ادامه مطلب...

شهردار قرچک گفت: در راستای طرح نهضت آسفالت معابر، بلوار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی آسفالت شد.

محسن خرمی شریف اظهار داشت: نهضت آسفالت معابر و خیابان‌ها به‌صورت گسترده ازجمله بلوار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی باهدف ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آغازشده است.

وی افزود: آسفالت این بلوار که پرتردد هم بود نیاز به مرمت داشت که بعد تراش آسفالت قدیمی، هم‌اکنون با دستگاه مکانیزه در حال آسفالت است.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: اجرای نهضت آسفالت باهدف اصلاح چهره شهر جهت روان‌سازی تردد وسایل نقلیه، تأمین آرامش و آسایش شهروندان انجام‌شده و معابر دیگر که نیاز به روکش‌دارند نیز انجام خواهد شد.

ادامه مطلب...

مهندس يعقوبی شهردار ، حسن ايلانلو رئيس و اعضای شورای اسلامی شهرحسن آباد  از آحاد مردم برای شرکت پرنشاط در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.متن پیام به شرح زیر است:

انتخابات ریاست جمهوری عرصه بزرگ مردمسالاری دینی و ترسیم کننده سرنوشت چهار سال آینده کشور عزیزمان ایران است که به برکت انقلاب اسلامی و به قیمت خون پاک شهدای گرانقدر و ارزشمند مان به امانت سپرده شده است.

این فرصت گرانقدر به آسانی به دست نیامده و وظیفه دینی و ملی هر شهروند ایرانی است که با حضور و مشارکت پرشور در انتخابات، حماسه دیگری آفریده و نقش تاریخی خود را به بهترین شکل ایفا نماید.

باور داریم که حضور هر کدام از ما پای صندوق‌های رای در جهت تقویت قدرت ملی و ساخت پایه‌های ایران قوی، مهم و موثر است و بی‌شک انتخاب اصلح که باید به مبانی این انقلاب و این نظام اعتقاد قلبی و واقعی داشته باشد، امر حیاتی و ضروری برای تداوم پیشرفت ایران اسلامی به شمار می‌رود.

لذا بدینوسیله از ملت بزرگ ایران اسلامی بويژه مردم ولايت مدارشهرحسن آباد و بخش فشافويه  دعوت می‌کنیم روز جمعه هشتم تیرماه با انتخاب آگاهانه ، راه و رسم شهدای عزیز کشور را زنده نگه داشته و مسیر شکوفایی ایران اسلامی را با رای به نامزد اصلح ، پرتلاش و خستگی‌ناپذیر ، هموار نمایند.

ادامه مطلب...

عبدا... میرزایی شهردار پرتلاش بومهن در پيامی مردم را به مشاركت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و فراهم كردن شرايط پايداری ملت ايران با سرمايه گذاری عظيم ملت در انتخابات، دعوت كرد.

متن پیام شهردار بومهن به این شرح است:
بي شك حضور گسترده و حماسی مردم در پاي صندوق های اخذ راي نه تنها عمل به وظيفه ملی و دينی است، بلكه مردم با اين حضور ، عظمت ، بيداری ، وحدت و همدلی خود را به رخ جهانيان خواهند کشید.‌
در اين برهه ي خطير و اين مقطع حياتي از تاريخ نظام جمهوري سالامي ايران، دقت نظر مردم شريف در انتخاب رییس جمهور اصلح، توانمند و متخصص، كه خود را متعهد و ملزم به رعايت مباني قانون اساسي و اصول انقلاب بدانند، موجب تشكيل دولتی خواهد شد كه به حق سزاوار عنوان عصاره فضايل ملت باشد، و در راه تحقق آرمانهاي ارزشمند انقلاب اسلامي و منويات مقام معظم رهبري از هيچ كوششي فروگذار ننمايد.

بي ترديد مردم ولايتمدار و با بصيرت بومهن و شهرستان پردیس، فردا جمعه ۸ تیرماه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رییس جمهور شهیدمان، به نیابت از حاج قاسم عزیز با حضور گسترده و آگاهانه ي خود در انتخابات  ریاست جمهوری ، در کمال فضايل اخلاقي و مملو از آرامش و نشاط، روزي پرشور ديگري را در تاريخ ملت انقلابي به يادگار خواهند گذاشت .

ادامه مطلب...

جشن عید امامت و ولایت همزمان از عید سعید قربان و عید سعید غدیرخم به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ورامین با مشارکت  سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام حسین ع شهرستان ورامین در محله شهرک جهاد برگزار شد.

گفتنی است با دستور علیرضا مومنی شهردار ورامین و با حمایت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری ورامین در جهت حضور پرشور مردم مناطق ومحلات شهر ورامین در برگزاری این دوره از جشن های عید امامت ولایت و که موجبات  همراهی ومشارکت مردم محله وگروه های مردم نهاد و استفاده از ظرفیت مساجد و پایگاه های بسیج اقدام به برگزاری جشن های عید امامت و ولایت نموده است.

ادامه مطلب...

شهردار بومهن گفت:پذیرایی از عاشقان ولایت امیرالمومنین (ع)  موجب افتخار  مجموعه مدیریت شهری  بومهن خواهد بود.


مهندس عبدا... میرزایی  ضمن شادباش و تبریک این عید بزرگ با حضور در غرفه فرهنگی خدماتی شهرداری در میهمانی بزرگ ۱ کیلومتری گفت: مجموعه شهرداری بومهن  از اینکه سهمی دربرگزاری  میهمانی 1 کیلومتری غدیر در این شهرستان داشته به خود میبالد و موجب افتخارماست که میزبان عاشقان ولایت و امامت هستیم.


وی افزود:  در غرفه شهرداری بومهن علاوه بر پذیرایی از مشتاقان ولایت،  برنامه های فرهنگی شامل آموزش نقاشی کودکان و نوجوانان ، غرفه  بادکنک آرایی و همچنین غرفه دوست دار کودک نیز دایر میباشد.


مهندس میرزایی در پایان از تلاش بخشهای مختلف شهرداری و همکاری در برگزاری این همایش باشکوه خبر داد و گفت از کلیه همکارانم که در چند روز اخیر بصورت ویژه جهت برگزاری میهمانی ۱ کیلومتری غدیر تلاش کردند تشکر و قدردانی میکنم.

ادامه مطلب...

دو نفر از نیروهای فعال و پرتلاش شهرداری ورامین در بسیج ادارات ، حکم مسئولیت گرفتند.

همزمان با نکوداشت دهه ولایت و امامت و هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و طی مراسمی در سالن اجتماعات شهرداری ورامین ، دو پرسنل بسیجی از نیروهای شهرداری ورامین ، خانم لیلا امیری مقدم به عنوان مسئول بسیج بانوان ادارات و آقای اسماعیل محمد نژاد مسئول پرتلاش و باتجربه کارپردازی شهرستان ورامین به عنوان رئیس هیات اندیشه ورز بسیج ادارات شهرستان ورامین منصوب گردیدند.

ادامه مطلب...

به منظور تسریع در رفع مشکلات و مطالبات مردمی  ، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر بومهن و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری باحضور در محله سیاه بند ، ضمن بازدید از سطح منطقه با اهالی دیدار کردند.

در این بازدید مهندس عبدا... میرزایی شهردار بومهن، ضمن ابراز خرسندی از دیدار با معتمدین و ساکنان منطقه اظهار کرد: دیدار دوره ای با اقشار مختلف ساکن در محلات و رسیدگی به مطالبات آنان وظیفه و دغدغه اصلی مدیریت شهری بومهن است و بنده و همکارانم سرکشی به نقاط مختلف شهری را سرلوحه کارخود قرارداده اییم.

وی افزود: در این بازدید مشکلات مختلف محله از جمله رسیدگی به وضعیت رفت و روب، جمع آوری به موقع زباله ها، آسفالت و جدول گذاری ، وضعیت ساخت و ساز غیرمجاز مورد بحث و  گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت و به منظور رفع آن‌ها دستورات مقتضی به واحدهای مختلف شهرداری ارجاع گردید.

در ادامه بهنام امینی  رییس شورای اسلامی شهر نیز فلسفه وجودی شورای شهر را پل ارتباطی میان مردم و سازمانهای خدمت رسان دانست و گفت: بنده و همکارانم بصورت مستمر و منظم ، با حضور میدانی در سطح شهر مشکلات مناطق مختلف را رصد کرده و پیگیر رفع آنها خواهیم بود.‌

در بخشی از این بازدید شهروندان محله سیاهبند قدیم ، مطالبات و درخواستهای خود را با مدیریت شهری در میان گذاشتند.

ادامه مطلب...

به منظور تسهیل در تردد شهروندان ؛ پیاده‌روهای فاز ۳ توسط شهرداری پردیس نوسازی شد.

به گزارش وبسایت خبرتهران ، یکی از امور جاری واحد فنی عمرانی شهرداری طی طول سال بازدید دائمی و ترمیم و نوسازی پیاده‌روهای سطح شهر است.

در همین راستا طرح نوسازی پیاده روهای برخی معابر فاز ۳ توسط واحد فنی عمرانی شهرداری پردیس اجرا شد.

لازم به ذکر است که طرح مذکور بر اساس اولویت بندی‌های از پیش تعیین شده در سایر نقاط شهر پردیس نیز اجرا می‌شود.

ادامه مطلب...

به منظور بهبود شرایط معابر شهری ، اجرای لکه گیری آسفالت معابر فاز ۷ توسط شهرداری پردیس انجام شد.

به گزارش وبسایت خبرتهران ، واحد فنی عمرانی شهرداری پردیس در راستای رفاه حال شهروندان و بهبود شرایط معابر شهری اجرای آسفالت در نقاط مختلف بر اساس اولویت بندی پیش بینی شده را اجرا می کند.

بر همین اساس پروژه لکه گیری آسفالت معابر نواحی کارگاهی و مسکونی فاز ۷ شهر پردیس شامل مناطق خرمدشت و سیاهسنگ اجرا شد.

ادامه مطلب...


در جهت توسعه اماکن ورزشی و ترویج فرهنگ ورزش در جامعه، فضای ورزشی بسکتبال در پارک‌های شهر قرچک ایجاد شد.

به گزارش خبرتهران ، به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، فضای ورزشی بسکتبال برای شهروندان علاقه‌مند به این رشته در پارک‌های اقوام، شهدای ۱۵ خرداد، پارک ولایت و پارک ولیعصر (عج) به‌صورت زمین مسابقه بسکتبال ایجاد شد.

گفتنی است این اقدام به درخواست شهروندان ورزش دوست قرچکی و در‌ راستای ترویج فرهنگ ورزش، تندرستی و اوقات فراغت جوانان صورت پذیرفت.

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس