b_300_300_16777215_00_images_bargh2.jpg

 

عطیه مومنی - خبرنگار خبرتهران - مراسم تقدیر از اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبر و خبرنگاران با حضور مهندس علی اصغر حقیری مدیر منطقه برق شهرستان پیشوا و مدیران این اداره و با حضور خبرنگاران و فعالان عرصه خبر شهرستان پیشوا برگزار شد.

مهندس حقیری در این مراسم گفت: اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار در هدایت فکری و فرهنگی‌جامعه و میزان اثرگذاری صداقت و شفافیت شخص خبرنگار در این جریان سازی ، جایگاه شغلی آنها با خدمتگزاران صنعت برق یکی است.خبرنگاران گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند و تمامی مدیران ، مسئولین و مردم مدیون تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه این قشر زحمتکش و پر تلاش هستند.

وی افزود: تلاش در عرصه خبر و خبررسانی خبرنگاران که در جامعه حضور فعال دارند موجب شده  خواسته ها و  درخواست های جامعه  را به خوبی شناسایی و با رویه مطالبه گری پیشرفت و ارتقای جامعه را فراهم سازند.

او در ادامه بیان داشت:خدمات ما برقی‌ها به مردم لحظه‌ای است و اگر برای یک دقیقه برق منطقه‌ای قطع شود ، مردم دچار مشکل می‌شوند.خدمت خبرنگاران به آحاد جامعه هم در لحظه است و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لحظه‌ای به جامعه تاثیرات آشکار خودرا در زندگی امروزی به خوبی نشان داده است.

وی در ادامه به موضوع پر اهمیت پیک بار تابستان اشاره نمود و ابراز داشت: خوشبختانه در تابستان امسال با توجه به برنامه ریزی ها و  تمهیداتی که از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر اندیشیده شده بود در بخش خانگی شاهد خاموشی و قطعی با برنامه نبودیم.

مهندس حقیری ادامه داد:امسال 7 درصد ریزش نیرو در اداره برق داشتیم که همکاران بنده ، با تلاش بیشتر ، این خلا را پر کردند.

وی با بیان اینکه بیشترین چاه آب و خرده مالکین در شهرستان پیشوا قرار دارد ، گفت:با تعامل و همکاری ، قطعی آب را آنچنان مدیریت کرده ایم که مردم خودشان در ساعات اعلام شده توسط ما ، اقدام به قطع برق چاه ها می کنند.

حقیری همچنین گفت:کل شبکه سیمی تا پایان شهریور جمع می شود و تبدیل به کابل خودنگهدار خواهد شد ، ضمن آنکه آمار ترانس سوزی در سال گذشته به صفر رسید.

این مسئول افزود:ما بیشترین اعتبارات روستایی را در اختیار داشته ایم و 6 روستا را با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد تومان ، هدف اصلاح بینی قرار داده ایم و تاکنون 5 کیلومتر کابل خودنگهدار برای روستاهای مذکور ، ایجاد شده است.

وی در پایان ، اصحاب رسانه را عاملین ترویج فرهنگ مصرف دانست و با اهدای لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران تشکر و قدردانی کرد.گفتنی است این مراسم با تلاش های دلسوزانه آقای آئینی مدیر پرتلاش روابط عمومی این اداره , برگزار شد.

b_300_300_16777215_00_images_bargh6.jpg

 

 

برق پیشوا,اداره برق پیشوا,برق منطقه پیشوا,مدیر اداره برق پیشوا,مهندس حقیری مدیر برق پیشوا

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس