزمان با چهل و دمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه کتابخوانی با عنوان «راز نماز» با محوریت کتاب پرتوی از اسرار نماز نوشته حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شمیرانات برگزار نماید.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را تعمیق و ترویج فرهنگ کتابخوانی درجامعه به خصوص در میان جوانان خواند و اظهار داشت: یکی از بهترین روش های ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه برگزاری پویش ها و مسابقات کتابخوانی می باشد که باعث افزایش اطلاعات عمومی مردم می شود. علی پناه در ادامه گفت: علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند از تاریخ 12 تا 24 بهمن ماه 1399 به آدرس مسابقات الکترونیکی کتابخوانی به نشانی samakpl.ir مراجعه نمایند یا جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۴۴۷۲۰۷۸۱ واحد فرهنگی تماس حاصل نمایند.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

ادامه مطلب...
 
به مناسبت روز خبرنگار طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین، ضمن دعوت از جمعی از اصحاب خبر و رسانه با اهدا لوح تقدیر و هدایا از تلاش گران عرصه اطلاع رسانی 21مرداد ماه جاری در اتاق جلسات این اداره تقدیر کرد.
 

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسداشت مقام خبرنگاران گفت: شجاعت، ایثار، استقامت و تلاش بی دریغ اصحاب خبر و رسانه، راز انتقال دقیق و سریع و درست اخبار است که با نگاه دلسوزانه و مسئولانه در مسیر اعتلای نظام و رفاه مردم همواره نقشی تاثیر گذار داشته است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ورامین با بیان این مهم که شایسته است خبرنگاران دغدغه های مردم و تلاش مسئولان برای کاستن مشکلات ناشی از تحریم، کرونا و ... را چون همیشه با درایت منعکس کرده و در مقابل هجمه رسانه ای بیگانگان و بدخواهان نظام که همواره با برجسته نشان دادن نقاط ضعف و بیان مطالب کذب علیه ملت شریف ایران جنگ رسانه ای نابرابر داشته اند، ایستادگی کنند.

خاطر نشان می شود در دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین و جمعی از اصحاب خبر و رسانه مباحث مربوط به مشکلات پیش روی ایشان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان از تلاش ایشان با اهداء لوح و هدایا قدردانی شد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...
 
حجت الاسلام والمسلمین محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین از طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین به واسطه فعالیت موثر ایشان و پرسنل اداره مذکور در برگزاری مراسم و برنامه های ملی و انقلابی در دهه پنجم عمر پر برکت انقلاب اسلامی تقدیر کرد.
 
تقدیر از ریاست اداره مذکور به واسطه فعالیت ارزشمند ایشان در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، حجاب و عفاف، قرآن و عترت، اذان و نماز و سایر فضائل دینی صورت پذیرفت که از طریق رسانه هنر تاثیر ارزشمندی در نسل جوان گذاشته است.

در متن تقدیر نامه حجت الاسلام و المسلمین محمودی امام جمعه موقت شهرستان ورامین آمده است: شواری هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین ضمن تقدیر از همدلی و همراهی جنابعالی و مجموعه همکاران در برگزاری مراسم و برنامه های ملی و انقلابی در دهه پنجم عمر پر برکت انقلاب اسلامی، سعادت، سربلندی و رستگاری همه خدمتگزاران راستین نظام و مردم همیشه در صحنه ایران را در مسیر انقلاب اسلامی آرزومند است.

خاطر نشان می شود برگزاری نمایشهای انقلابی و مذهبی، مراسم ادبی و هنری با موضوعات دینی و فرهنگ پر فضیلت دین مبین اسلام، در شهرستان 15خرداد (ورامین) که از طریق انجمن های فرهنگی هنری تابعه این اداره و سایر نهادهای فرهنگساز شهرستان برگزار می شوند، به واسطه حضور مردم ولایت مدار و شهید پرور این منطقه و گرایش مذهبی ایشان؛ همواره از حیث مخاطب با فراوانی بالایی برخوردار بوده است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...

مدیرآموزش وپرورش جوادآباد از حرکت جهادی دانش آموزان هنرستان طریقت منطقه در تولید ماسک خبر داد.


به گفته کیوانلو ، در جهت ریشه کنی ویروس منحوس کرونا در منطقه جوادآباد , کار جهادی تولید ماسک توسط دانش آموزان هنرستان طریقت منطقه صورت گرفته است.

مدیر آموزش و پرورش جوادآباد ضمن تقدیر از عرب حلوایی مدیر آموزشگاه دخترانه طریقت و دانش آموزان پرتلاش آن , تصریح کرد:در راستای حمایت از کادر درمان و مقابله با بیماری کرونا دانش آموزان، مدیر و هنرآموزان این آموزشگاه به صورت داوطلبانه و جهادی در کارگاه خیاطی این مدرسه اقدام به دوخت ماسک کردند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم ،مدیر آموزش و پرورش جوادآباد ابا حضور در درب منزل  معلمین نمونه  منطقه از زحمات ایشان تقدیر کرد.


کیوانلو مدیر آموزش و پرورش جوادآباد واعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم ضمن حضور در درب منازل همکاران  فرهنگی با اهدای گل از زحمات ایشان تجلیل کردند.

کیوانلو با اشاره به تلاش های ارزنده فرهنگیان  در طول سال تحصیلی گفت: حتی در دوران شیوع ویروس کرونا  همکاران ما آموزش را تعطیل نکرده و به شیوه های خلاقانه و مجازی به تعلیم و تربیت دانش آموزان مشغول بودند.

وی با تاکید بر اینکه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و حفظ سلامت همکاران نتوانستیم آیین جشن سپاس معلم را برگزار کنیم ، بر خود واجب دانستیم که با حضور در درب منازل ایشان ، از زحمات این عزیزان تقدیر نماییم.

کیوانلو در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم هر جه زودتر با عادی شدن اوضاع کلاسهای درس ،آموزش وتربیت فرزندان این سرزمین به صورت حضوری ادامه پیدا کند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...

نشست معاونین پرورشی وتربیت بدنی آموزش و پرورش مناطق ورامین ، قرچک، پاکدشت ،پیشوا و جوادآباد؛ با هدف غنی سازی اوقات فراغت به میزبانی بخش جوادآباد برگزار شد.

به گزارش خبرتهران ؛ در این نشست، کیوانلو مدیر آموزش وپرورش جوادآباد, در سخنانی برگزاری جلسات قطبی و هم اندیشی در خصوص مسایل روز به ویژه در حوزه پرورشی را مفید ارزیابی کرد.

در ادامه معاونین پرورشی؛ نظرات کارشناسی شده خود را در خصوص نحوه پر کردن اوقات فراغت به ویژه در زمان شیوع ویروس کرونا و وضعیت خاص کشور بیان کردند.

در این جلسه خسروی؛ معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش جوادآباد در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق جنوب شرق استان تهران در بخش جوادآباد برنامه های پیش بینی شده در زمان کرونا وهمچنین اوقات فراغت تابستانی راتشریح کرد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...


سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان ورامین گفت : با تخریب ۱۳ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی بخش جوادآباد ورامین، بیش از ۲۵ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی این شهرستان آزاد شد.

محسن بنائیان گفت: دراجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی ۱۳ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در بخش جوادآباد ورامین با حکم قضایی تخریب و ۲۵ هزار متر مربع از اراضی مرغوب کشاورزی به حالت اولیه بازگشت.
وی افزود: ۱۰ مورد از این ساخت و سازهای غیر مجاز به صورت چهار دیواری در  اراضی کشاورزی، یک مورد احداث بنا و دو استخر بود که با حضور نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نماینده فرمانداری و مسئولان جهاد کشاورزی به طور کامل تخریب و ۲۵ هزار متر مربع از اراضی کشاورزی آزاد شد.
وی اظهار داشت: هفته گذشته نیز با تخریب ۱۵ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در بخش مرکزی ورامین، ۸۰ هزار مترمربع از اراضی کشاورزی ورامین آزاد شد.
ورامین بیش از ۸۰ هزار هکتار اراضی قابل کشت دارد که به دلیل کمبود منابع آبی، ۳۸ هزار هکتار آن زیر کشت انواع محصولات باغی و زراعی می رود.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا گفت: تمامی مسابقات و همایش‌های ورزشی تا اطلاع ثانوی لغو می شود.


دکترامیر امینی  در جلسه شورای سلامت اظهار کرد:مدیران کلیه اماکن عمومی که به شهروندان پیشوا خدمات‌دهی دارند باید بیش از پیش بهداشت محیط و فردی را رعایت کنند استفاده از صابون و مایع در سرویس‌های بهداشتی تمام اماکن الزامی است.


وی با اشاره به لغو مسابقات ورزشی در پیشوا تصریح کرد: تا اطلاع ثانوی تمام مسابقات و همایش‌های ورزشی در پیشوا لغو خواهد بود و ورزشکارانی که برای درمان به پزشک معرفی می‌شود، از ورود آن‌ها به اماکن ورزشی تا زمان درمان جلوگیری شود. رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا گفت: مدیران اماکن برای ضدعفونی کردن محیط و لوازم ورزشی مداوم از الکل ۷۰ درصد استفاده کنند، مردم نگران نباشند ولی بهداشت فردی رعایت شود و با ورزش پیاده روی می‌توانند ایمنی و سلامتی را افزایش دهند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس