×

خطا

There was a problem loading image tajikhasan.jpg

There was a problem loading image aminbabai.jpg

ادامه مطلب...


معاون فنی عمرانی شهرداری تهران در حاشیه مراسم بهره برداری از میدانگاه شهدای صادقیه به تشریح پروژه های در دست اقدام این معاونت پرداخت.

عباس شعبانی در مراسم بهره برداری از میدانگاه شهدای صادقیه درجمع خبرنگاران گفت: پروژه ای مشابه این پروژه هم در ورودی شمالی مترو صادقیه داریم که در تلاش هستیم در دهه فجر به بهره برداری برسد.
معاون فنی  عمرانی شهرداری تهران ادامه داد: پروژه دیگر ما در سال ۱۴۰۱ در منطقه ۸ در خیالستان‌زندگی افتتاح خواهد شد که به واسطه این پروژه دو پهنه شرقی و غربی منطقه ۸ در محدوده بزرگراه امام علی (ع) به هم متصل می‌ شود. به طوری که مشکل جداشدگی این دو منطقه که به واسطه احداث پروژه بزرگراه امام علی (ع) رخ داد، رفع می گردد.
شعبانی افزود: پروژه دیگر در میدان امام خمینی(ره) معروف به پروژه بلدیه است که هم حوزه میدانگاهی ما را پوشش می دهد و هم ساختمانی که مربوط به شهرداری سابق تهران است را احیا می کند که یک موزه فاخر است.
او بیان کرد: ساختمان این پروژه در حال اتمام است ولی جزئیات زیادی در داخل ساختمان وجود دارد که فکر می‌کنم در ابتدای سال آینده تمام شده به بهره برداری خواهد رسید.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران

ادامه مطلب...


جلسه ویژه بررسی ردیف های بودجه عمرانی سال ۱۴۰۰ شهرداری شهریار به ریاست صادق کولیوند شهردار ‌با حضور مدیران ‌و معاونین شهرداری شهریار برگزار گردید.

صادق کولیوند شهردار شهریار در این جلسه با اشاره بر لزوم رفع چالش های موجود در خصوص پیشرفت پروژه های عمرانی گفت : در خصوص برخی از پروژه های معارضاتی وجود دارد که احداث‌اصل پروژه به دلیل آن ، و بخش عمده رفع این مشکل احتیاج به توافق و اختصاص بودجه دارد تا پروژه روال قانونی پیشرفت خود را بگذراند که از مدیران ذیربط انتظار است در این خصوص تمام همت خود را بکار گیرند.

صادق کولیوند در پایان افزود : امروز برای رهایی از مشکلات تنها تعامل، جدیت در کار ، همکاری درون سازمانی ، همیاری مسئولان شهرستانی ‌و مردم مهم‌ترین ‌اساسی ترین راه برای گره گشایی از پروژه های نیمه کاره شهر است که امیدوارم با کمک هم بتوانیم شاهد تحقق پروژه های عمرانی در سطح شهر باشیم.

ادامه مطلب...

پارلمان شهری قیامدشت میزبان رییس پلیس راه تهران- پاکدشت بود.


رییس و اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت در نشست خود ، با سرهنگ "زینی وند"، آخرین اقدامات و فعالیتهای پلیس را در برقراری نظم ترافیکی و مقررات راهنمایی و رانندگی در شهر قیامدشت مورد ارزیابی قرار دادند.


در این جلسه مقرر گردید با توجه به اقدامات شهرداری قیامدشت در اصلاح ترافیکی معابر و نصب علائم راهنمایی و رانندگی ، پلیس راه نسبت به افزایش حضور عوامل خود در بهبود تردد و آمد و شد وسائط نقلیه و همچنین مقابله با سد معبر اقدامات جدی را بعمل آورد.

ادامه مطلب...


علیرضا صادقی در اولین روز آغاز فعالیت پس از معارفه به عنوان شهردار فیروزکوه، در نشست های جداگانه و مشترک با مسئولان واحدها و کارکنان شهرداری، مسائل و چالش های شهرداری را بررسی نمود.

شهردار فیروزکوه در این نشست ها ضمن تأکید بر تکریم شهروندان و ارباب رجوع، خواستار رعایت نظم و انضباط اداری و تسریع در انجام امورات شهروندان و شهر شد. صادقی با اشاره به لزوم رعایت قوانین و مقررات در انجام کارها اظهار داشت: کارکنان شهرداری می بایست از آخرین قوانین، دستورالعمل ها و بخشنامه های حوزه کاری خود مطلع بوده و در اجرای وظایف، از حدود قانونی خارج نشوند.

وی با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای رفع مسائل و چالش های موجود در شهرداری و سطح شهر افزود: در شهرداری باید با برنامه مشخص و حفظ همدلی، وحدت و تعامل در میان واحدها، برای رفع مشکلات قدم برداریم. در این نشست ها، مسئولان واحدها و کارکنان شهرداری ضمن معرفی خود، گزارشی کوتاه از اقدامات و فعالیت‌ها و چالش های حوزه مرتبط را ارائه نمودند. همچنین در خصوص برخی برنامه‌ها و اهداف پیش‌رو در مجموعه مدیریت شهری فیروزکوه بحث و تبادل نظر گردید.

ادامه مطلب...

آئین تکریم و معارفه شهردار پاکدشت با حضور مسئولان برگزار شد.

با حضور عبدالرضا چراغعلی، معاون هماهنگی عمرانی استاندار تهران، فرهاد بشیری، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان آئین تکریم و معارفه شهردار پاکدشت برگزار شد.  

لازم به ذکر است  که بیست و دوم شهریور ماه، در هشتمین جلسه شورای شهر پاکدشت، انتخاب شهردار در دستور کار قرار گرفت و با ۷ رأی موافق از ۹ رأی شیخ ویسی به عنوان شهردار منتخب شورا به وزارت کشور معرفی شد. در انتهای مراسم از تلاش‌های محسن تاجیک شهردار سابق و مجید تاجیک سرپرست شهرداری پاکدشت تقدیر به عمل آمد.


ادامه مطلب...

با رای تمامی اعضای شورای اسلامی شهر قیامدشت،حسین ترکاشوند مجددا برای ۴ سال دیگر به عنوان شهردار قیامدشت منصوب شد.


وحید خسروآبادی،رییس شورای اسلامی شهر قیامدشت با اعلام این مطلب گفت: انشالله پس از طی روند قانونی این انتصاب،مراسم معارفه و تقدیم حکم شهردار قیامدشت برگزار خواهد شد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

ادامه مطلب...

مرتضی همتی شهردار پردیس با همراهی جمعی از مدیران این شهرداری با حضور در مساجد، حسینیه ها و هیات های عزاداری ضمن عرض تسلیت ایام به شهروندان در آیین های سوگواری شرکت کرد.

وی در جریان این بازدیدها خطاب به بانیان هیات های سوگواری اظهار داشت: خادمان و نوکران حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام باید در همه جوانب اجتماعی نظیر مبارزه با ویروس منحوس کرونا سرمشق سایرین باشند.

وی ادامه داد: از این رو، همه ما باید شعار "عرض ارادت همراه با حفظ سلامت" را سرلوحه کار خود قرار دهیم تا خدای ناکرده سلامت شهروندان به مخاطره نیفتد.

بر پایه این گزارش، شهردار پردیس طی شب های اخیر از مساجد جامع، المهدی فاز ۵و الغدیر فاز ۴ و همچنین هیات های متوسلین حضرت علی اکبر(ع) فاز ۴، قمر بنی هاشم(ع) فاز یک، بوستان نورالشهدا، محبان الحسین(ع) فاز ۲ و محبین الرضا(ع) فاز ۴ بازدید کرد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران


ادامه مطلب...

شهردار قرچک اقدامات صورت گرفته حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک مدیریت شهری را طی ۴ سال گذشته تشریح کرد.

محسن خرمی شریف با تشریح بخشی از عملکرد حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری طی ۴ سال گذشته، اظهار کرد: اقداماتی خوبی طی ۴ سال گذشته تا با امروز توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری در حوزه ایمنی و تصادفات در سطح شهرانجام شده که با این اقدامات تصادفات در قرچک کاهش چشمگیری داشته است.

وی افزود: اقدامات بسیاری در این معاونت طی ۴ سال تصدی بنده به عنوان شهردار قرچک صورت گرفته که از گستردگی و تنوع بسیاری برخوردار است به طوری این معاونت در کنار دیگر حوزه ها را به یکی از پرکارترین واحدهای شهرداری تبدیل می‌کند.

این مدیر شهری یکی از اقدامات معاونت حمل و نقل و ترفیک را احداث پارک ترافیک به متراژ ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر بیش از ۷۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: پارک ترافیک دارای تسهیلات ویژه ترافیکی، آموزشی و سرگرمی است که باهدف آموزش مقررات ترافیک، شامل چراغ‌های راهنمایی، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، نحوه عبور از تقاطع، عبور از پل، پیست دوچرخه‌سواری، جاده سلامت، پارکینگ دوچرخه و ماشین برقی، فضای بازی کودکان و جاده برای کودکان طراحی‌شده است که آماده بهره برداری است.

شهردار قرچک از نصب ۴ پل عابر پیاده در سطح معابر و کمربندی جنوبی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان خبر داد و افزود: در کنار نصب پل عابر پیاده، تابلوهای هدایت مسیر و تابلوهای بالاسری به تعداد۱۵۱ عدد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۵۸ میلیون تومان، نصب ۶ هزار عدد گل میخ در سطح شهر با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان، نصب و راه انداری چراغ راهنمایی و رانندگی برنامه پذیر در میدان کلانتری و پوئینک با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان، نصب علائم ترافیکی افقی و عمودی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان، خط کشی طولی سالیانه معابر اصلی شهر به طول ۵۲۰ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان، ساخت و نصب تابلو روان به مساحت ۱۸ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان، نرده گذاری زیر پل های عابر پیاده به متزاژ ۵۰۰ متر با اعتباری بالغ بر ۲۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ساخت و نصب ایستگاه اتوبوس ۱ مورد با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون تومان، نصب ۱۱۰ عدد چراغ چشمک زن، تبدیل ۲۰ مورد چراغهای سولار به برقی و احداث ۱۸ مورد  دوربرگردان در میادین  به جهت تسهیل در عبور و مرور و کاهش تصادفات و رفاه حال شهروندان نصب و راه اندازی شده است.

خرمی شریف هوشمند سازی و اجرای پروژه دولت الکترونیک با راه اندازی مرکز مانیتورینگ و نصب دوربین های پایش تصویری و نظارتی از شاخص‌های مدیریت شهری برشمرد و افزود: راه اندازی مرکز مانیتورینگ و نصب ۱۰۰ دستگاه دوربین های پایش تصویری و نظارتی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان یکی دیگر از اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک است.

وی از راه اندازی پایانه تاکسی شهید قریشی به مساحت هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: پایانه اتوبوس نیز در بلوار ۹ دی منطقه پوئینک به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع با عتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در حال ساخت است و پایانه تاکسی آماده بهره برداری است.

شهردار قرچک از احداث پیاده راه کوچه حاجیان به مساحت ۲ هزارمتر مربع با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: با تصویب شورای ترافیک استان تهران، پیاده‌راه سازی خیابان محمدآباد تا ابتدای مهدیه ۱۸ آغاز خواهد شد که جهت اجرای این طرح جلسات متعددی با اعضای شورای شهر، پلیس راهور و شورای ترافیک شهرستان و شورای ترافیک استان تهران برگزار و همه جنبه ها و دغدغه های مردم مورد بررسی قرار گرفت و راه های مختلف پیشنهاد و بهترین آیتم و طرح، نهایی و طرح پیاده‌راه سازی خیابان محمدآباد مورد تصویب و تایید شورای ترافیک استان تهران قرار گرفت.

وی در پایان دیگر اقدامات این حوزه را همچون احداث ساختمان جدید سازمان حمل و نقل بار و مسافر به صورت امانی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان، جدول گذاری ترافیکی سطح شهر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان، بازسازی اتوبوس دولتی ۳ دستگاه با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیون تومان، راه اندازی ۵۰ دستگاه سامانه کارت بلیط شهروندی ( اتوبوس )، توزیع۶ هزار حلقه لاستیک دولتی به رانندگان تاکسی در ۹ مرحله، احداث ۲ پیست دوچرخه سواری پارک های ولیعصر و خیام  و احداث ۲ مرکز معاینه فنی خودرو های سبک عنوان کرد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران


ادامه مطلب...

دکترحسن رنجبر ضمن تاکید بر لزوم تدوین برنامه جامع برای حوزه های مختلف در راستای تحقق اهداف،برنامه ریزی ها و سیاست های کلان شهری، از پرداختن برخی از مدیران شهرداری به مسائل حاشیه ای و معطل ماندن مطالبات قانونی شهروندان در شهرداری انتقاد کرد خواستار تغییر رویه مسئولان در این زمینه شد.

وی در این جلسه تصریح کرد: علیرغم وضعیت اقتصادی حاکم در کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و به تبع آن کاهش منابع درآمدی شهرداری،مدیریت شهری رویکرد مهم کاهش هزینه‌ها در مدیریت را به طور جدی دنبال می‌کند تا خدای نکرده وقفه‌ای در روند اجرای پروژه های عمرانی در سال جاری ایجاد نشود.

شهردار باغستان در پایان افزود: در بودجه مصوب امسال ضمن تاکید بر تکمیل پروژه های درحال احداث و ناتمام،پروژه های عمرانی،خدماتی و رفاهی بسیاری در محلات مختلف در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

جلسه شورای معاونین و مدیران ارشد شهرداری بصورت هفتگی به منظور هماهنگی های لازم بین بخشی حوزه های مختلف شهرداری و اتخاذ تدابیر لازم جهت تسریع در روند ارائه خدمات به شهروندان تشکیل می شود.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

ادامه مطلب...


شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم، در پیامی کسب رتبه برتر شورای فرهنگ عمومی، شورای آموزش و پرورش، شورای زکات و ستاد برگزاری نماز جمعه در استان تهران توسط حضرت حجت الاسلام والمسلمین ترابی، امام جمعه محبوب شهرستان رباط کریم را تبریک گفتند.

متن پیام بشرح ذیل می باشد:

بسم الله الر حمن الر حیم

بي ترديد ائمه جمعه فرماندهان رزمگاه عرصه نماز هستند و با نظم و نظام مندي که به جماعت مي بخشند و با عدالت و تقوايي که به آن آراسته بوده ، آن را به جمع تسري مي بخشند و دژي محکم و پيوندي ناگسستني ميان مردم به وجود مي آورند.

شور شیرین موفقیت، پشتکار و همت خاضعانه شما در کسب رتبه های برتر شورای فرهنگ عمومی، شورای آموزش و پرورش، شورای زکات و ستاد برگزاری نماز جمعه در استان تهران  به یادگار خواهد ماند.

بدینوسیله ضمن عرض تبریک بمناسبت کسب رتبه های برتر استانی، از زحمات و تلاش هاي مستمر حضرتعالي در سنگر عبادی، سیاسی نماز جمعه ، به عنوان يادگار هميشه جاويد حضرت امام خميني(ره) ، و به پاس راهبري و حمايتهاي بي دريغ و همیشگی جنابعالي از مجموعه شهرداري و شوراي اسلامي شهر رباط کریم تقــدير و تشکر نموده و اميدواريم تحـت توجهات حضرت ولي عصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در پيشبرد اهداف عاليه نظام جمهوري اسلامي ايران موفق و پايدار باشيد.

 
اصغر پارسا- شهردار رباط کریم
محمدتقی قاسمی لو- رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس