ادامه مطلب...


سرپرست امور منابع آب شمیرانات از رفع تصرف حدود 450 متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه زایگان پله در بخش رودبارقصران خبر داد.

به گزارش خبرتهران ، "سید حمید رضا حسینی" با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش اکیپ گشت و بازرسی آب های سطحی این امور  و اخذ دستور قضایی توسط کارشناسان حقوقی حدود 450 متر مربع از اراضی بستر و حریم رودخانه زایگان پله توسط متصرف رفع تصرف شد.
وی با بیان اینکه این اقدام در راستای قانون توزیع عادلانه آب و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز انجام شد،ادامه داد: در این عملیات با تخریب دیوار کشی ها ، بخشی از بستر رودخانه مذکور رفع تصرف شد.
حسینی در پایان خاطر نشان کرد: در راستای صیانت و حفاظت از رودخانه ها و مجاری آب های سطحی و جلوگیری از  از ساخت و ساز های غیر مجاز در بستر وحریم رود خانه ها، گروه گشت و بازرسی به طور مداوم در حال گشت زنی در منطقه بوده و به محض برخورد باهرگونه تخلف اقدامات لازم جهت جلوگیری و رفع تصرف صورت می گیرد.

ادامه مطلب...

روابط عمومی همواره یکی از حساس ترین مشاغل در سازمان ها بوده است و باید از زاویه علم و تخصص به آن نگریسته شود و توجه به این موضوع می تواند به ارتقا در توسعه ابعاد معنوی و تجربی روابط عمومی کمک کند.اگر روابط عمومی را به عنوان یک سازمان منتقل کننده اطلاعات محیطی به مدیریت و همین طور ارتباط دهنده مدیریت و سازمان به محیط خود بدانیم آن وقت می پذیریم که روابط عمومی ، واحد ارزنده ای است و باید در طراز بالای سازمان قرار گیرد.

مدیر پرتال استانی خبرتهران ، با تاکید بر اهمیت جایگاه روابط عمومی ها در شهرداری ها ، گفت: اعتماد مردم مهم ترین سرمایه اجتماعی سازمان ها و نهادها است و ایجاد و حفظ این اعتماد، مسئولیت خطیری است که بر دوش روابط عمومی ها گذاشته شده است.

رضا نورمحمدی افزود:گستردگی فضای ارتباطات ، توسعه فناوری و افزایش چشمگیر سرعت نشر اخبار ، اضطراب ناشی از حساسیت کار روابط عمومی ها و ضرورت پاسخگویی همزمان به مدیران و مخاطبان هر سازمان، فعالیت در روابط عمومی را سخت تر میکند و فعالان این عرصه باید با صبوری ، پشتکار و انگیزه بالا در جهت انجام مسئولیت های محوله تلاش کنند.

نورمحمدی تحرک و شادابی و ارتباطات گسترده با نخبگان ، هنرمندان و فعالان عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و ورزشی را از مزیت های کار در روابط عمومی برشمرد و افزود: چنانچه سازمان ها خط مشی مشخصی داشته و در ارتباطات رسانه ای از برنامه راهبردی مناسبی پیروی کنند ، فعالیت روابط عمومی ها سهل تر و موثرتر می شود.

وی در پایان گفت:به مانند سال های گذشته و با بررسی کارشناسان ورزشی در وبسایت خبرتهران ، آقای مهندس پیام نظر مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و مدیریت روابط عموی آن اداره کل ، به دلیل تلاش فراوان در اعتلای آگاهی بخشی در ورزش استان ، همکاری مستمر و پویا در ارتباط با رسانه ها و انعکاس گسترده اخبار مربوط به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، به عنوان مدیر نمونه و برتر روابط عمومی در استان تهران در سال 1402 انتخاب شدند.

شایان ذکر است لوح تقدیر مربوطه از سوی این پرتال خبری و به زودی و به یابود تقدیم ایشان خواهد شد.

در متن لوح تقدیر مربوطه آمده است:

مشاور محترم مدیرکل و مدیریت محترم روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
جناب آقای مهندس پیام نظر
سپاس يگانه معبود هستی كه بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهايی از جنس مردم باشيم كه در راه خدمت به مردم سر از پا نشناخته و استوار و با نشاط گام برمی دارند. خداونـد را شــاکریم که با درایـت ، تدابــیر و اقدامات جنابعالی شاهد اعتلای آگاهی بخشی ، همدلی با اصحاب رسانه و اقدامات فرهنگی ارزنده در سطح ورزش استان تهران بوده ایم.
درود بر اندیشه و همت بلند شما که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.بدینوسیله به عنوان مدیر نمونه روابط عمومی در سطح استان تهران از دیدگاه پرتال استانی خبرتهران انتخاب می شوید.سلامتی و توفیق روزافزون شما مسئول دلسوز و پرتلاش را از خداوند متعال خواستاریم.

پرتال خبرتهران برای این مسئول دلسوز و پرتلاش ، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارد.

 

پیام نظر,پیام نظر روابط عمومی ورزش و جوانان,پیام نظر ورزش استان تهران,پیام نظر روابط عمومی ورزش استان تهران

ادامه مطلب...

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در سفر یک روزه شورای مدیران و برنامه ریزی اداره کل به شهرستان پردیس تاکید کرد: استفاده از ظرفیت ها و تعامل ها باید بیشتر شود تا مشکلات و دغدغه های ورزشکاران و هیات ها مرتفع گردد.

در جریان این سفر که با همراهی معاونان و مدیران ستادی اداره کل انجام شد، "علی جوادی" در نشست با روسای هیات های ورزشی شهرستان پردیس همچنین گفت: مسئولیت راهبردی ورزش با اداره ورزش و جوانان است، اما شهرداری ها برخوردار هستند و خدمات بیشتری می توانند ارائه دهند.
به گزارش رسیده، آغاز سفر یک روزه شورای مدیران و برنامه ریزی اداره کل در شهرستان پردیس با بازدید از پروژه خانه جوان در منطقه فاز ۸ پردیس همراه شد و در ادامه سالن چند منظوره شهید ابراهیم هادی و سالن ولیعصر(عج) منطفه سیاه سنگ پردیس با حضور ارشدی مشاور مدیرکل، شادمهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، فرهادلو مسئول پبگیری شرق تهران و افسانه رئیس دبیرخانه ماده ۸۸ اداره کل مورد بازدید قرار گرفت.
بخش دوم سفر به حضور "علی جوادی" مدیرکل در شهرستان پردیس و دیدار با امام جمعه پردیس اختصاص داشت و در جریان آن، شادمهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان به ارائه گزارش پیرامون عملکرد این اداره و فعالیت های انجام شده پرداخت.
شورای مدیران بخش سوم سفر یک روزه به شهرستان پردیس بود که به جلسه مشترک پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان با جوادی مدیرکل و فرماندار شهرستان پردیس اختصاص داشت و پیرامون مسائل و مشکلات مطروحه از سوی پرسنل اداری، بحث و تبادل نظر شد.
جلسه مشترک روساء، نواب رئیس و دبیران هیات های ورزشی بخش چهارم این بود که در حضورمدیرکل و فرماندار شهرستان پردیس، معاونین و روسای ستادی اداره کل پیرامون مسائل و مشکلات و توسعه فعالیت های ورزشی در این شهرستان نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

ادامه مطلب...

در نشست تعاملی "پرپنجی" مدیرکل کمیته امداد استان تهران با "علی جوادی" مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ، تخصیص وام اشتغال ، توانمند سازی و موضوعات نخبگان مورد تاکید قرار گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در این ارتباط گفت: به منظور استفاده از ظرفیت دو اداره کل ، دبیرخانه موقت جهت وام اشتغال ، حوزه ازدواج و دفاتر جوانان شکل خواهد گرفت.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/karamzadeh.jpg'
There was a problem loading image 'images/karamzadeh.jpg'
ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

عطیه مومنی - خبرنگار خبرتهران - مراسم تقدیر از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر و خبرنگاران با حضور مهندس علی اصغر حقیری مدیر منطقه برق شهرستان پیشوا و مدیران این اداره و با حضور خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان پیشوا برگزار شد.

مهندس حقیری در این مراسم گفت: اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار در هدایت فکری و فرهنگی‌جامعه و میزان اثرگذاری صداقت و شفافیت شخص خبرنگار در این جریان سازی ، جایگاه شغلی آنها با خدمتگزاران صنعت برق یکی است.خبرنگاران گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند و تمامی مدیران ، مسئولین و مردم مدیون تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه این قشر زحمتکش و پر تلاش هستند.

وی افزود: تلاش در عرصه خبر و خبررسانی خبرنگاران که در جامعه حضور فعال دارند موجب شده  خواسته ها و  درخواست های جامعه  را به خوبی شناسایی و با رویه مطالبه گری پیشرفت و ارتقای جامعه را فراهم سازند.

او در ادامه بیان داشت:خدمات ما برقی‌ها به مردم لحظه‌ای است و اگر برای یک دقیقه برق منطقه‌ای قطع شود ، مردم دچار مشکل می‌شوند.خدمت خبرنگاران به آحاد جامعه هم در لحظه است و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لحظه‌ای به جامعه تاثیرات آشکار خودرا در زندگی امروزی به خوبی نشان داده است.

وی در ادامه به موضوع پر اهمیت پیک بار تابستان اشاره نمود و ابراز داشت: خوشبختانه در تابستان امسال با توجه به برنامه ریزی ها و  تمهیداتی که از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر اندیشیده شده بود در بخش خانگی شاهد خاموشی و قطعی با برنامه نبودیم.

مهندس حقیری ادامه داد:امسال 7 درصد ریزش نیرو در اداره برق داشتیم که همکاران بنده ، با تلاش بیشتر ، این خلا را پر کردند.

وی با بیان اینکه بیشترین چاه آب و خرده مالکین در شهرستان پیشوا قرار دارد ، گفت:با تعامل و همکاری ، قطعی آب را آنچنان مدیریت کرده ایم که مردم خودشان در ساعات اعلام شده توسط ما ، اقدام به قطع برق چاه ها می کنند.

حقیری همچنین گفت:کل شبکه سیمی تا پایان شهریور جمع می شود و تبدیل به کابل خودنگهدار خواهد شد ، ضمن آنکه آمار ترانس سوزی در سال گذشته به صفر رسید.

این مسئول افزود:ما بیشترین اعتبارات روستایی را در اختیار داشته ایم و 6 روستا را با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد تومان ، هدف اصلاح بینی قرار داده ایم و تاکنون 5 کیلومتر کابل خودنگهدار برای روستاهای مذکور ، ایجاد شده است.

وی در پایان ، اصحاب رسانه را عاملین ترویج فرهنگ مصرف دانست و با اهدای لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران تشکر و قدردانی کرد.گفتنی است این مراسم با تلاش های دلسوزانه آقای آئینی مدیر پرتلاش روابط عمومی این اداره , برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

 

برق پیشوا,اداره برق پیشوا,برق منطقه پیشوا,مدیر اداره برق پیشوا,مهندس حقیری مدیر برق پیشوا

 ادامه مطلب...


مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، فرا رسیدن 17 مرداد "روز خبرنگار" و سهم ارزشمند تلاشگران و فرهیختگان حوزه رسانه را در کسب افتخارات ورزش ایران و ثبت موفقیت های جوانان عزیزکشورمان، تبریک گفت.

در متن پیام تبریک "علی جوادی" در پاسداشت اصحاب قلم و رسانه و تجلیل از مشعل‌داران آگاهی، آمده است:
"روز خبرنگار" فرصت مغتنمی است تا آحاد جامعه ضمن توجه به جایگاه و رسالت خطیر این قشر شریف، تکریم و قدردانی شایسته‌ای را از همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه‌نگاران و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی؛ به عنوان طلایه داران جبهه قلم و اندیشه و عاملان آگاهی دهنده مردم در لحظات و صحنه ‌های سرنوشت ساز جامعه انجام دهند.
امسال هفدهم مرداد، یادمان شهادت مظلومانه خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را در حالی گرامی می‌داریم که با ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، مصادف شده، ضمن گرامیداشت یاد شهیدان عرصه ارتباطات، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه که به حق در راستای آگاهی بخشی در حوزه ورزش و جوانان، وظیفه ای پررنگ، نقش آفرین و قابل توجهی را در پایتخت میهن اسلامی ایفا می نمایند، تبریک می گویم و وظیفه خود می دانم در عصر ارتباطات و اطلاع‏‌رسانی بنگاه‏‌های خبری در عرصه بین‌المللی و جهانی و در کنار آن، در فضای مجازی به عنوان محل ذی نفوذی برای تبادل افکار و اطلاعات، ضمن تاکید بر رسالت خطیر و مسئولیت پرمخاطره صاحبان قلم و رسانه، از زحمت کشان عزیز این عرصه در صدا و سیما، خبرگزاری ها، سایت های خبری و نشریات، به پاس حمایت از ورزش و جوانان کشور و خصوصا استان تهران و سهم ارزشمند تلاشگران و فرهیختگان حوزه رسانه در کسب افتخارات ورزش ایران و ثبت موفقیت های جوانان عزیزکشورمان، صمیمانه سپاسگزاری نمایم.
بی شک این توفیقات، جز با همراهی و حمایت شما عزیزان میسر نمی شد، امیدوارم با عنایت و توجهات حق تعالی و با تلاش مدیران جهادی در دولت سیزدهم، شاهد موفقیت های روز افزون جامعه رسانه ای استان تهران و کشور در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی در سایه منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و تحت عنایات حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا له الفداء) باشیم.

ادامه مطلب...


محمدحسین طاهری گفت: برچسب مشخصات و اطلاعات فنی "فرش ماشینی" اجباری بوده و توزیع و فروش این فرآورده بدون برچسب دارای کد استاندارد ممنوع است.

به گزارش خبرتهران ، محمدحسین طاهری توضیح داد: برچسب مشخصات و اطلاعات فنی فرآورده "فرش ماشینی" طبق استاندارد ملی شماره1360، مشمول مقررات استاندارد اجباری بوده و مطابق ماده 15 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، توزیع و فروش فرآورده مذکور بدون برچسب حاوی مشخصات فنی و کد ده رقمی ذیل نشان استاندارد و یا تایید سازمان ملی استاندارد ایران ممنوع می‌باشد.
وی درخصوص دلیل و مزیت اجباری بودن استاندارد برچسب فرش ماشینی برای مصرف‌کنندگان افزود: بر روی برچسب‌های دارای نشان استاندارد می باید اطلاعاتی نظیر مشخص بودن جنس نخ تار و پود، خواب فرش، تراکم شانه، پود و گره، درجه فرش و سایر اطلاعات فنی درج شود و مصرف‌کنندگان در انتخاب فرش مورد نظر با توجه به ویژگی‌های مذکور، فرش خریداری نمایند که این امر مانع از تخلف افراد سودجو می‌شود.
این مقام مسؤول تاکید کرد: در صورت مشاهده فرش ماشینی بدون برچسب حاوی اطلاعات فنی و کد ده رقمی استاندارد در مراکز توزیع و فروش، فرآورده مذکور توقیف و با متخلفین مطابق قانون برخورد می‌شود.
طاهری در پایان ادامه داد: تولیدکنندگان باید کد ده رقمی استاندارد را به همراه مشخصات فنی بر روی برچسب درج نمایند و شهروندان نیز جهت حصول اطمینان از اصالت برچسب، کد ده رقمی درج شده را به شماره پیامکی 10001517 ارسال نمایند.

 ادامه مطلب...


مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و شهرقدس، از انسداد 4حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه 79 هزار و 200 مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش خبرتهران ، "حیدر دهقانی" با اعلام این خبر، تصریح کرد: با تلاش واحد حقوقی و با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی تعداد 4 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور، به عمق کلی 90 متر و دبی 4 لیتر برثانیه پر و مسدود گردید.
وی با تاکید بر اینکه این چاه ها در راستای اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی و حفاظت از منابع آب های زیرزمینی مسدود شد، افزود: با انسداد این چاه از  از تخلیه سالانه 79 هزار و 200 متر مکعب آب از سفره های زیر زمینی این امور جلوگیری گردید.
دهقانی با تاکید بر ارتباط و همکاری خوب دستگاه قضایی با این امور برای برخورد با متخلفان تصریح کرد: برداشت بی رویه از منابع آب های زیر زمینی عواقب جبران ناپذیر کاهش آب‌های سطحی از جمله ایجاد فروچاله، فرونشست زمین، شورشدن و کاهش کیفیت آب را در پی دارد که با توجه به اهمیت این موضوع، این امور با جدیت تمام در راستای صیانت از منابع آبی و برخورد با متخلفین تلاش خواهد نمود.
مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و شهرقدس در پایان، خاطر نشان کرد: این امور بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

ادامه مطلب...

رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا روش‌های جمع‌آوری زکات فطره، کفاره و نذورات سال ۱۴۰۲ را در ایام عید سعید فطر تشریح کرد.

مرجان رحیمی - خبرنگار خبرتهران:به گزارش روابط عمومی بهزیستی پیشوا ، رضا اسدی گفت: بهزیستی طبق وظایف قانونی و تکالیف محوله، خدمات متنوع حمایتی، مراقبتی و توانمندسازی به طیف گسترده‌ای از افراد دارای معلولیت، نیازمندان، فرزندان و اقشار آسیب‌پذیر ارائه می‌کند که انجام آن‎ها مستلزم همراهی مردم خیراندیش، متعهد و خداجوی است.

وی در ادامه روش‌های جذب و جمع‌آوری زکات، فطریه و کفاره را برای ارسال کمک‌های مردم و خیّران، بدون واسطه به نیازمندان آبرومند تشریح کرد و گفت: درگاه اینترنتی سازمان به آدرس mosharekat.behzisti.ir و کدهای دستوری #۵۵۵*۷۲۴* و و #۲*۶*۷*  از جمله شیوه‌های جذب وجوهات زکات فطریه، کفاره و نذورات است.

رئیس بهزیستی شهرستان پیشوا با اشاره به دیگر شیوه‌های پرداخت الکترونیک نیز افزود: همچنین مردم و خیّران می‌توانند وجوهات فطریه و کفاره و نذورات خود را از طریق شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۴۱۹۸۴۷۲۰ به نام «هدایای خاص مشارکت‎های مردمی سازمان بهزیستی» نزد بانک مرکزی واریز کنند.

ادامه مطلب... 

به همت مرجان رحیمی جعفری مدیر روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان پیشوا ، نشست خبری نجمه اسماعیلی رئیس این اداره برگزار شد.


رئیس اداره بهزیستی شهرستان پیشوا گفت : بی شک ۲۵ الی ۳۱ تیرماه هفته گرامیداشت تآسیس سازمان بهزیستی کشور با شعار "شروعی دوباره برای بهتر زیستن" بهترین زمان برای ارائه دستاوردها و خدمات ارائه شده به جامعه هدف و آگاهسازی عموم افرد جامعه است.

اسماعیلی افزود:بهزیستی با رویکرد تخصصی در راستای حفظ کیان خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر ، نگهداری و توانبخشی معلولان، توسعه پژوهش های کاربردی برای پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی و خدمات رسانی و حمایت از اقشار محروم و آسیب پذیر ، با عزمی والا و با تلاش خالصانه پرسنل شریف خود در این راه مهم در حال خدمت رسانی به آحاد جامعه می باشد.
وی ادامه داد:می‌توان ادعا کرد که هر فرد ایرانی در هر زمان از زندگی خود می‌تواند از خدمات این سازمان اجتماعی استفاده نماید ، برای مثال خدماتی مانند آموزش‌های پیش از ازدواج ، مشاوره ژنتیک به زوجین ، مشاوره خانواده، مشاوره و درمان اعتیاد ، آگاهسازی‌ها و خدمات پیشگیری از معلولیت‌ها مانند غربالگری بینایی و شنوایی نوزادان و کودکان ، پیشگیری از ایدز ، حمایت از زنان و فرزندان بی‌سرپرست و بدسرپرست ، نگهداری سالمندان و معلولان مختلف در مراکز توانبخشی روزانه و شبانه‌روزی ، پذیرش و نگهداری از فرزندان بی سرپرست و فاقد سرپرست موثر ، تامین اشتغال و مسکن، تامین هزینه وسایل کمک توانبخشی ، تامین هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان ، تامین کمک هزینه ازدواج و جهیزیه ، پیگیری و نظارت بر امور مناسب سازی معابر و ساختمان‌های عمومی و دولتی ، پرداخت مستمری و کمک هزینه‌های مختلف معیشتی و درمانی تنها بخشی از خدمات وسیع و متنوع بهزیستی است که متاسفانه آگاهی عمومی از خدماتِ انبوهِ این سازمان محدود است.

نجمه اسماعیلی تاکید کرد:این شناخت ناکافی مردم از خدمات سازمان بهزیستی ، اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی عمومی و عظیمی را می‌طلبد تا آحاد جامعه در جریان خدمات بهزیستی قرار گیرند تا چنانچه هر یک از هموطنان عزیز نیاز به خدمات این سازمان داشتند، بدانند و بتوانند از این خدمات که حق آنها است و دولت برای همگان فراهم نموده استفاده نمایند و خدمت رسانی به جامعه هدف جز از طریق هم افزایی و فعالیت جهادی کلیه دستگاه های اجرایی میسر نمی باشد.

وی در مورد اقدامات بهزیستی شهرستان پیشوا گفت:حدود 1355 مددجو ، تحت پوشش بهزیستی پیشوا هستند که از این تعداد 87 نفر غربال بینایی و 91 نفر غربال شنوایی شده اند.همچنین 41 نفر با پرداخت حق بیمه بالای 10 سال ، در شرف بازنشستگی هستند.

اسماعیلی افزود:هشت کمپ اعتیاد در شهرستان پیشوا زیر نظر بهزیستی فعالیت دارند و خدمات شغلی برای افرادی که توانمند شده اند ، وجود دارد که پس از راستی آزمایی , به آنها تسهیلات بانکی برای خوداشتغالی داده خواهد شد.

وی در پایان گفت:طرح مسکن برای خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر ، در حال بررسی می باشد که تاکنون دو واحد مسکونی برای 2 خانواده معلول ، جانمایی شده است که به زودی تحویل ایشان خواهد شد.

 

ادامه مطلب...

 

بهزیستی پیشوا , اداره بهزیستی پیشوا , نشست خبری بهزیستی پیشوا , نجمه اسماعیلی بهزیستی پیشوا , مرجان رحیمی جعفری بهزیستی پیشوا

 

 

 

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس