ادامه مطلب...


مرکز خدمات جامع سلامت دهستان فیلستان به زودی افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرتهران ، سعید فکری بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت به همراه زینی وند مدیر شبکه بهداشت و درمان، محمود کرمانشاهی دهیار دهستان فیلستان از روند احداث پروژه مرکز خدمات جامع سلامت روستای فیلستان بازدید کرد.

سعید فکری نماینده عالی دولت در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت در حاشیه این بازدید بر لزوم تکمیل این مرکز درمانی تاکید کرد و گفت :  پروژه ساخت و تکمیل مرکز جامع سلامت روستای فیلستان یکی از مهم ترین پروژه های درمانی شهرستان می باشد که به همت شبکه بهداشت و درمان و دهیاری  روستای فیلستان در حال احداث می باشد که با بهره برداری از آن شاهد ارتقای شاخص سلامت در بخش مرکزی خواهیم بو

ادامه مطلب...

بخشدار مرکزی دماوند از تکمیل پروژه دیوار ساحلی روستای هویر با استفاده از اعتبارات استانی خبر داد.

به گزارش خبرتهران ، رضاطاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند ، به همراه سلیمانی، مسئول برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری، سلطان آهی، معاون عمرانی فرمانداری و حسین‌پور، ‌بخشدار مرکزی دماوند، اعضای شورای بخش و جمعی از مسئولان ادارات مربوطه با حضور در روستای هویر از پروژه احداث دیوار ساحلی رودخانه این روستا بازدید کردند.

لازم به ذکر است که سیل سال گذشته به بسیاری از باغات و زمین‌های کشاورزی این روستا خسارات زیادی وارد کرد که امسال با پیگیرهای فرمانداری و بخشداری مرکزی دماوند، این دیوار ساحلی با هدف هدایت سیلاب های احتمالی، با اعتبارات استانی در حال احداث و تکمیل می باشد.

 ادامه مطلب...


جلسه بررسی و رفع مشکلات آب شرب روستای صالح آباد با ریاست محمد عبدی بخشدار مرکزی قرچک و با حضور مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران، رؤسا و نمایندگان آبفای و شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر اعضا در محل بخشداری مرکزی برگزار شد.

به گزارش خبرتهران ، بخشدار مرکزی شهرستان قرچک در جلسه بررسی و رفع مشکلات آب شرب روستای صالح آباد گفت: پایش و نظارت بر وضعیت کمی و کیفی آب شرب روستا می بایست بصورت مستمر توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و عوامل آبفای شهرستان صورت پذیرد و نتایج نمونه برداری ها بصورت موردی به بخشداری منعکس گردد.


عبدی در ادامه افزود: براساس بازدیدهای میدانی و آخرین گزارشات ارایه شده از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان و آبفای باقرآباد در خصوص وضعیت آب شرب روستای صالح آباد نتایج آزمایشات میکروبی و شیمیایی، کمیت و کیفیت آب مطلوب ارزیابی شده است.


وی بیان کرد: دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا نیز بعنوان مسولین محلی اهتمام شایسته به منظور رصد مسایل و مشکلات مردمی و پیگیری آن تا حصول نتیجه را داشته باشند.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

ادامه مطلب...


بخشدار جلیل آباد شهرستان پیشوا با بیان اینکه نظارت دقیق شوراها و حضور منظم در جلسات باعث رفع بخش عمده‌ای از مشکلات روستا می شود، گفت: شوراها باید به عنوان بازوان دهیاران و بخشدار، همواره با مشورت‌دهی، دلسوزی و دغدغه‌مندی برای توسعه و آبادانی روستاها کمک نمایند.

مهندس سیدمصطفی قاسمی در نشست هم اندیشی به مناسبت روز شوراها اظهار داشت: کارهای مطلوبی که تاکنون در روستاها انجام شده و یا در دست اقدام قرار دارد همه به پشتوانه همت شوراها و هدایت‌های نماینده محترم دولت در شهرستان بوده است.

وی گفت: مردم شوراها را به نمایندگی خویش برای رفع مشکلات و تنگناها برگزیده اند و لازم است تا شوراها با نقش‌آفرینی موثر بسترسازی لازم را برای تحقق مطالبات عمومی صورت دهند.

بخشدار جلیل آباد بیان کرد: تلاش می‌کنیم با هم افزایی، کمک و برنامه‌ریزی، شاخص‌های اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و سایر امور در روستاها افزایش یافته و برنامه‌های مدنظر دولت و فرماندار در روستاهای پیشوا اجرایی گردد.

وی با تأکید بر اینکه نظارت دقیق شوراها و حضور منظم در جلسات باعث رفع بخش عمده‌ای از مشکلات می شود، افزود: شوراها باید به عنوان بازوان دهیاران و بخشدار، همواره با مشورت‌دهی، دلسوزی و دغدغه‌مندی برای توسعه و آبادانی روستاها کمک نمایند.

قاسمی تصریح کرد: به‌عنوان نماینده دولت در بخش وظیفه خود می‌دانم هر زمان مسئله‌ای در هر روستایی رخ دهد به‌سرعت در محل حاضر شده و پیگیری‌های لازم را انجام دهم زیرا معتقدم از هر فرصتی باید برای خدمت به مردم استفاده کرد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


بخشدار جلیل‌آباد از اجرای بیش از ۳۰ برنامه متنوع و افتتاح پروژه‌های عمرانی در ایام الله دهه فجر در سطح شهر و روستاهای این بخش خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، سید مصطفی قاسمی اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن انتخابات در سال جاری تلاش کردیم برنامه‌های دهه فجر در جهت ایجاد شور و نشاط اجتماعی و سیاسی در مردم باشد تا در اسفند ماه انتخابات با شکوه و با مشارکت حداکثری مردم داشته باشیم. وی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی، یادواره شهدا، جشنواره علمی دانش‌آموزی، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، برپایی نمایشگاه دستاوردهای عشایر، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و مسابقه بزرگ محله با اجرای مسعود روشن پژوه بخشی از برنامه‌های بخش جلیل آباد در ایام پیروزی انقلاب اسلامی است. بخشدار جلیل‌آباد تصریح کرد: افتتاح طرح‌های عمرانی دولت در سطح روستاها و شهر جلیل‌آباد و پروژه‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران نیز در دهه مبارک فجر با هدف آگاهی مردم از خدمات صورت گرفته و امیدآفرینی در جامعه صورت می گیرد. قاسمی افزود: چندین پروژه به‌سازی و آسفالت معابر و خیابان‌ها در جلیل‌آباد، زواره بید و سایر روستاها، خانه عالم در قشلاق جلیل‌آباد، چاه آب کشاورزی در غیاث‌آباد، سوله صالحین در جلیل‌آباد از جمله پروژه‌های عمرانی است که در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
بخشدار جلیل‌آباد گفت: هماهنگی های لازم جهت ایجاد زیرساخت‌های شهری در جلیل‌آباد درحال انجام است و ادارات خدمات‌رسان به‌زودی در این منطقه مستقر می‌شوند.

سید مصطفی قاسمی در نشست با اعضای شورای اسلامی جلیل‌آباد اظهار داشت: مکاتبات و هماهنگی‌های لازم جهت ایجاد زیرساخت‌های شهری در جلیل‌آباد در حال انجام است و بطور جدی پیگیر استقرار شهرداری هستیم.

وی افزود: با توجه به ارتقای روستای جلیل‌آباد به شهر، این منطقه نیازمند اجرای طر‌ح‌های عمرانی ویژه و همچنین ایجاد مبلمان شهری است که باید در دستور کار دهیاری و شورای فعلی قرار گیرد.

بخشدار جلیل‌آباد بیان کرد: باید نظارت و کنترل بیشتری بر ساخت‌وساز در داخل بافت و حریم شهر صورت گرفته و تخلفات را به‌سرعت گزارش دهید تا میزان ساخت‌وسازهای غیرمجاز به صفر برسد.

قاسمی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم جهت استقرار ادارات خدمات‌رسان در جلیل‌آباد انجام شده، گفت: در حال حاضر مقدمات استقرار اداره گاز فراهم شده و در مراحل نهایی است و سایر ادارات نیز به‌زودی در این منطقه مستقر خواهند شد.

استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری

ادامه مطلب...
در ادامه تلاش ها و پیگیری ها جهت ارتقای سطح کمی و کیفی آب شرب روستای شوران، حسینی بخشدار جلیل آباد و امینی مدیر  آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیشوا از خط انتقال آب شرب این روستا بازدید میدانی به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، حسینی بخشدار جلیل آباد در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی پرسنل اداره آب و فاضلاب روستایی از پیگیری های مصرانه امینی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی تشکر نمود.

مدیر آبفای روستایی نیز ارتقای سطح کیفیت آب شرب روستاها را یکی از مهمترین دغدغه ها و وظایف خود برشمرد و از ادامه تلاش ها برای بهبود وضعیت آب شرب روستای شورای خبر داد.

وی  خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه خط انتقال آبرسانی روستا مدتی بلا استفاده بوده، با احیا و وارد مدار شدن مجدد خط انتقال ممکن است آب شرب بعضی از  منازل گل آلود باشد که به زودی برطرف می شود.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
عملیات احداث مدرسه شش کلاسه خیّرساز در روستای محمدآباد عرب ها، از توابع بخش جوادآباد ورامین روز سه شنبه آغاز شد.

رئیس آموزش و پرورش جوادآباد در حاشیه این مراسم گفت: این مدرسه شش کلاسه به همت خیّرنیک اندیش سیدحسن طباطبایی و با همکاری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران احداث و طی یکسال به بهره برداری می رسد.
عباس کیوانلو افزود: این دومین پروژه خیرّساز در روستای محمدآباد است که با بهره برداری از آن، کلیه مدارس این روستا نوسازی و تجهیز می شود.
وی گفت: مهمترین برنامه آموزش و پرورش بخش جوادآباد، اجرای طرح نهضت مدرسه سازی در مناطق مختلف جوادآباد است به طوری که طی سه سال گذشته، ۱۰ مدرسه در این بخش از شهرستان ورامین احداث شده است.
کیوانلو افزود: آموزش و پرورش جواد آباد از ۵۴ آموزشگاه شامل ۳۰ مدرسه ابتدایی، ۱۵ مدرسه متوسطه دوره اول، ۶ مدرسه متوسطه دوره دوم نظری و ۳ مدرسه متوسطه دوره دوم کار دانش برخوردار است که ۱۳ مدرسه ابتدایی به صورت چندپایه اداره می شود و یک معلم نقش مدیر، معلم، معاون آموزشی، معاون پرورشی، معاون اجرایی و حتی نیروی خدماتی ارائه خدمت می کند.
وی اظهار داشت: جوادآباد، از کمترین میزان تراکم دانش آموزی در استان تهران با نرخ ۱۸.۵ برخوردار است و این مهم به دلیل پراکندگی جمعیت دانش آموزی به ویژه در مناطق روستایی است.
رئیس آموزش و پرورش جوادآباد ورامین افزود: جوادآباد از دو مدرسه دخترانه و پسرانه شبانه روزی با امکانات بسیاری مناسب خوابگاهی و سه وعده غذای گرم برخوردار است، مدرسه پسرانه در شهر جوادآباد ویژه دوره دوم متوسطه و کار دانش و مدرسه دخترانه در روستای خاوه ویژه دوره اول متوسطه و کار و دانش شامل خیاطی، کامپیوتر و حسابداری است.
وی گفت: در آموزش و پرورش جوادآباد ۴۴۵ فرهنگی به خدمت مشغول هستند.
کیوانلو تصریح کرد: درصد از جمعیت ۴ هزار و ۹۵۵ نفری دانش آموزان جوادآباد را اتباع تشکیل می دهند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
بخشدار جلیل آباد از اختصاص دو میلیارد ریال توسط مردم و نهادهای این بخش برای تهیه اقلام مورد نیاز سیل زدگان استان خوزستان خبر داد.

 سیدعباس حسینی ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان این بلای طبیعی از همکاری اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش جلیل آباد شهرستان پیشوا که به این موضوع واکنشی خداپسندانه و انسان دوستانه نشان دادند، تشکر کرد.

وی گفت: مبلغ دو میلیارد ریال به منظور کمک به سیل زدگان توسط بخشداری جلیل آباد، شورای روستاها، دهیاری های تابعه و کمکهای مردمی جمع آوری شد.


بخشدار جلیل آباد افزود: رقم جمع آوری شده، صرف تهیه و اختصاص اقلام ضروری مورد نیاز هم وطنان گرفتار در این بلای طبیعی می گردد.

وی با تاکید بر آمادگی همه جانبه دهیاران و عوامل اجرایی برای مقابله با حوادث و بلایای طبیعی، خاطر نشان کرد: جلسات مستمر و هدفمند ستادهای مدیریت بحران شهرستان و بخش برگزار می شود.

حسینی در پایان گفت: هدایای جمع آوری شده مردم جلیل آباد در اولین زمان ممکن با رعایت اضطرار توسط دهیاران این بخش، در بین مردم خوزستان توزیع خواهد شد.

ایرانگردی,گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی بخشداری جوادآباد ، در متن این پیام آمده است.
 ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت ایام سوگواری بانو فاطمه الزهرا سلام الله علیها و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر شما مردم شریف بالاخص جمعیت روستایی کشور که با صبوری و مجاهدت و تلاش عرصه تولید کشور را درست گرفته اند و اینک که با نگاهی به گذشته و مشاهده و مقایسه  اعمال ننگین حکومت پهلوی از یک طرف و  تبلور خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و ادامه راه ایشان توسط نایب بر حق امام زمان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب ، از طرف دیگر ،  که با ارائه خدمات گسترده رفاهی ،  اجتماعی ، فرهنگی و آموزشی و ... در زندگی مردم جاری و ساری گردیده است بر خود میبالیم و با امید به آینده سربازی راستین خواهیم بود برای حفظ آرمانهای امام راحل و تحقق اهداف ایشان که همانا عزت و اقتدار مردم در سایه امنیت و حفظ نظام جمهوری اسلامی خواهد بود.

فرمانداری ورامین,فرماندار ورامین,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس