ادامه مطلب...

مهندس خانی شهردار شاهدشهر در جلسه ملاقات مردمی ضمن تأکید بر دیدارهای هفتگی چهره به چهره با مردم گفت: دیدارهای مردمی می تواند موجب تسهیل دسترسی عموم شهروندان محترم به مسئولان در جهت خدمات رسانی بهتر و پاسخگویی و پیگیری بهتر مطالبات مردمی شود.


در راستای حل مشکلات و مسائل شهروندان عزیز شاهدشهر و شهرک لاله ملاقات مردمی با شهردار، ملاقات عمومی و مردمی شهردار شاهدشهر برگزار شد.


مهندس خانی در ادامه ملاقات عمومی خود به همراه رئیس و اعضا شورای اسلامی در ناحیه ۱ شهرداری واقع در شهرک لاله پذیرای شهروندان بود.

ادامه مطلب...


سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به آغاز به کار مجدد فرآیند اجرایی پروژه مجموعه فرهنگی‌ هنری استاد شهریار با پیگیری‌های مدیریت شهری، گفت: تلاش بر این است تا با تکمیل این مجموعه فاخر در سال جاری گام بزرگی در راستای ارتقا سرانه فرهنگی و ایجاد زمینه مناسب تفریحی از سوی شهرداری باغستان برداشته شود.

محمدرضا شمسایی سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به رویکرد مدیریت شهری باغستان در سال ۱۴۰۱ گفت: توجه به ارتقا کمی و کیفی خدمات، افزایش سرانه‌های عمومی شهری، توزیع کارشناسی منابع و سرانه‌ها و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی از مهم‌ترین سرفصل‌های مدنظر مجموعه مدیریت شهری باغستان در سال جاری به منظور کسب رضایت شهروندان خواهد بود.

وی با اشاره به مبحث تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، افزود: تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام و در دست احداث شهرداری در سال جاری، به قطع به منظور بهره‌مندی عمومی و پرهیز از طولانی‌‌شدن پروژه‌ها در دستور کار خواهد بود.

سرپرست شهرداری باغستان بیان‌کرد: با توجه به ضرورت مقوله فرهنگ و اهمیت ایجاد زمینه و بستر مناسب برای اقدامات فرهنگی و هنری، ایجاد مراکز و احداث مجموعه‌های فرهنگی یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های مجموعه مدیریت شهری خواهد بود.

شمسایی با اشاره به ظرفیت بالای شهر باغستان در حوزه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی، گفت: پروژه مجموعه فرهنگی، هنری و تفریحی استاد شهریار باغستان سال گذشته و در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع در محله خادم‌آباد کلنگ‌زنی شد و تا به امروز بخشی از عملیات اجرایی این پروژه انجام گرفته است.

وی با اشاره به پیش‌بینی بخش‌های مختلف در این مجموعه فرهنگی و سالن همایش‌ با ظرفیت بیش از ۶۰۰ نفر، ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته اعضای شورای اسلامی و مجموعه شهرداری باغستان، عملیات اجرایی و عمرانی این پروژه طی روزهای اخیر پس از وقفه‌ای کوتاه مجدد از سر گرفته شده است که امید است با روند رو به جلو در سال جاری فرآیند اجرایی این پروژه تکمیل شود.

سرپرست شهرداری باغستان با اشاره به رویکرد افزایش سرانه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی در سطح شهر باغستان، تصریح‌کرد: قطعا مجموعه فرهنگی هنری استاد شهریار با بهره‌برداری کامل به برند فاخری برای شهر باغستان بدل خواهد شد و بستر مناسبی برای اجرای برنامه‌ها و بهره‌مندی شهروندان خواهد بود.

ادامه مطلب...


متأسفانه تبلیغات نامتعارف، دیوارنویسی و برچسب‌های تبلیغاتی چهره شهر را مخدوش کرده است که بر هر دیواری که در قرچک قدم بگذاریم نقشی از یکی از صنوف نگاشته شده که فقط چهره شهر را نازیبا کرده است.
 
مهندس محسن خرمی شریف شهردار قرچک در این خصوص اظهار کرد: برخی‌ها که همواره به دنبال تبلیغات همیشگی، آسان و کم‌هزینه هستند دست به تبلیغ‌های دیوارنویسی می‌زنند که تنها با تهیه یک اسپری رنگی و بدخط به جان رنگ‌آمیزی و نقاشی‌های دیوارهای شهر می‌افتند.
 
وی افزود: متأسفانه معضل دیوارنویسی موجب شده چهره‌ای نابسامان از شهرمان جلوه‌گر شود و ازآنجاکه اقدامات شهرداری بازدارنده نبوده هرروز شاهد افزایش دیوارنویسی غیرمجاز و تخریب رنگ‌آمیزی در سطح شهر هستیم.
 
شهردار قرچک بابیان اینکه برخی از افراد همچنان از دیوارنویسی بر روی دیوارهای عمومی استفاده می‌کنند که همین امر موجب بی‌نظمی و تخریب سیمای شهر شده است، اظهار کرد: متأسفانه تبلیغات نامتعارف، دیوارنویسی و برچسب‌های تبلیغاتی چهره شهر را مخدوش کرده است و در راستای رفع مشکلات و ناهنجاری‌های بصری و اجتماعی، شهرداری اقدام به پاک‌سازی دیوارهای سطح شهر از پوسترها، برچسب‌ها و دیوارنویسی‌های تبلیغاتی کرده که این امر هزینه‌های زیادی را بر مدیریت شهری تحمیل می‌کند.
 
خرمی شریف با اشاره به اینکه تعدادی از دیواره‌ها  در روز و مناسبتی مثل چهارشنبه‌سوری نابود می‌شوند، گفت: شهری زیبا با فضایی زیبا در صورتی امکان‌پذیر است که همگی به قوانین شهرداری احترام بگذارند و برای نصب هرگونه پلاکارد، داربست، تابلوهای تبلیغاتی، استند، بیلبورد و تابلوهای معرف کاربری مربوط به اشخاص حقیقی یا حقوقی، دیوارنویسی، پوسترهای کاغذی و برچسب با مجوز شهرداری اقدام شود و قانونی را تنظیم‌شده که در غیر این صورت بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، رأساً توسط شهرداری جمع‌آوری و یا امحا و متخلفین به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان و به‌خصوص کسبه و اصناف مختلف خواهشمندیم قبل از هرگونه تبلیغات محیطی و نصب بنر در سطح شهر به شهرداری مراجعه و برای انجام تبلیغات محیطی طبق قانون و با مجوز رسمی از سوی مدیریت شهری عمل کنند.

ادامه مطلب...

شهردار قیامدشت با حضور در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر، پیشنهادات عمرانی سال آینده این شهرداری را تشریح کرد.


در این جلسه که به ریاست وحید خسروآبادی و با حضور یوسف عصمتی و محمد حقی برگزار شد، " حسین ترکاشوند"، شهردار قیامدشت با تشریح نحوه تامین‌منابع مالی سال آینده حوزه مدیریت شهری، اولویت های عمرانی شهر قیامدشت را با توجه به مشکلات و معضلات موجود در سطح شهر و همچنین انتظارات شهروندان اعلام‌کرد.


در این نشست مقرر گردید، بودجه پیشنهادی سال آینده شهر قیامدشت در هفته آتی در صحن شورای اسلامی شهر قیامدشت مطرح و پس از بررسی و تصویب جهت طی مراحل قانونی به کمیته انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهر به فرمانداری ویژه شهرستان ری ارسال گردد.


در جلسه صبح امروز شورای اسلامی شهر قیامدشت، مدیران حوزه مالی و روابط عمومی شهرداری قیامدشت نیز حضور داشتند.

ادامه مطلب... 

مدیریت شهری قیامدشت از خدمات مدیر مرکز درمانی امام رضا(ع) تقدیر کرد.


طی مراسمی با حضور امام جمعه، شهردار، شورای اسلامی شهر قیامدشت و تعدادی از مدیران شهرداری قیامدشت، از خدمات و تلاش های هفت ساله دکتر" زهرا زارع" در مسئولیت مرکز بهداشتی و درمانی امام رضا( ع) و عضویت در ستاد پیشگیری و مدیریت بحران شهر قیامدشت تجلیل شد.


با پایان یافتن ماموریت دکتر زارع در مرکز بهداشتی و درمانی امام رضا( ع) شهر قیامدشت، "مهدی سلمانی" به عنوان مدیر جدید این مرکز معرفی شده است.


مسئولیت مراکز درمانی آزادگان و حسن آباد فشافویه و همچنین امور اداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری از جمله فعالیت های پیشین سلمانی اعلام شده است.

ادامه مطلب...


شهردار باغستان با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی یکی از مهم‌ترین رویکردهای مجموعه شهرداری است، گفت: اجرای پروژه مرکز درمانی محله نصیرآباد و تکمیل بنای فیزیکی به سرعت در حال انجام است.

مهندس علی‌اصغر علیزاده شهردار باغستان گفت: اجرا و تومیل پروژه‌های عمرانی و زیربنایی یکی از اصلی‌ترین رویکردها و محورهای برنامه‌ریزی شده مجموعه شهرداری برای ارتقا زیرساخت‌ها و سرانه‌های شهری باغستان است.

وی با اشاره به پروژه مرکز درمانی محله نصیرآباد، افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع و شامل دو ساختمان با دارابودن بخش‌های مختلفی همچون اورژانس، داروخانه، اتاق عمل، آزمایشگاه و درمانگاه‌های تخصصی پیش‌بینی شده است.

شهردار باغستان با اشاره به اتمام فرآیند دیوارکشی این مرکز، تصریح‌کرد: روند تکمیل و اجرای بنای فیزیکی درمانگاه بنا به تاکیدات صورت‌گرفته به سرعت در حال اجراست.

شهرداری باغستان,شهردار باغستان,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...

علیزاده شهردار باغستان در جریان بازدید میدانی از حریم رودخانه‌های شهر باغستان به همراه مهندس اکبری عضو شورای اسلامی و سایر مسؤولان امر، گفت: در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده با اداره امور منابع آب غرب استان تهران ، شهرداری باغستان در کنار سایر دستگاه‌های امر برای حفظ حریم رودخانه‌ها تلاش جدی خواهد کرد.

علی‌اصغر علیزاده شهردار به همراه مهندس اکبری عضو شورای اسلامی باغستان، گیتی‌پژوه مدیر امور منابع آب غرب استان تهران، عوامل نیروی انتظامی باغستان، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری، نمایندگان حراست و بازرسی و سایر مدیران شهرداری از مناطق حریم رودخانه‌های شهر باغستان بازدید کرد.

علیزاده شهردار باغستان در این بازدید ضمن بررسی وضعیت موجود در این حوزه گفت: تفاهم‌نامه‌ای ۶ بندی فی ما بین شهرداری باغستان و اداره امور منابع آب غرب استان تهران به منظور صیانت و حفظ حریم رودخانه‌های باغستان منعقد شده است.

وی با اشاره به اهمیت جلوگیری از سودجویی برخی افراد از خلأهای نظارتی احتمالی، اضافه کرد: صیانت و حفظ حریم رودخانه‌های موجود در شهر باغستان و جلوگیری از دست‌اندازی سودجویان و ساخت‌وسازهای غیرمجاز در دستور کار جدی مجموعه مدیریت شهری باغستان قرار دارد.

شهردار باغستان تصریح کرد: تمامی واحدها و ادارات متولی شهرداری باغستان در این زمینه مکلف هستند با همکاری و تعامل با سایر دستگاه‌ها همچون اداره امور منابع آب، مجموعه قضایی، نیروی انتظامی و فرمانداری شهرستان نسبت به حفط حرائم تلاش حداکثری داشته باشند.

شهرداری باغستان,شهردار باغستان,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...

ملاقات مردمی مهندس رضا کارخانه شهردار پردیس با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در سالن جلسات انجام شد.

در جریان این ملاقات به درخواست ۳۱ شهروند رسیدگی شد.

مطالبات شهروندان در حوزه های مختلف با مدیران واحدهای حاضر در جلسه مطرح و رسیدگی شد و موارد نیازمند بررسی بیشتر به واحدهای مربوطه ارجاع شد.

شهرداری پردیس,شهردار پردیس,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...


فرماندار شهرستان شهریار از روند اجرای پروژه عمرانی بوستان شهدای سانحه هوایی 752 (شهرک لاله) شهرداری شاهدشهر بازدید کرد.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار از پروژه در حال اتمام بوستان شهدای سانحه پرواز شماره 752 هواپیمایی اوکراینی در شهرک لاله شاهدشهر به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی ، شهردار ، فرمانده بسیج شاهدشهر و معاون عمرانی شهرداری بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه قرار گرفت .


در ادامه این بازدید ، مهندس طاهری و همراهان دیداری با خانواده شهید دنیا مالی نیز داشتند و نماز ظهر را در منزل این شهید والامقام اقامه کردند . 

شهرداری شاهدشهر,شهردار شاهدشهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...

شهرداران قیامدشت وپاکدشت طرح مطالعاتی احداث میدان ورودی شهرپاکدشت راباهدف ساماندهی و روان سازی بارترافیکی ورودی این دو شهر موردبررسی قراردادند.


"شیخ ویسی"،شهردارپاکدشت به همراه تعدادی ازمدیران این شهرداری باحضور در شهرداری قیامدشت  درجلسه ای مشترک با" حسین‌ترکاشوند"،شهردار و همچنین رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، معاون و مدیران عمرانی، حقوقی و روابط عمومی شهرداری قیامدشت،ابعاد مختلف طرح احداث میدان ورودی شهرپاکدشت را مورد بررسی قرار دادند.
بر اساس این طرح، ورودی دوم شهر قیامدشت در امتداد خیابان حضرت ولیعصر( عج) جنوبی به صورت دو لاین زیرگذر به سمت شهرهای تهران و پاکدشت احداث و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
همچنین دراین نشست مقرر گردیدبه منظور سهولت تردد شهروندان و کاهش آمار تصادفات،طرح تعریض خیابان ولیعصر( عج) جنوبی شهر قیامدشت توسط شهرداری قیامدشت از تقاطع بلوار امام خمینی(ره) تا بزرگراه امام رضا( ع) عملیاتی گردد.

شهرداري قیامدشت,شهردار قیام دشت,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس