b_300_300_16777215_00_images_nazarr.jpg

روابط عمومی همواره یکی از حساس ترین مشاغل در سازمان ها بوده است و باید از زاویه علم و تخصص به آن نگریسته شود و توجه به این موضوع می تواند به ارتقا در توسعه ابعاد معنوی و تجربی روابط عمومی کمک کند.اگر روابط عمومی را به عنوان یک سازمان منتقل کننده اطلاعات محیطی به مدیریت و همین طور ارتباط دهنده مدیریت و سازمان به محیط خود بدانیم آن وقت می پذیریم که روابط عمومی ، واحد ارزنده ای است و باید در طراز بالای سازمان قرار گیرد.

مدیر پرتال استانی خبرتهران ، با تاکید بر اهمیت جایگاه روابط عمومی ها در شهرداری ها ، گفت: اعتماد مردم مهم ترین سرمایه اجتماعی سازمان ها و نهادها است و ایجاد و حفظ این اعتماد، مسئولیت خطیری است که بر دوش روابط عمومی ها گذاشته شده است.

رضا نورمحمدی افزود:گستردگی فضای ارتباطات ، توسعه فناوری و افزایش چشمگیر سرعت نشر اخبار ، اضطراب ناشی از حساسیت کار روابط عمومی ها و ضرورت پاسخگویی همزمان به مدیران و مخاطبان هر سازمان، فعالیت در روابط عمومی را سخت تر میکند و فعالان این عرصه باید با صبوری ، پشتکار و انگیزه بالا در جهت انجام مسئولیت های محوله تلاش کنند.

نورمحمدی تحرک و شادابی و ارتباطات گسترده با نخبگان ، هنرمندان و فعالان عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و ورزشی را از مزیت های کار در روابط عمومی برشمرد و افزود: چنانچه سازمان ها خط مشی مشخصی داشته و در ارتباطات رسانه ای از برنامه راهبردی مناسبی پیروی کنند ، فعالیت روابط عمومی ها سهل تر و موثرتر می شود.

وی در پایان گفت:به مانند سال های گذشته و با بررسی کارشناسان ورزشی در وبسایت خبرتهران ، آقای مهندس پیام نظر مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و مدیریت روابط عموی آن اداره کل ، به دلیل تلاش فراوان در اعتلای آگاهی بخشی در ورزش استان ، همکاری مستمر و پویا در ارتباط با رسانه ها و انعکاس گسترده اخبار مربوط به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ، به عنوان مدیر نمونه و برتر روابط عمومی در استان تهران در سال 1402 انتخاب شدند.

شایان ذکر است لوح تقدیر مربوطه از سوی این پرتال خبری و به زودی و به یابود تقدیم ایشان خواهد شد.

در متن لوح تقدیر مربوطه آمده است:

مشاور محترم مدیرکل و مدیریت محترم روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران
جناب آقای مهندس پیام نظر
سپاس يگانه معبود هستی كه بر ما منت نهاد تا شاهد انسانهايی از جنس مردم باشيم كه در راه خدمت به مردم سر از پا نشناخته و استوار و با نشاط گام برمی دارند. خداونـد را شــاکریم که با درایـت ، تدابــیر و اقدامات جنابعالی شاهد اعتلای آگاهی بخشی ، همدلی با اصحاب رسانه و اقدامات فرهنگی ارزنده در سطح ورزش استان تهران بوده ایم.
درود بر اندیشه و همت بلند شما که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.بدینوسیله به عنوان مدیر نمونه روابط عمومی در سطح استان تهران از دیدگاه پرتال استانی خبرتهران انتخاب می شوید.سلامتی و توفیق روزافزون شما مسئول دلسوز و پرتلاش را از خداوند متعال خواستاریم.

پرتال خبرتهران برای این مسئول دلسوز و پرتلاش ، آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارد.

 

پیام نظر,پیام نظر روابط عمومی ورزش و جوانان,پیام نظر ورزش استان تهران,پیام نظر روابط عمومی ورزش استان تهران

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس