ادامه مطلب...


بخشدار جلیل آباد شهرستان پیشوا با بیان اینکه نظارت دقیق شوراها و حضور منظم در جلسات باعث رفع بخش عمده‌ای از مشکلات روستا می شود، گفت: شوراها باید به عنوان بازوان دهیاران و بخشدار، همواره با مشورت‌دهی، دلسوزی و دغدغه‌مندی برای توسعه و آبادانی روستاها کمک نمایند.

مهندس سیدمصطفی قاسمی در نشست هم اندیشی به مناسبت روز شوراها اظهار داشت: کارهای مطلوبی که تاکنون در روستاها انجام شده و یا در دست اقدام قرار دارد همه به پشتوانه همت شوراها و هدایت‌های نماینده محترم دولت در شهرستان بوده است.

وی گفت: مردم شوراها را به نمایندگی خویش برای رفع مشکلات و تنگناها برگزیده اند و لازم است تا شوراها با نقش‌آفرینی موثر بسترسازی لازم را برای تحقق مطالبات عمومی صورت دهند.

بخشدار جلیل آباد بیان کرد: تلاش می‌کنیم با هم افزایی، کمک و برنامه‌ریزی، شاخص‌های اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و سایر امور در روستاها افزایش یافته و برنامه‌های مدنظر دولت و فرماندار در روستاهای پیشوا اجرایی گردد.

وی با تأکید بر اینکه نظارت دقیق شوراها و حضور منظم در جلسات باعث رفع بخش عمده‌ای از مشکلات می شود، افزود: شوراها باید به عنوان بازوان دهیاران و بخشدار، همواره با مشورت‌دهی، دلسوزی و دغدغه‌مندی برای توسعه و آبادانی روستاها کمک نمایند.

قاسمی تصریح کرد: به‌عنوان نماینده دولت در بخش وظیفه خود می‌دانم هر زمان مسئله‌ای در هر روستایی رخ دهد به‌سرعت در محل حاضر شده و پیگیری‌های لازم را انجام دهم زیرا معتقدم از هر فرصتی باید برای خدمت به مردم استفاده کرد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...

به پیشنهاد پرتال خبری خبرتهران ، مهندس سیدمصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد (شهرستان پیشوا) به عنوان بخشدار نمونه استان تهران در سال 1398 انتخاب شد.

رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبرتهران گفت:بخشداري پايه ترين واحد دولت و واحد عملياتي آن مي باشد كه نقش مهم در ايجاد فضاي نشاط یا ايستايي در روستا دارد و بخشداران نقش ممتاز در پويايي منطقه داشته و ارتباط مستقيم با مردم دارند و محوري ترين نقش را در مديريت منطقه ايفا مي كنند.


وی افزود:بخشدار موفق بخشداری است که بتواند از ایده‌های دیگران استفاده کند و با توجه به تأثیر بخشداری بر روند زندگی شهروندان ، بخشداری انتقادها و پیشنهادهای مختلفی را از سوی مردم عادی و کارشناسان می‌پذیرد و از میان همه این انتقادات و پیشنهادات می‌توان ایده‌های مناسبی را استخراج کرد و پس از کارشناسی، اجرایی نمود.


نورمحمدی ادامه داد:در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت اقتصادی قوی ، نظارت منطقی ، تکمیل پروژه ها ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به مردم ، در دسترس بودن مدیران بخشداری و انجام اقدامات به صورت جهادی ، به عنوان ملاک‌های انتخاب بخشدار نمونه ، و با بررسی تعدادی از خبرنگاران و کارشناسان سایت خبرتهران ، آقای مهندس سیدمصطفی قاسمی به عنوان بخشدار نمونه استان تهران در سال 1398 انتخاب و تقدیرنامه مربوطه به زودی تقدیم ایشان خواهد شد.

در قسمتی از متن تقدیرنامه مهندس سیدمصطفی قاسمی آمده است:

اندیشه و تلاش خادمان صدیق عمران و آبادی ایران زمین ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.خدای متعال را شاکریم که با درایت ومدیریت شایسته جنابعالی ، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون بخش جلیل آباد در حوزه های مختلف هستیم.بدینوسیله به عنوان بخشدار نمونه استان تهران در سال 1398 از دیدگاه پرتال خبرتهران انتخاب می شوید.درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق ومخلوق را به همراه داشته است.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال خبرتهران

مصطفی قاسمی بخشدار جلیل آباد,قاسمی بخشدار جلیل آباد,مصطفی قاسمی بخشدار نمونه استان تهران,بخشدار نمونه استان تهران, بخشدار نمونه

ادامه مطلب...


بخشدار جلیل‌آباد از اجرای بیش از ۳۰ برنامه متنوع و افتتاح پروژه‌های عمرانی در ایام الله دهه فجر در سطح شهر و روستاهای این بخش خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سید مصطفی قاسمی اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات در سال جاری تلاش کردیم برنامه‌های دهه فجر در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی و سیاسی در مردم باشد تا در اسفند ماه انتخابات با شکوه و با مشارکت حداکثری مردم داشته باشیم. وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی، یادواره شهدا، جشنواره علمی دانش‌آموزی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، برپایی نمایشگاه دستاوردهای عشایر، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و مسابقه بزرگ محله با اجرای مسعود روشن پژوه بخشی از برنامه‌های بخش جلیل آباد در ایام پیروزی انقلاب اسلامی است. بخشدار جلیل‌آباد تصریح کرد: افتتاح طرح‌های عمرانی دولت در سطح روستاها و شهر جلیل‌آباد و پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران نیز در دهه مبارک فجر با هدف آگاهی مردم از خدمات صورت گرفته و امیدآفرینی در جامعه صورت می گیرد. قاسمی افزود: چندین پروژه به‌سازی و آسفالت معابر و خیابان‌ها در جلیل‌آباد، زواره بید و سایر روستاها، خانه عالم در قشلاق جلیل‌آباد، چاه آب کشاورزی در غیاث‌آباد، سوله صالحین در جلیل‌آباد از جمله پروژه‌های عمرانی است که در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
بخشدار جلیل‌آباد گفت: هماهنگی های لازم جهت ایجاد زیرساخت‌های شهری در جلیل‌آباد درحال انجام است و ادارات خدمات‌رسان به‌زودی در این منطقه مستقر می‌شوند.

سید مصطفی قاسمی در نشست با اعضای شورای اسلامی جلیل‌آباد اظهار داشت: مکاتبات و هماهنگی‌های لازم جهت ایجاد زیرساخت‌های شهری در جلیل‌آباد در حال انجام است و بطور جدی پیگیر استقرار شهرداری هستیم.

وی افزود: با توجه به ارتقای روستای جلیل‌آباد به شهر، این منطقه نیازمند اجرای طر‌ح‌های عمرانی ویژه و همچنین ایجاد مبلمان شهری است که باید در دستور کار دهیاری و شورای فعلی قرار گیرد.

بخشدار جلیل‌آباد بیان کرد: باید نظارت و کنترل بیشتری بر ساخت‌وساز در داخل بافت و حریم شهر صورت گرفته و تخلفات را به‌سرعت گزارش دهید تا میزان ساخت‌وسازهای غیرمجاز به صفر برسد.

قاسمی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم جهت استقرار ادارات خدمات‌رسان در جلیل‌آباد انجام شده، گفت: در حال حاضر مقدمات استقرار اداره گاز فراهم شده و در مراحل نهایی است و سایر ادارات نیز به‌زودی در این منطقه مستقر خواهند شد.

استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری

ادامه مطلب...
در ادامه تلاش ها و پیگیری ها جهت ارتقای سطح کمی و کیفی آب شرب روستای شوران، حسینی بخشدار جلیل آباد و امینی مدیر  آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیشوا از خط انتقال آب شرب این روستا بازدید میدانی به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسینی بخشدار جلیل آباد در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل اداره آب و فاضلاب روستایی از پیگیری های مصرانه امینی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی تشکر نمود.

مدیر آبفای روستایی نیز ارتقای سطح کیفیت آب شرب روستاها را یکی از مهمترین دغدغه ها و وظایف خود برشمرد و از ادامه تلاش ها برای بهبود وضعیت آب شرب روستای شورای خبر داد.

وی  خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه خط انتقال آبرسانی روستا مدتی بلا استفاده بوده، با احیا و وارد مدار شدن مجدد خط انتقال ممکن است آب شرب بعضی از  منازل گل آلود باشد که به زودی برطرف می شود.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
عملیات احداث مدرسه شش کلاسه خیّرساز در روستای محمدآباد عرب ها، از توابع بخش جوادآباد ورامین روز سه شنبه آغاز شد.

رئیس آموزش و پرورش جوادآباد در حاشیه این مراسم گفت: این مدرسه شش کلاسه به همت خیّرنیک اندیش سیدحسن طباطبایی و با همکاری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران احداث و طی یکسال به بهره برداری می رسد.
عباس کیوانلو افزود: این دومین پروژه خیرّساز در روستای محمدآباد است که با بهره برداری از آن، کلیه مدارس این روستا نوسازی و تجهیز می شود.
وی گفت: مهمترین برنامه آموزش و پرورش بخش جوادآباد، اجرای طرح نهضت مدرسه سازی در مناطق مختلف جوادآباد است به طوری که طی سه سال گذشته، ۱۰ مدرسه در این بخش از شهرستان ورامین احداث شده است.
کیوانلو افزود: آموزش و پرورش جواد آباد از ۵۴ آموزشگاه شامل ۳۰ مدرسه ابتدایی، ۱۵ مدرسه متوسطه دوره اول، ۶ مدرسه متوسطه دوره دوم نظری و ۳ مدرسه متوسطه دوره دوم کار دانش برخوردار است که ۱۳ مدرسه ابتدایی به صورت چندپایه اداره می شود و یک معلم نقش مدیر، معلم، معاون آموزشی، معاون پرورشی، معاون اجرایی و حتی نیروی خدماتی ارائه خدمت می کند.
وی اظهار داشت: جوادآباد، از کمترین میزان تراکم دانش آموزی در استان تهران با نرخ ۱۸.۵ برخوردار است و این مهم به دلیل پراکندگی جمعیت دانش آموزی به ویژه در مناطق روستایی است.
رئیس آموزش و پرورش جوادآباد ورامین افزود: جوادآباد از دو مدرسه دخترانه و پسرانه شبانه روزی با امکانات بسیاری مناسب خوابگاهی و سه وعده غذای گرم برخوردار است، مدرسه پسرانه در شهر جوادآباد ویژه دوره دوم متوسطه و کار دانش و مدرسه دخترانه در روستای خاوه ویژه دوره اول متوسطه و کار و دانش شامل خیاطی، کامپیوتر و حسابداری است.
وی گفت: در آموزش و پرورش جوادآباد ۴۴۵ فرهنگی به خدمت مشغول هستند.
کیوانلو تصریح کرد: درصد از جمعیت ۴ هزار و ۹۵۵ نفری دانش آموزان جوادآباد را اتباع تشکیل می دهند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
بخشدار جلیل آباد از اختصاص دو میلیارد ریال توسط مردم و نهادهای این بخش برای تهیه اقلام مورد نیاز سیل زدگان استان خوزستان خبر داد.

 سیدعباس حسینی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان این بلای طبیعی از همکاری اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش جلیل آباد شهرستان پیشوا که به این موضوع واکنشی خداپسندانه و انسان دوستانه نشان دادند، تشکر کرد.

وی گفت: مبلغ دو میلیارد ریال به منظور کمک به سیل زدگان توسط بخشداری جلیل آباد، شورای روستاها، دهیاری های تابعه و کمکهای مردمی جمع آوری شد.


بخشدار جلیل آباد افزود: رقم جمع آوری شده، صرف تهیه و اختصاص اقلام ضروری مورد نیاز هم وطنان گرفتار در این بلای طبیعی می گردد.

وی با تاکید بر آمادگی همه جانبه دهیاران و عوامل اجرایی برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی، خاطر نشان کرد: جلسات مستمر و هدفمند ستادهای مدیریت بحران شهرستان و بخش برگزار می شود.

حسینی در پایان گفت: هدایای جمع آوری شده مردم جلیل آباد در اولین زمان ممکن با رعایت اضطرار توسط دهیاران این بخش، در بین مردم خوزستان توزیع خواهد شد.

ایرانگردی,گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی بخشداری جوادآباد ، در متن این پیام آمده است.
 ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام سوگواری بانو فاطمه الزهرا سلام الله علیها و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر شما مردم شریف بالاخص جمعیت روستایی کشور که با صبوری و مجاهدت و تلاش عرصه تولید کشور را درست گرفته اند و اینک که با نگاهی به گذشته و مشاهده و مقایسه  اعمال ننگین حکومت پهلوی از یک طرف و  تبلور خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ادامه راه ایشان توسط نایب بر حق امام زمان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ، از طرف دیگر ،  که با ارائه خدمات گسترده رفاهی ،  اجتماعی ، فرهنگی و آموزشی و ... در زندگی مردم جاری و ساری گردیده است بر خود میبالیم و با امید به آینده سربازی راستین خواهیم بود برای حفظ آرمانهای امام راحل و تحقق اهداف ایشان که همانا عزت و اقتدار مردم در سایه امنیت و حفظ نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

فرمانداری ورامین,فرماندار ورامین,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...

محمد حیدری در جریان دیدار از کارگاه کار آفرینی روستای زواره از توابع بخش جواد آباد گفت :  با حمایت بخشداری جوادآباد و با همت کمیته بانوان و دهیار روستای زواره ور، بیش از  ۳۰ نفر از بانوان این روستا، مهارتهای لازم برای تولید انواع البسه زنانه را به دست آوردند .
وی افزود : بانوان شرکت کنند هدر این طرح ، از معارت لازم برای ورود به بازا کسب و کار برخوردار شدند.

فرمانداری ورامین,فرماندار ورامین,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

 

 

 

ادامه مطلب...

به مناسبت روز جهانی تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان، برنامه‌های متنوع فرهنگی و ورزشی در شهرستان دماوند برگزار می‌شود.

شاهرخ جهانشاهی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند در نشست هماهنگی روز جهانی تربیت بدنی و هفته ملی سلامت بانوان اظهار کرد: همه ساله پایان مهرماه با عنوان هفته سلامت بانوان نامگذاری شده است و با توجه به اینکه جامعه امروز به سمت صنعتی شدن پیش می‌رود شاهد کم‌تحرکی در بین افراد هستیم که تاثیر آن در زندگی فردی و اجتماعی بسیار زیاد است.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های این نشست صرفا محدود به این هفته نیست بلکه می‌تواند سرآغازی باشد تا تداوم آن موجب نهادینه شدن و فرهنگ‌سازی ورزش به ویژه برای بانوان باشد که رسالت فرزند پروری و ایجاد نشاط در جامعه را بر عهده دارند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند افزایش صبر و استقامت و برخورد با آسیب‌های اجتماعی را ارمغان ورزش نام برد و ادامه داد: نقش خانواده در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی به ویژه استفاده از مواد مخدر بسیار موثر است و با توجه به اینکه بانوان بیش از نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند می‌توانند تاثیر بسزایی در کاهش آسیب‌ها داشته باشند.

جهانشاهی با بیان شعار هفته سلامت تحت عنوان «ورزش نسخه رایگان سلامت زنان» گفت: بر اساس محورهای مطرح شده و شعار هفته سلامت، برنامه‌ریزی‌هایی در سطح شهرستان دماوند صورت گرفته که به آن پرداخته می‌شود که از جمله آن موضوع ورزش همگانی است که بدون نیاز به تدارکات خاص و تنها با هماهنگی می‌توان آن را گسترش داد.

وی با اشاره به تاریخچه ورزش در ایران تصریح کرد: انجام ورزش و تعلیم و تربیت از دوران ایران باستان مورد تاکید قرار داشت و در خصوص سوارکاری، تیراندازی، شنا و آمادگی جسمی به جهت بروز جنگ‌های مختلف فعالیت‌هایی انجام می‌شد، امروزه نیز باید ورزش مورد توجه قرار گیرد تا دانش‌آموزان ما در آینده با مشکل اضافه وزن مواجه نشوند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند ورزش را از موضوعات مورد نیاز در جامعه امروز نام برد و فرهنگ‌سازی در این خصوص را اقدامی در راستای جلوگیری از انحرافات و آسیب‌های اجتماعی برشمرد.

هفته سلامت بانوان و تربیت بدنی

همچنین در ادامه این نشست لیلا زعفرانی مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان دماوند اظهار داشت: برنامه‌های هفته ملی سلامت بانوان با هدف اطلاع‌رسانی و حساس‌سازی گروه‌های مختلف جامعه به ویژه بانوان مد نظر قرار دارد و شهرستان دماوند نیز با هماهنگی میان ادارات ورزش و جوانان، شبکه بهداشت و درمان، بهزیستی، هلال احمر، کمیته امداد و امور بانوان و خانواده فرمانداری به اجرای آن می‌پردازد.

وی افزود: به این ترتیب برنامه‌های پیشنهادی ما شامل همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهر آبسرد با همکاری شهرداری‌های آبسرد و کیلان، همایش پیاده‌روی بانوان در شهرستان دماوند از میدان امام خمینی(ره) تا پارک کوثر، برگزاری مسابقات دارت و تیر اندازی بین ادارات، سمینار نقش ورزش و تربیت بدنی در سلامت روح و روان، پیشگیری از اعتیاد و برگزاری ورکشاپ‌های مختلف در ادارات است.

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان دماوند ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه ۲۴ مهرماه روز ملی پارالمپیک نام‌گذاری شده تصمیم بر اجرای مسابقاتی در مدرسه استثنایی جیلارد داریم که در این هفته برگزار می‌شود.

زعفرانی اضافه کرد: روز ۲۵ مهر ماه با عنوان نقش فعالیت جسمانی در پیشگیری از ناباروری بانوان نامیده شده که شاهد برگزاری کلاس‌های آموزشی برای بانوان مراجعه‌کننده به مراکز بهداشتی درمانی خواهیم بود.

وی از نواخته شدن زنگ ورزش به صورت همزمان در مدارس در روز ۲۶ مهرماه با عنوان روز تربیت بدنی و با شعار نقش زنان به عنوان پیشگام و الگوی مشارکت خانواده خبر داد که دانش‌آموزان به مدت ۱۵ دقیقه در محوطه حیاط مدرسه به انجام ورزش همگانی می‌پردازند.

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان دماوند اشاره‌ای به برنامه روز پنجشنبه  ۲۷ مهرماه کرد و گفت: در این روز سلامت روان و نقش ورزش در سلامت روانی و اجتماعی مورد توجه قرار دارد و همایش پیاده‌روی بانوان در شهر دماوند انجام می‌شود.

زعفرانی تصریح کرد: در روز جمعه ۲۸ مهر نیز شرکت در نماز جمعه و اجرای برنامه‌های مخصوص در این زمینه را در دستور کار داریم و در نهایت امیدواریم نقش ورزش در سلامت بانوان بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی با توجه به برگزاری مسابقات کاراته بانوان در روزهای اخیر با شرکت ۶۴ نفر از کاراته‌کاها از شهرستان دماوند و مدال‌آوری ۲۴ نفر از این افراد بیان کرد: خوشبختانه در طول سال‌های اخیر برنامه‌ریزی‌های خوبی در راستای سلامت جسمانی بانوان در رشته‌های مختلف ورزشی انجام شده و استقبال خوبی از کلاس‌های آموزشی ورزشی  از سوی بانوان صورت گرفته است.

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: انتظار ما افزایش تعداد سالن‌های ورزشی برای بانوان در سطح شهرستان دماوند است و امیدواریم روند پیشرفت فیزیکی سالن ورزشی بانوان که در پارک مهک کلنگ‌زنی شده بود رو به افزایش باشد چرا که متاسفانه سالن ویژه‌ای برای بانوان در شهرستان وجود ندارد و تنها باشگاه‌های خصوصی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

زعفرانی خاطرنشان کرد: همچنین از ۲۷ مهرماه استخر ولیعصر مجددا آغاز به کار خواهد کرد و برنامه‌های ویژه‌ای برای بانوان در نظر گرفته است که امیدواریم شاهد استقبال افراد در این زمینه باشیم.

وی حضور بانوان در هیئت کوهنوری را در حد مطلوب خواند و بیان کرد: نیمی از کوهنوردان شهرستان دماوند در هیئت کوهنوری را بانوان تشکیل می‌دهند که این موضوع جای خوشحالی دارد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری شهرستان دماوند پیاده‌روی را به عنوان بهترین ورزش هوازی برشمرد و با توجه به افزایش بیماری‌هایی چون پوکی استخوان، مشکلات قلبی، عروقی، چاقی و فشار خون ۲۰ دقیقه پیاده‌روی روزانه را از موارد مهم و ضروری برای بانوان نام برد.

هفته سلامت بانوان و تربیت بدنی

*ورزشکاران شهرستان دماوند موفق به کسب ۱۲۰ مدال رنگانگ در مسابقات آینده‌سازان استان تهران شدند

در ادامه این نشست، احمد یزدانی مسئول امور ورزشی و اماکن اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان دماوند برای اولین بار میزبان مسابقات آینده سازان استان تهران با حضور ورزشکارانی از فیروزکوه، پردیس و رودهن بود که شهرستان دماوند موفق به کسب  ۱۲۰ مدال رنگانگ شد و به عنوان رتبه اول در منطقه دو استان تهران انتخاب شد که مایه افتخار ما است.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان و هفته تربیت بدنی برنامه‌ریزی‌های را مد نظر قرار داده که از این میان می‌توان به برگزاری مسابقات ویژه دانش‌آموزان استثنایی با همکاری اداره بهزیستی در استادیوم تختی، نواخته شدن زنگ ورزش در روز  ۲۶ مهرماه با هماهنگی یکی از مدارس و انجام ورزش صبحگاهی مشترک در برخی مدارس با حضور مربیان سطح شهرستان اشاره کرد.

مسئول امور ورزشی و اماکن اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند ادامه داد: خوشبختانه مسابقات طناب‌کشی و دارت در طول سال توسط برخی‌ از ادارات برگزار می‌شود که در این هفته از مدارس و سایر نهادها دعوت می‌کنیم که در صورت تمایل به برگزاری مسابقه در این رشته‌های ورزشی اعلام آمادگی کنند.

یزدانی از حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند در نماز جمعه این هفته شهرستان خبر داد و گفت: در روز  ۲۸ مهرماه عملکرد سال ۹۶ و مسابقات انجام شده در سال جاری عنوان می‌شود که با تجلیل از خانواده‌های شهدای ورزشکار و غبارروبی شهدای گمنام همراه خواهد بود.

وی انجام تست رایگان سلامت مربیان و ورزشکاران با همکاری درمانگاه جیلارد و شبکه بهداشت و درمان، برگزاری مسابقات مشارکتی دو و میدانی و دوچرخه سواری با همکاری اداره آموزش و پرورش در طول این هفته و برگزاری مسابقه خانوادگی با همکاری هیئت ورزش‌های بومی محلی در یکی از روستاهای شهرستان دماوند را از دیگر برنامه‌های هفته سلامت بانوان و تربیت بدنی در این شهرستان برشمرد.

مسئول امور ورزشی و اماکن اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند از برگزاری مسابقات اسکیت و تنیس روی میز برای بانوان و آقایان در قالب ادارات خبر داد و برگزاری مسابقه فوتسال و والیبال را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

گفتنی است که برگزاری همایش بانوان با همکاری شبکه بهداشت و درمان و امور بانوان فرمانداری شهرستان دماوند در روز ۳۰ مهرماه، انجام مسابقات ورزشی ویژه معلولان و کودکان استثنایی، زنگ ورزش و نرمش در مدارس و اعزام مربیان ورزشی در روز  ۲۴ مهر به مدارس از مصوبات این نشست بود.

همچنین برگزاری پیاده‌روی بانوان در دماوند، برگزاری مسابقات دارت و طناب‌کشی در ادارات و برپایی جشنواره غذای سالم و سنتی همزمان با برگزاری مسابقات در هنرستان زینبیه جیلارد از دیگر مصوبات در نشست سلامت بانوان و تربیت بدنی در شهرستان دماوند بود.

 

 

 

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس