ادامه مطلب...


معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به آغاز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از رصد دقیق این فضا در استان خبر داد.

محسن نایبی عصر چهارشنبه در جلسه ستاد امنیت انتخابات استانداری تهران، با اشاره به ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری که از صبح فردا، پنجشنبه ۱۰ خردادماه آغاز می‌شود بر لزوم رصد فضای انتخاباتی جامعه در استان تهران تاکید کرد.
وی با تاکید بر اینکه اولویت دستگاه‌های امنیتی، حفظ آرامش مردم است، گفت: باید هر گونه اقدامی که منجر به ایجاد تنش در جامعه می‌شود تحت کنترل دستگاه‌های ذیربط قرار بگیرد. معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان کرد: دشمن از هر وسیله‌ای برای بر هم زدن اتحاد مردم و ایجاد تنش و القای حس ناامیدی در جامعه استفاده می‌کند، لذا ضروری است که ما تمام ظرفیت و توان خود را برای خنثی سازی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمن به کار بگیریم.
نایبی اشراف کامل دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی به قانون انتخابات را ضروری دانست و افزود: به منظور جلوگیری از هرگونه اقدام خلاف قوانین و قواعد مندرج در قانون برگزاری انتخابات، از سوی نامزدها و ستادهای تبلیغاتی آنها، لازم است همه ما ضمن مرور قانون برگزاری انتخابات، نسبت به اجرای مفاد آن در حوزه خود تلاش کنیم.
معاون استاندار تهران بر لزوم حفظ وحدت عمومی جامعه نیز تاکید کرد. بر اساس این گزارش در ادامه این جلسه سید کمال سادات، مشاور و مدیرکل امنیتی استاندار تهران با اشاره به تجربه برگزاری دو انتخابات مهم طی ماه‌های اخیر، گفت: با توجه به اشراف و اطلاعاتی که در این فاصله زمانی کم از برگزاری دو انتخابات به دست آورده ایم باید به صورت تخصصی‌تر موضوعات را پیگیری کنیم.
سادات توجه به فعالیت‌های ستادهای انتخاباتی و همچنین رصد دقیق فضای مجازی را از ضروری‌ترین اقدامات دستگاه‌های مسئول در این زمینه عنوان کرد.
گفتنی است، که طی این جلسه سایر اعضا نیز، دیدگاه های خود را در خصوص مسائل مربوط به امنیت انتخابات بیان کردند.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/roodmoarragh.jpg'
There was a problem loading image 'images/roodmoarragh.jpg'
ادامه مطلب...

ادامه مطلب...


استاندار تهران بازتاب بین المللی برگزاری بازی‌های آسیایی ناشنوایان در پایتخت را مهم اعلام کرد و گفت: مسؤولان مربوطه با مشورت بخش‌های اقتصادی برای انتقال فرهنگ و توسعه گردشگری گام بردارند.

علیرضا فخاری عصر دوشنبه در جلسه بازی‌های آسیایی ناشنوایان که با حضور علی جوادی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و سایر اعضا در استانداری تهران برگزار شد، بر ضرورت تهیه و ارائه جدول زمان بندی اجرایی اقدامات در جهت برگزاری این رویداد تاکید و اظهار کرد: ضروری است که از برنامه ریزی ها حداقل تا ۲۰ روز قبل از برگزاری رسمی مسابقات مطلع باشیم که در صورت وجود مشکل نسبت به رفع آن اقدام کنیم.
استاندار تهران بر ضرورت تأمین و فراهم آوری امکانات در حوزه اسکان و پشتیبانی حضور ورزشکاران کشورهای مختلف در پایتخت تاکید کرد و گفت: در صورت ضرورت از طریق وزارت امور خارجه، اقدام به برگزاری نشست‌هایی با سفرای کشورهای شرکت کننده در این مسابقات خواهیم کرد تا آمادگی کشور را از تمام جهات برای برگزاری این رویداد اعلام کنیم.
فخاری به برقراری رابطه دیپلمات با کشورهای میهمان حاضر در این مسابقات اشاره کرد و افزود: از این طریق می‌توانیم در صورت غیبت ورزشکار کشور مربوطه موارد را پیگیری کنیم.
وی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات نه تنها در سطح آسیا بلکه در ابعاد بین المللی بازتاب خواهد داشت، عنوان کرد: چون این مسابقات برای یک قشر خاصی برگزار می‌شود دارای یک هویت معنوی، انگیزشی، اخلاقی و فکری است که بازتاب زیادی خواهد داشت و الگوی رفتاری، کرداری و اخلاقی ورزشکاران ما می‌تواند درس آموخته ای برای انتقال فرهنگ باشد.
استاندار تهران ارزیابی عملکرد در این حوزه را منوط به ارائه جدول زمان بندی اجرایی اقدامات در حوزه برگزاری این مسابقات اعلام کرد و گفت: ضروری است که اقدامات پیش دستانه، زمان بندی‌های دقیق برای ورود و خروج تجهیزات ورزشکاران، آماده سازی تیم‌های کشور و انتخاب و گزینش نفرات با هدف اثبات در شرایط برتر انجام شود و در این راستا برای استفاده از امکانات مکاتبات لازم انجام خواهد شد.
وی در ادامه بر ضرورت مشارکت جدی صدا و سیما و ایجاد جذابیت‌ها با کارهای فرهنگی و پروتکل‌های تنظیمی حوزه برگزاری این مسابقات تاکید و عنوان کرد: باید با اقدامات ویژه فضای ذهنی برای شش ماه آینده آماده و تبلیغات لازم انجام و اطلاع رسانی در این پروسه به اوج برسد.
استاندار تهران بر استفاده از ظرفیت‌های پزشکی برای شرایط مختلف در زمان برگزاری مسابقات نیز تاکید کرد و گفت: با استفاده از این فرصت می‌توانیم با فراهم آوری فضایی شاد در جهت افزایش و ارتقای سرمایه اجتماعی گام برداریم.
فخاری از مسؤولان مربوطه حوزه برگزاری بازی‌های آسیایی ناشنوایان خواست محصول نهایی برگزاری مسابقات را با پیامد سنجی های مشخص، تعیین و ارائه کنند که بتوانیم به واسطه آن به یک شعار دست یافتنی در پایان رقابت‌ها برسیم.
استاندار تهران همچنین بر ضرورت اقتصادی سازی ورزشی این مسابقات تاکید و عنوان کرد: در این حوزه ضروری است که با بخش‌های اقتصادی مشورت‌هایی انجام شود که بتوانیم از طریق اقتصادی سازی، انتقال فرهنگ و توسعه گردشگری را نیز رقم بزیم.

ادامه مطلب...

عطیه مومنی - جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران به ریاست علیرضا فخاری استاندار، وحید کیهان مدیرکل حوزه استاندار و محمد صائبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری برگزار شد.


در این جلسه توسط علیرضا فخاری استاندار تهران، حکم انتصاب حسین ابویسانی مدیر دلسوز و پرتلاش روابط عمومی شهرداری قرچک به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران اعطا شد.

 

ادامه مطلب...


علیرضا فخاری استاندار تهران در این جلسه ‌گفت: روایت گری شرط اول توفیق است و روابط عمومی‌ها باید وقایع را در زمان طلایی خود و بابیان حقیقت موضوع منتشر کنند.


وی از اعضای شورای روابط عمومی خواست تا با هم‌اندیشی و هم‌افزایی محورهایی که موجب تحول می‌شود را شناسایی کرده و آن‌ها را در امور خود بکار بگیرند تا بعد از مدتی شاهد پیشرفت و تأثیرگذاری این شورا باشند.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...


استاندار تهران گفت: زنان کشور ما، نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و بخش بسیار موثر و عامل پیش برنده در قدرت تولید ملی هستند.

به گزارش خبرتهران ؛ علیرضا فخاری استاندار تهران و رئیس ستاد کنگره ملی شهدای پایتخت در مراسم نخستین یادواره شهدای زن در وزارت کشور اظهار داشت: امروز فرصتی شد تا در سلسله برنامه‌هایی برای تامین زیر ساخت‌های کنگره بزرگ به منظور یادآوری خاطرات شهدای پایتخت که در اسفند ماه برگزار می‌شود حضور یابیم که نقطه عطفی برای پیمان همه ما با شهدای عزیزاست.
 
وی ادامه داد: این پیش کنگره تحت عنوان شهدای بانوان گرامی با ۵۶۰ شهید است که جان خود را در مسیر و اهداف انقلاب اسلامی تقدیم کردند.
 
فخاری با اشاره به نقش موثر بانوان در دوران دفاع مقدس عنوان کرد: زنان کشور ما، نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و بخش بسیار موثر و عامل پیش برنده در قدرت تولید ملی هستند.
 
وی با تاکید بر فلسفه وجودی بانوان در به معراج رساندن و قدرت‌بخشی به مردان افزود: امروز شاهدیم به برکت شهادت ۵۶۰ فرشته آسمانی جایگاه رفیع زنان ما نه تنها در کشور بلکه در جامعه جهانی و نه تنها در منزل بلکه در بعد همه شخصیت‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تلالو دارد.
 
استاندار تهران عنوان کرد: ما قبول داریم که خون شهید جوشش دهنده و برپا کننده حرکتی است از درون، برای ساخت انسان که زنان در این مسیر در خط مقدم هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: مردان به پشتوانه همسرانشان مقاومت می‌کنند و این یک ترکیب الهی است و این اراده از سرپنجه تدابیر انقلابی زنان است که مردان مقاومتی دو چندان پیدا می‌کنند و ما می‌بالیم به جامعه بزرگ واثربخش و منت گذاران همسران شهدا برای تعالی انقلابی اسلامی.
 
فخاری مطرح کرد: هرگاه در جامعه نقطه ضعفی حادث شد یقین داریم جبران کننده آن نقطه ضعف همسران و بانوان ما هستند و امروز اگر دشمنان در این مسیر، مفسده‌ای ایجاد می‌کنند، بانوان در خط مقدم مبارزه با آن هستند. این عقبه محکم تولید کننده قدرت ملی و تکیه‌گاه مطمئن برای ترویج فرهنگ ناب انقلابی و پیشبرد اهداف آن به پشتوانه بانوان است

ادامه مطلب...

به گزارش پرتال خبری خبرتهران ؛ علیرضا فخاری در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ۵ هزار و ۳۰۰ شهدای دانش آموز که با حضور رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان در سالن شهید آوینی فرهنگسرای بهمن برگزار شد، با اشاره به جایگاه شهدا اظهار داشت: آنچه تجربه کردیم و بر اساس اسناد تاریخی که تا به امروز ثبت شده، هیچ مقامی بالاتر از مقام شهید و شهادت پیدا نشده است.
 وی با تقدیر از خانواده شهدا افزود: طبق فرموده امام شهدا، شهید به وجه الله نظر می کند که هر کسی چنین توانی را ندارد و شهیدی که به وجه الله نظر می کند به مقام محمود می رسد، کسی که به این مقام می رسد موجب دعا و ثنا می شود و ما با استقاثه از شهدا تلاش می کنیم چنین وجهی پیدا کنیم.
 
استاندار تهران عنوان کرد: جایگاه ربانی و بلند شهدا همواره مورد تکریم است که این تکریم یک امر الهی است و ما اراده نمی کنیم بلکه به امر خدا انجام می‌شود.
 
فخاری با اشاره به این مراسم که به همت اداره کل آموزش و پرورش تهران انجام شد، گفت: آنچه از مقام شهدا در زمینه ایثار، گذشت، تقوا، امر به معروف و نهی از منکر، دفاع از آرمان های جمهوری اسلامی و دفاع از حق و حقیقت و جان سپاری در این مسیر می‌آموزیم، درس‌هایی برای امروز است.
 
وی افزود: امروز همه ما تکلیف داریم تا در مسیر شهدا حرکت کنیم و تا زمانی که زنده ایم، این تکلیف از ما برداشته نمی شود، چراکه ما ماندیم تا خدمت کنیم.
 
استاندار تهران با اشاره به جایگاه شهدای دانش آموز تصریح کرد: شهدای دانش آموز از ۱۳ آبان سال ۵۷ نقش آفرینی کردند و حتی قبل از آن در سال ۴۲ و سپس افرادی همچون شهید فهمیده ها که نمونه های بعدی بودند که حکایت از جایگاه شهدای دانش آموز در دفاع مقدس دارد.
 
فخاری خاطرنشان کرد: چنین مراسمی بهانه ای است تا یادآور شویم که برای خدمت به جامعه، اسلام، فرزندان انقلاب، خانواده شهدا و سربلندی ایران اسلامی باید تا پای جان پیش برویم و اگر امروز خط مقدم جنگ تن به تن نیست، در جایگاه خدمت سرفصل شهدای خدمت ایجاد کنیم.

ادامه مطلب... 


استاندار تهران در مورد حادثه ریزش ساختمان های ناایمن منطقه ۱۹ گفت:باید با تجاوزگران به حقوق مردم برخورد جدی کرد.

به گزارش پرتال خبرتهران ؛ علیرضا فخاری در حاشیه بازدید از وضعیت ریزش ساختمان‌های ناایمن منطقه ۱۹ با اشاره به مافیای ساخت و ساز در حریم تهران اظهار داشت: یکی از دلایل مربوط به بزه های ساختمانی، عدم برخورد جدی با متخلفین ساخت و ساز غیرمجاز است.
 
وی ادامه داد: از دستگاه قضا خواهش می‌کنیم  با افرادی که متخلف هستند و به قانون احترام نمی‌گذارند، برخورد شود و برای آنها اشد مجازات را درخواست می‌کنیم.
 
استاندار تهران تاکید کرد: در حوزه نظارت همه افراد باید به وظایف خود عمل کنند و باید با تجاوزگران به حقوق مردم برخورد جدی کرد.
 
فخاری با بیان اینکه  باید با سازنده متخلف برخورد کرد و اگر قانون وجود ندارد باید قانون تدوین کرد، گفت: نوع ساخت و سازی  این محدوده نشان می‌دهد که ساختمان‌ها از ایمنی لازم برخوردار نیستند.
 
وی خاطرنشان کرد: آنچه در این حادثه رخ داده، نشان می‌دهد یک ساختمان تخریب شده و با ضربه ۴ ساختمان دیگر که البته غیرمجاز بوده تخریب می‌شود.
 
استاندار تهران با اشاره به جرم سازنده متخلف افزود: سه نوع جرم برای سازنده متخلف وجود دارد یکی عدم ساخت صحیح، دیگری خلاف قانون ساختن و سوم عدم دقت استحکام ساختمان است.
 
فخاری در ادامه در مورد برخورد با متخلفین این حادثه تاکید کرد: هماهنگی با قوه قضائیه انجام شده و منتظر پاسخ قاطع هستیم.

ادامه مطلب...


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: در حوزه تامین مرغ مشکل نداریم و بعد از ماه مبارک رمضان میزان واردات افزایش پیدا می‌کند.

محمد علی‌مهری در جلسه تنظیم بازار با اشاره به وضعیت قیمت اقلام اساسی اظهار داشت: نسبت به هفته گذشته پنج قلم کالا بیش از ۵ درصد افزایش داشته که از جمله آنها گوجه فرنگی بوده که به دلیل تغییر منبع تامین گوجه از بوشهر به جیرفت بوده و قیمت به ثبات می‌رسد.   

وی در مورد وضیت مرغ تاکید کرد: در حوزه تامین مرغ مشکل نداریم و بعد از ماه مبارک رمضان میزان واردات افزایش پیدا می‌کند، همچنین با توجه به جوجه‌ریزی انجام شده از اواسط اردیبهشت، مرغ به وضعیت مناسبی خواهد رسید.   

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: واحدهای بدون مجوز تعویض روغن، قیمت را افزایش می‌دهند که شناسایی این واحدها در دستورکار قرار گرفته، همچنین روند کاهشی قیمت لاستیک را شاهد هستیم و بازار لاستیک وضعیت آرامی دارد.   

علی‌مهری سپس گفت: بازرسی بازار شب عید و ماه مبارک رمضان نیز انجام شده و با توجه به اقدامات مشترکی که از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط صورت گرفته، بازرسی مناسب بوده و باید در طول هر سال این روند استمرار داشته باشد.   

گفتنی است در این جلسه وضعیت، میزان و قیمت میوه عرضه شده در ایام عید و همچنین وضعیت اقلام دیگر از جمله لوازم خانگی، شکر، برنج و غیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب...

جلسه هماهنگی احداث شهرک صنعتی دولتی شهرستان ملارد به ریاست معاون استاندار تهران برگزار شد.


به گزارش خبرتهران ، به منظور رفع موانع و تسریع در اجرای مصوبه احداث شهرک صنعتی دولتی ملارد در ۷۴۶ هکتار از اراضی منابع طبیعی جلسه‌ای به ریاست محمد علی‌مهری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و با حضور جابر کریمی فرماندار ملارد، حسین حق وردی نماینده مردم شریف حوزه مشق در مجلس، بهزادی مدیرکل امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری تهران، طبرسا مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان تهران، صادقی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران و نمایندگان جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری و امور مالیاتی در محل دفتر فرماندار ملارد برگزار شد.

در این جلسه پس از بحث و بررسی موارد مطرح شده جهت ارزش‌گذاری منطقه ای زمین های منابع طبیعی، مقرر شد امور مالیاتی نسبت به تعیین بلوک استقرار جهت ارزش گذاری منطقه ای تا ده روز آینده نسبت برگزاری کمیسیون تقویم اراضی اقدام نماید.

گفتنی است، با پیگیری مسئولان شهرستان ملارد، پس از ۱۴ سال مجوز احداث تنها شهرک صنعتی دولتی ملارد در سال جاری در دولت سیزدهم صادر شد

ادامه مطلب...


استاندار تهران با اشاره به لزوم اطلاع رسانی ظرفیت های گردشگری استان از اتخاذ تمهیدات خدمات سفر خبر داد.

محسن منصوری در نخستین جلسه ستاد خدمات سفر استان تهران با اشاره به لزوم آمادگی دستگاه ها اظهار داشت: باید از ظرفیت‌های استان تهران به ویژه در حوزه گردشگری به خوبی بهره بگیریم و به منظور آشنایی صحیح در مورد این ظرفیت‌ها باید اطلاع‌رسانی دقیق انجام شود.

وی افزود: باید رویکرداقتصادی استان به سمت گردشگری سوق پیدا کند، در این راستا ظرفیت هایی همچون گردشگری زیارت با معرفی اماکن متبرکه و امامزادگان، ظرفیت‌های ورزشی و تاریخی از جمله در ری و ورامین به درستی مورد بهره‌برداری قرار گیرد، در موضوع گردشگری سلامت نیز بهترین بیمارستان‌ها و خدمات مربوط به استان تهران است.

منصوری با اشاره به اینکه باید از ظرفیت‌های گردشگری بهره بگیریم و سرمایه‌گذاری در این بخش را جذب کنیم، گفت: در حوزه هتل‌سازی نیز باید اقدامات مناسب انجام شود و از سوی دیگر اقدامات فرهنگی نیز با کمک صداوسیما و رسانه‌ها انجام شود.

وی با اشاره به لزوم تشکیل ستادهای متناظر شهرستانی و برنامه‌ریزی لازم برای سفرهای نوروزی تصریح کرد: مجموعه شهرداری‌ها به ویژه شهرداری تهران باید برای فضاسازی شهر برنامه‌ریزی خاصی را داشته باشند چراکه این موارد حال و هوای مردم را تغییر می‌دهد، البته باید به بحث‌های محتوایی نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

استاندار تهران در ادامه گفت: مباحث امنیتی و انتظامی نیز در شورای تامین مطرح شده و کشیک‌ها و امور کنترلی باید قبل از ایام عید و در ایام عید تشدید شود، بخشی از این کار بر عهده نیروی انتظامی و بخش دیگر توسط راهور انجام می‌شود، به علاوه پایگاه‌های شبانه‌روزی اورژانس، هلال‌احمر و دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز باید برپا باشند و ستاد مدیریت بحران از چند روز مانده به عید باید در حالت آماده‌باش قرار گیرند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: در حوزه راهداری برخی اصلاحات نیازمند هزینه چندانی نیست و تنها باید ساماندهی صورت گیرد، همچنین آموزش و پرورش نیز در حوزه اسکان در سطح استان تهران اقدامات لازم را انجام دهد؛ از سوی دیگر دستگاه‌های خدمت‌رسان در ایام پایانی سال و تعطیلات باید موضوع خدمت‌رسانی را به صورت جدی دنبال کنند.

منصوری اظهار داشت: شهرستان‌هایی که محل عبور مسافرین هستند از جمله ری، فیروزکوه و پاکدشت باید بیشتر از سایر شهرستان‌ها، مسیرها را به لحاظ خدماتی و زیباسازی مورد توجه قرار دهند تا سفرهای خوبی برای مردم پیش‌بینی کنیم.

استاندار تهران تاکید کرد: اتخاذ تمامی این تمهیدات منوط به شرایط فعلی و عدم اجرای محدودیت‌های کرونایی است و اگر متاثر از شرایط کرونا، ستاد ملی تصمیمات جدیدی اتخاذ کند، متناسب با آن عمل می کنیم.

ادامه مطلب...


مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران بر لزوم مهارت آموزی زنان روستایی به عنوان مانعی در برابر مهاجرت تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ ثریا شارقی با اشاره به اهمیت آموزش در روستاها اظهار داشت: یکی از راه هایی که می تواند باعث توسعه مشاغل خانگی و مانع مهاجرت روستاییان شود، توسعه آموزش و مهارت به ویژه در زمینه مشاغل خانگی می باشد.

وی افزود: منظور آموزش های سنگین، سخت و طولانی نیست بلکه آموزش چند ساعته یک مهارت می تواند زندگی معیشتی یک فرد را متحول کند ولی از آنجا که این شرایط در روستاها کمتر فراهم است یا اطلاعات خانواده ها کامل نیست موفقیت در این موارد کمتر می باشد.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران عنوان کرد: دولت باید تسهیل گری کند و گام نخست را بردارند؛ در این راستا ۳۳۰ شغل و حرفه خانگی در استان تهران تعریف شده، به عنوان نمونه زیور آلات، فرش، تراش سنگ ها قیمتی، کشت زعفران و قارچ، حوله بافی، پارچه‌بافی و غیره که با حمایت معاونت زنان ریاست جمهوری به شکل پایلوت انجام دادیم.

شارقی سپس گفت: علاقه مندی زنان روستایی به ویژه جوانان تحصیل‌کرده روستایی جالب بود و ایجاد انگیزه کرد مثلاً آموزش رشته حوله بافی و پارچه بافی سنتی که از هنرهای در حال منسوخ شدن می باشد توسط یک استاد در استان برگزار شد که با استقبال زیادی روبرو شد که نشان می دهند به عنوان دولت و تسهیل گر در زمینه توسعه مشاغل خانگی باید بیشتر تلاش کنیم.

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس