ادامه مطلب...به مناسبت روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) ، مراسم تقدیر از پرستاران منتخب توسط شهرداری شاهدشهر و به میزبانی شورای اسلامی صورت گرفت.

به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار مراسمی در صحن شورای شهر به میزبانی رئیس و اعضای شورای اسلامی و با حضور سلمانی شهردار شاهدشهر، سروان جوادی فرمانده بسیج 9 چهارده معصوم (ع) و به همت و تلاش معاونت فرهنگی اجتماعی و مسئول روابط عمومی شهرداری برگزار شد .


در ابتدای این مراسم بهمن زاده رئیس شورای اسلامی ، ضمن خیر مقدم و تبریک این روز به پرستاران منتخب و خانواده‌ محترم آنان بیان داشت :
نقش پرستاری در نظام سلامت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین منزلت و جایگاه پرستار باید حفظ و مورد تکریم قرار گیرد.
سپس شهردار شاهدشهر ، طی سخنانی ؛ ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به حاضرین در جلسه به ویژه به پرستارانی که در مراسم حاضر بودند و تشکر از نمایندگان مردم در شورای اسلامی شاهدشهر که میزبانی این مراسم را برعهده داشتند ، به ارزش و برکت زندگی پرستاران پرداخت و گفت: پرستاران به ازای مراقبت و لحظات آرامش بخشی که به یک مددجو و انسان بیمار ارایه می کنند، به اندازه تمام سالهای آرامش بخش زندگی آن فرد برکت و خیر می بینند و این برکت، برکت بزرگی است و در ادامه اظهار داشت : حضور مسئولان در چنین مناسبت هایی باعث دلگرمی کادر درمانی می شود ، پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی تواند در این حرفه مقدس دوام بیاورد. و زحمات کارکنان و کادر درمانی به ویژه پرستار قابل جبران نخواهد بود .


در پایان از زحمات پرستاران خانمها ؛ لطفی ، برآینده ، محمدی ، ابراهیمی ، توکلی ، فاخر ، طلایی ، دهقان ، اسماعیلی ، جلالی کیا و کریمی در حوزه بهداشت و درمان با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر و تشکر شد و با بررسی مسائل و مشکلات آنان در جلسه ، حمایت همه جانبه شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری در راستای رفع مشکلات پرستاران و کادر درمانی با فراهم کردن بستری مناسب اعلام نمودند.

ادامه مطلب...


مراسم گرامیداشت 26 آذر روز حمل و نقل و قدردانی از تاکسیرانان خدوم با حضور مسئولان شهری در شاهدشهر برگزار شد.

همزمان با ۲۶ آذر روز حمل و نقل عمومی مراسمی در دفتر شورای اسلامی به میزبانی رئیس و اعضای شورای اسلامی و با حضور سلمانی شهردار شاهدشهر، سرگرد آقاجان نماینده پلیس راهور شهریار ، سروان سراقی رئیس کلانتری , شمسیان رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شاهدشهر و رانندگان تاکسی درون‌شهری نمونه ، برگزار شد.


در ابتدای این مراسم بهمن زاده رئیس شورای اسلامی ، ضمن خیر مقدم و تبریک این روز به رانندگان تاکسی و خانواده‌ ارجمند آنان اظهار داشت : مجموعه شورای اسلامی بر این اعتقادیم که شما عزیزان امین جان ، مال و ناموس مردم هستید و قشر زحمتکش و خدمت رسانید و در همین راستا به پاس قدردانی از شما عزیزان تصمیم بر آن شد که به همت شورای اسلامی ، شهردار محترم و رئیس سازمان طی مراسمی از زحمات رانندگان در حوزه حمل ونقل شاهدشهر تجلیل بعمل آید . در ادامه شهردار نیز ضمن تبریک این روز ، تشکیل صندوق تعاونی تاکسیداران که اعضای آن رانندگان تاکسی هستند که باید خودشان آن را اداره کنند ، نوسازی ناوگان حمل و نقل شاهدشهر ، افتتاح ساختمان راهنمایی و رانندگی در شاهدشهر و استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت حل ترافیک شهری ، رفع معضل شخصی برها و احداث ایستگاه تاکسی در میدان شهدا ، را تا پایان سال جاری اعلام نمودند . و همچنین شمسیان رئیس سازمان حمل و نقل شاهدشهر نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز به رانندگان ، از رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار به جهت حمایتهای ایشان از طرحها و برنامه های حوزه حمل و نقل ، و تخصیص بودجه تا اجرای شدن برنامه های حمل و نقل از ابتدای سال تا کنون، قدردانی نمودند.


در پایان از زحمات رانندگان خدوم و نمونه حوزه حمل و نقل با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر و تشکر شد و با بررسی مسائل و مشکلات آنان، حمایت همه جانبه شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری را در راستای رفع مشکلات رانندگان با فراهم کردن بستری مناسب اعلام نمودند. 

ادامه مطلب...


با انصراف عبدالله میرزایی، نخستین شهردار منتخب شورای اسلامی شهر جلیل آباد از پذیرش مسوولیت، اعضای شورای این شهر محمدمهدی قمی را در نشست امروز -یکشنبه- خود با اکثریت آراء به عنوان شهردار انتخاب کردند.

 ۱۲ آبان امسال، اعضای شهر جدیدالتأسیس جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا، عبدالله میرزایی که پیش از این، دهیار این منطقه بود را به عنوان شهردار جدید انتخاب کردند تا پس از طی شدن مراحل اداری، وی فعالیت خود را آغاز کند.

تنها چند روز پس از این انتخاب، میرزایی به دلایل شخصی از پذیرش این مسوولیت انصراف داد تا پس از گذشت سه ماه از اعلام رسمی ارتقاء روستا، به شهر جلیل آباد، این شهر بدون شهردار اداره شود.

پس از کش و قوس های فراوان، اعضای شورای شهر جلیل آباد در آخرین جلسه رسمی خود، محمدمهدی قمی را به عنوان شهردار انتخاب کردند تا پس از تأئید و طی شدن مراحل اداری کار را آغاز کند.

محمدمهدی قمی در کارنامه خود معاونت عمرانی فرمانداری پاکدشت را دارد.

تیرسال ۹۸، وزارت کشور با ارتقای روستای جلیل‌آباد به شهر موافقت کرد و پنجم مرداد ماه امسال،با انجام آئین تحلیف اعضای شورای روستای جلیل‌آباد از توابع شهرستان پیشوا، این روستا رسما به شهر ارتقا پیدا کرد.

شهر جلیل آباد با جمعیتی بالغ بر هفت هزار نفر از امکاناتی نظیر ۷ مدرسه، سه مسجد، یک حسینیه، سالن و زمین چمن ورزشی، کتابخانه عمومی، کانون فرهنگی هنری، پایگاه بسیج، مرکز خدمات جامع سلامت، خانه بهداشت، کلانتری، پادگان وزارت دفاع، نمایندگی اداره ورزش و جوانان و صدها هکتار راضی حاصلخیر برخوردار است.

ادامه مطلب...

شهردار پاکدشت در نخستین نشست خبری با اصحاب رسانه، گزارشی ۹۰ روزه از اقدامات انجام شده و اولویت رفع معضلات این شهر را بیان کرد.

دکترمحسن تاجیک گفت: شهرداری از ابتدای شیوع کرونا همواره در خط مقدم مقابله با این بیماری حضور داشته و روز گذشته دومین شهید را هم در راه دفاع از سلامت مردم تقدیم کرد.
شهردار پاکدشت افزود: در اکثرمناسبت‌هایی که در شهر برگزار می‌شود شهرداری پای کار ایستاده و حضور دارد، البته گاهی حتی نامی هم از نیرو‌های زحمت کش شهرداری برده نمی‌شود.
وی به برخی معضلات پیش روی شهرهم اشاره کرد و گفت: از پاکدشت به عنوان شهری خوابگاهی یاد می‌شود.


وی افزود: این شهر آهنگ شهرسازی جدیدی نداشته و طرح تفضیلی با طرح جامع در شهر پاکدشت مغایرت دارد.
تاجیک گفت: با توجه به عبور جاده بین المللی امام رضا (ع) این شهر به صورت خطی در مجاورت شمال و جنوب جاده توسعه پیدا کرده و نبود کمربندی یکی از معضلات مهم در این شهر پرجمعیت است.


وی افزود: وجود کانال‌های سطح شهر از دیگر معضلات پاکدشت است که از آن به عنوان زائده شهری یاد می‌شود و بنا داریم با همکاری ومشارکت صنایع دفاع در قالب طرحی به عنوان طرح شهید محسن فخری زاده، ۵ و نیم کیلومتر از مجموع ۳۲ کیلومتر کانال در سطح شهر پاکدشت را سرپوشیده کنیم.
شهردار پاکدشت از ساخت و ساز‌های غیر مجاز به عنوان یکی از معضلات اصلی شهر پاکدشت یاد کرد و گفت: باید فضا برای ساخت و ساز غیر مجاز ناامن شود و البته لازمه جلوگیری از این معضل برخورد اخلاق مدارانه و علمی است.


محسن تاجیک افزود: ساماندهی دستفروشان و شناسه دار کردن آن‌ها از اقدامات مهم شهرداری پاکدشت در راستای رفع سد معبر و احیای سیمای شهری در مرکز شهر پاکدشت است.
وی به اجرای سامانه هوشمند ارتباط از طریق وب در سطح شهرستان و بین ادارات اشاره کرد و گفت: تا قبل از عید به عنوان اولین شهر هوشمند کشور این سامانه راه اندازی خواهد شد و دیگر هیچگونه مکاتبه‌ای بین ادارات در سطح شهرستان انجام نخواهد شد.


وی افزود: پروانه ساختمانی و پایان کار باید یک هفته‌ای و استعلام ۳ روزه باید در شهرداری صادر شود و به همکاران تذکر داده ایم که هیچ عذری در تاخیر کار ارباب رجوع پذیرفتنی نیست و هر کس می‌خواهد در شهرداری بماند باید کار کند.
وی گفت: اولین گام در کاهش مفاسد اجرای درست قانون و شفاف سازی است و شفاف سازی یعنی عین اجرای قانون از این پس هیچگونه مناقصه‌ای در این شهرداری پشت در‌های بسته انجام نخواهد شد.

شهردار پاکدشت به ساماندهی نیرو‌های مجموعه تحت مدیریت خود هم اشاره کرد و افزود: تا پایان سال هر نیرویی در هر بخشی از شهرداری جذب شده باید در همان بخش خدمت انجام دهد، نیروی فضای سبز فقط در فضای سبز، نیروی اجرایی باید کار اجرایی کند و به طور کل باید شهرداری از نیرو‌های خود به نحو مطلوب استفاده کند.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/sh3.jpg'
There was a problem loading image 'images/sh3.jpg'

ادامه مطلب...ادامه مطلب...


به مناسبت هفته بسیج، بسیجیان و مجموعه مدیریت شهری با حضور بر سر مزار قبور مطهر دو شهید گمنام شاهد شهر با غبار روبی و گلباران این قبور و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.


مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام شاهدشهر و شهدای هشت سال دفاع مقدس واقع در گلزار شهدای شاهدشهر در فضائی معطر به عطر و بوی شهدا ، با حضور خانواده معزز شهدا ، روحانیت معظم ، رئیس و اعضای شورای اسلامی ، شهردار بهمراه معاونین ، فرمانده حوزه بسیج 9 چهارده معصوم (ع) و بسیجیان جان برکف "خواهران و برادران" شاهدشهری و جمعی از مردم شهیدپرور برگزار شد.


در این آیین بزرگداشت شرکت کنندگان با قرائت فاتحه به روح مطهر شهداء و امام شهداء با آرمانهای والای امام و شهداء تجدید میثاق نمودند .

ادامه مطلب...

با حضور معاون عمرانی استانداری تهران دو پروژه عمرانی در شاهد شهرافتتاح شد.

آیین بهره برداری از بوستان بانوان (حضرت خدیجه سلام الله علیه) و زیرگذر جنوبی بزرگراه تهران ساوه - شاهدشهر با حضور عبدالرضا چراغعلی سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و هیئت همراه ، طاهری فرماندار شهرستان شهریار و معاونین ، خانواده معزز شهدا ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهدشهر ، سلمانی شهردار بهمراه معاونین ، روحانیت معظم و جمعی از شهروندان برگزار شد .
این آیین درادامه بازدید یکروزه چراغعلی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از پروژه های در حال احداث شهرستان شهریار صورت پذیرفت.
شایان ذکر است؛ هر دو پروژه مذکور دررسته پروژه های زیرساختی مبلمان شهری محسوب می شوند و در آینده می توانند بسیاری از نیازهای شهری را مرتفع نمایند. در حقیقت اهتمام شهرداری در افزایش سرانه های مورد نیاز در تمام بخش های زیرساختی شهر پیگیری می شود و در همین راستا و توجه به جمعیت کثیرو پراکنده ای که در شاهدشهر سکونت دارند، دسترسی به راههای شریانی از اقدامات مهم بوده که مدیران شهری بویژه در دوره پنجم توجه ویژه ای به این موضوع داشته اند .
پروژه رمپ و لوپ ضلع جنوب آزادراه تهران - ساوه می تواند بار ترافیکی ورودی شاهدشهر را کاهش داده و باعث تسهیل در تردد شهروندان گردد .از همین رو این پروژه می تواند بعنوان یک پروژه زیرساختی، آینده ترافیکی شاهدشهر در این نقطه از شهرستان را تضمین نماید.
 ذکر این نکته نیز ضرورت دارد؛ عملیات احداث زیرگذر دسترسی شاهدشهر به اتوبان تهران ساوه (ضلع جنوب) که با همت و تلاش شورای اسلامی و شهرداری شاهدشهر و همچنین همکاری پلیس راه اتوبان تهران - ساوه، اداره کل راه استان تهران و شهرستان رباط کریم به سرانجام رسید و امروز قابل بهره برداری شهروندان است .
در ادامه این گزارش آمده است؛ مهندس سلمانی در حاشیه این آیین و در گفتگو با روابط عمومی شورا و شهرداری شاهدشهر توضیحاتی از مراحل شکل گیری این دو پروژه ارائه نمود و گفت: ابتدا جا دارد از تشریف فرمایی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و دیگر مسئولاین به شاهدشهر تشکر ویژه داشتنه باشم که باعث دلگرمی مدیریت شهری در ارائه خدمات بهینه به شهروندان فهیم و خونگرم شاهدشهر گردید.
شهردار شاهدشهر در ادامه به اهمیت احداث این پروژه پرداخت و گفت: پروژه احداث زیرگذر بزرگراه تهران ساوه - شاهدشهر با توجه لزوم گسترش و بهسازی راه های مواصلاتی شاهدشهر، شاید یکی از مهمترین فعالیت های این مجموعه بوده باشد. پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در تیرماه سال 99 آغازوعلیرغم مشکلات موجود، با جدیت پیگیری و نهایتا در آبان 99 و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد، که جا دارد در این راستا از حمایت های شورای محترم شهر، همکاری دستگاه های مختلف و بویژه تلاش همکارانم در مجموعه شهرداری تشکر داشته باشم.

در همین راستا مهندس سلمانی افزود: کارهای خوبی انجام شده به خصوص دسترسی ضلع جنوب اتوبان تهران ساوه - شاهدشهر در احداث این زیرگذر حدود 5000 مترمربع زیرسازی صورت گرفته، به طول 500 متر جدولگذاری شده و دو چاه جذبی برای هدایت آبهای سطحی احداث شده است. اقداماتی که در جدول گذاری و زیرسازی و روشنایی ها در این مسیر انجام شده است، می تواند شاهدشهر را از بن بست خارج نماید. علاوه بر آن در کاهش مصرف سوخت و اتلاف زمان، کوتاه شدن مسافت و همچنین دسترسی راحت تر به شهروندان کمک بسزایی کرده است.
شهردار بیان داشت : البته ذکر این نکته نیز ضرورت دارد که در ادوار گذشته کارهایی در این خصوص انجام شده بود و دسترسی از سمت شمال بود اما دسترسی از بزرگراه تهران ساوه به شاهدشهر و یا از شاهدشهر به سمت آزادگان مقدور نبود که خوشبختانه این پروژه بسیاری از مشکلات ترافیکی این نقطه را رفع خواهد نمود.
شهردار شاهدشهر در ادامه گفت: مهمترین اقدامات صورت گرفته از آغاز عملیات اجرایی این پروژه  را می توان به جدولگذاری، زیرسازی،  قیرپاشی و پخش آسفالت، تامین روشنایی، میخکوبی مسیر و نصب کله قندی و علائم راهنمایی و رانندگی، خط کشی ترافیکی و اصلاح هندسی زیرگذر، نصب پایه پرچم و پرچم نرده های زیرگذر و... اشاره نمود.
سلمانی در ادامه اشاره ای هم به بهره برداری از پارک بانوان داشت و گفت: بوستان بانوان شاهدشهر که به نام حضرت خدیجه (س) نیز مزین شده است با اعتباری بالغ بر13 میلیارد ریال در شهریور سال گذشته آغاز و خوشبختانه با جدیتی که از سوی همکاران در مجموعه صورت گرفت، در آبان 99 افتتاح شد تا بانوان بزرگوار شهر بتوانند از فضا و امکانات تعبیه شده در این محیط بهره مند گردند.

ادامه مطلب...


مهندس ریاحی در سخنانی از همیاری شهروندان محترم در جهت شناسایی نقاط تاریک سطح سه شهر تقدیر و از استقبال آنان از سامانه ثبت اینترنتی اعلام خاموشی تشکر کرد.

وی بیان داشت: این طرح بزرگ بدون کمک مردم محترم اوشان فشم میگون کامل نبود و از روحیه جهادی آنان در این امر خطیر تشکر و قدردانی میکنیم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه جزئیات این طرح بیان داشت: بیش از 400 نقطه شناسایی و لامپ های آن در اسرع وقت تعویض گردید. البته برخی نقاط نیازمند تامین زیر ساخت هایی بود که در سدد رفع آن هستیم.
شهردار اوشان فشم میگون در ادامه بیان داشت: نقاطی که شهروندان مشخص کرده بودند نیز بصورت چک لیست تحویل مسئولان مربوطه گردید و ابتداً رفع و اصلاح نقاطی که توسط پیام های مردمی مشخص شده بود در اولویت قرار داشت و سپس کلیه مراحل طی 24 ساعت به پایان رسید.
وی با اشاره به نقاطی همچون جاده سلامت، بلوار امام خمینی محله سرخوشه اوشان، بلوار شهریار، کوچه دهکده فشم، بلوار فرهنگ اوشان، بلوار اصلی میگون و جاده موبایل گفت: تنها بخشی از نقاطی است که با همیاری شهروندان مشخص گردید.
مهندس ریاحی در پایان بیان داشت: مردم شریف بخش همچنین میتوانند از طریق وبسایت شهرداری ودر بخش فرم های الکترونیکی مشکلات خود را با ما در میان گذاشته و نظرات و پیشنهادات خود را بیان کنند.

ایرانگردی,گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

ادامه مطلب...


جلسه نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به همراه شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور برگزار شد.
نشست مسئولین پاکدشت با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر پاکدشت؛ جلسه فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی به همراه محسن تاجیک شهردار و علی رضایی ریاست شورای اسلامی شهر پاکدشت با جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور برگزار شد.   شایان ذکر است؛ در این جلسه مشکلات پاکدشت از قبیل تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری از شرکتی به قرارداری، سرمایه گذاری بانک ها در پروژه های شهری، تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی، تخصیص اعتبار برای بهسازی روکش آسفالت امام رضا(ع) و ... مطرح شد که با دستور معاون محترم وزیر کشور به دستگاه های ذیربط محقق خواهند شد.

ایرانگردی,گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

ادامه مطلب...


شهردار پاکدشت گفت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و در راستای جلوگیری از آبگرفتگی معابر، عملیات لایروبی و پاکسازی کانال های آب سطح شهر در حال اجرا است.
اجرای عملیات لایروبی کانال های آب در پاکدشت با شروع فصل بارندگی

محسن تاجیک شهردار پاکدشت با اشاره به آغاز فصل بارندگی، اظهار داشت: با توجه به اهمیت این موضوع به منظور جلوگیری از آبگرفتگی و هرگونه خسارات احتمالی، عملیات لایروبی، رسوب برداری و پاکسازی شبکه اصلی و فرعی جمع آوری آب های سطحی در سطح شهر در حال اجرا می باشد.   وی افزود: همچنین عملیات لایروبی انهار سطح شهر نیز به طور مداوم و با نظارت پیمانکاران آن حوزه معاونت خدمات شهری جهت پیشگیری از بوی تعفن، رفاه حال شهروندان و روان سازی مسیر آب های سطحی انجام می شود.  

گفتنی است؛ عملیات لایروبی و لجن برداری کانال شهدای رحیمی، کانال آب واقع در بلوار کشاورز، انهار واقع در محله های کرمانیه و نقشینه، نهر بلوار امام رضا(ع)، پاکسازی و لایروبی مسیل محمدآباد و دریچه کانال آب خوش طینت شمالی خاتون آباد، لایروبی انهار محله استاد شهریار و شهرک انقلاب از جمله اقدامات انجام شده هستند.

ایرانگردی,گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

ادامه مطلب...


مهندس رضا ریاحی شهردار اوشان،فشم،میگون در دیدار خواهران بسیجی بخش رودبارقصران گفت: برای اولین بار در سطح استان، در پارک بانوان شهر، طی تفاهم نامه ای با سازمان فنی و حرفه استان با کمک خواهران بسیجی کلاس های آموزشی و مهارت آموزی نیز برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی؛ در نشست هم اندیشی شهرداراوشان فشم میگون با خواهران بسیجی بخش رودبارقصران مسائل امور فرهنگی و آموزشی، استفاده از ظرفیت جوانان، استفاده بهینه از ظرفیت پارک بانوان و برگزاری کلاس های آموزشی در کنار ورزش برای بانوان گرامی مطرح و در خصوص آن گفت و گو و هم اندیشی شد.

ریاحی شهردار محترم در ابتدا در سخنانی به اهم فعالیت های انجام شده در 2 ماهه اخیر پرداخت و گفت: طرح جهادی پاکسازی بستر رودخانه ها، ساماندهی مشکلات شهری، زیبا سازی و احداث جداول نهر، جلوگیری از ساخت و ساز های غیرمجاز و استقرار اپراتور 125 و 137 تنها بخشی از کارهایی است که در این مدت زمان کوتاه برای ایجاد رضایتمندی شهروندان محترم صورت پذیرفت.

شهردار محترم در بخش دیگر سخنانش از اهمیت نقش مادران و بانوان در جامعه سخن گفت و بیان داشت: در تصمیم سازی مادران در خانواده همیشه نقشی موثر داشته اند و بایستی از قدرت و تفکر بانوان گرامی در جهت توسعه شهر نیز استفاده گردد و ما آماده همکاری و بهره وری از پیشنهادات و طرح های شما هستیم.

ایجاد غرفه هایی جهت فروش محصولات باغات از دیگر مسائلی بود که مهندس ریاحی در خصوص آن گفت: شهرداری این آمادگی را دارد که با همکاری خواهران بسیجی فضاهایی را در اختیار مردم قرار دهد تا از این پس فروش محصولات باغی منطقه نیز امکان پذیر شود.

وی در پایان با اشاره به تفاهم نامه فنی حرفه ای و شهرداری اوشان فشم میگون تشریح کرد: ما قصد داریم ساختمان های شهرداری بصورت عام المنفعه در اختیار مردم شریف باشد و باید از ظرفیت موجود در پارک بانوان نیز به خوبی استفاده کنیم. پارک بانوان اوشان فشم میگون مکانی امن برای استفاده بانوان محترم خواهد بودکه می توانند ضمن استفاده از فضای ورزشی امکان بهره وری از کلاس های آموزشی علوم دینی و قرآنی، مهارت آموزی و ... را نیز داشته باشند.

بنابر این گزارش، هریک از بانوان محترم و خواهران بسیجی به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند و از شهردار محترم به منظور تشکیل چنین جلساتی تقدیر کردند.

ایرانگردی,گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس