آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

×

خطا

There was a problem loading image aminbabai.jpg

ادامه مطلب...

به گزارش خبرتهران ، در اولین هفته کاری سال ۱۴۰۰، محسن خرمی شریف شهردار قرچک در اولین ملاقات مردمی به صورت چهره به چهره به درخواست های شهروندان رسیدگی کرد.

اولین جلسه هفتگی ملاقات مردمی شهردار قرچک با شهروندان در سال ۱۴۰۰ با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که در این نشست مشکلات مردم  در حوزه‌های مختلف بررسی شد.

ادامه مطلب...


شهردار قرچک از روند در حال اجرای ساخت چهار پروژه مهم شهری شامل کمربندی شمالی، پردیس سینمایی، آرامستان و فرهنگسرای بزرگ شهر خبر داد.

محسن خرمی شریف در اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک گفت: امسال نیز همچون سال های گذشته با شرایطی که در نظر گرفته شده، ۶۰ درصد بودجه شهرداری به ساخت پروژه های عمرانی اختصاص می یابد.
وی افزود: سال گذشته پروژه های مهمی از جمله فاز نهایی کمربندی جنوبی قرچک، افتتاح چند سرای محله، بوستان، سالن ورزشی و ... به بهره برداری رسید.
خرمی شریف در تشریح پروژه های در حال اجرای سال ۱۴۰۰ بیان کرد: فاز اول کمربندی شمالی ۶۰ درصد، پروژه آرامستان ۳۰ درصد، پردیس سینمایی ۱۵ درصد و فرهنگسرای بزرگ شهر نیز ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که با بهره برداری از این پروژه ها به سرانه های عمومی افزوده می شود و مسیر توسعه شهری در این شهرستان شتاب بیشتری خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: سرانه فضای سبز هر شهروند قرچکی به ۱۷ مترمربع رسیده که با این وسعت اندک و تراکم جمعیت، اتفاق خوبی در عرصه توسعه فضاهای شهری رقم خورده و منجر شد تا قرچک از این حیث رتبه دوم استان تهران را کسب کند.

ادامه مطلب...

شهر قیامدشت خود را برای افتتاح، بهره برداری و یا احداث چندین پروژه مهم عمرانی، فرهنگی و خدماتی آماده می کند.قرار است همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه امام رضا(ع) این شهر بطور رسمی آغاز گردد.

برای احداث و راه اندازی این واحد آموزشی که در زمینی به مساحت ۲۶۰۰ متر مربع و با زیر بنایی به میزان ۱۷۰۰ متر مربع در طول مدت یکسال احداث و تجهیز شده است، اعتباری بالغ بر ۷۵میلیارد ریال جهت تملک و مبلغی به میزان ۵۸ میلیارد ریال برای ساخت و تجهیز آن تخصیص داده شده است.
بلوار شهید باهنر و دو میدان شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و نماز واقع در این بلوار نیز از دیگر برندهای عمرانی جنوب شرقی استان تهران است.
برای تملک این بلوار ۹۰۰ متری که بار ترافیکی ضلع شرقی شهر را کاهش داده و سهولت دسترسی شهروندان را بعد از چندین سال به معابر اصلی شهر میسر می سازد ، ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و مبلغی به میزان ۸۰ میلیارد ریال نیز صرف انجام امور زیرساختی این پروژه همچون روشنایی، فضای سبز،آسفالت،جدول گذاری و پل بتنی کانال آب شده است.
فاز دوم این بلوار که شامل المان های میادین است نیز در عید سعید فطر رونمایی خواهد شد.
آغاز احداث بوستان ۲/۵ هکتاری با اعتبار تملکی ۲۰۰ میلیارد ریال و همچنین آغاز احداث سالن ورزشی آن هم با اعتباری به میزان ۴۰ میلیارد ریال از دیگر اقدامات عمرانی طلایی ترین شهر استان تهران در رفع محرومیت های شهری و توزیع عادلانه امکانات شهری در ضلع شرقی شهر است.
از زمان تاسیس و استقرار حوزه مدیریت شهری مستقل در قیامدشت چهره این شهر دگرگون شده و پروژه های مهمی که معضل حتی بیست ساله این شهر بوده با همت و کوشش اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار،مدیران و پرسنل  شهرداری قیامدشت به منصه ظهور رسیده است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...

 پنجشنبه۱۶ بهمن ماه سال جاری دیدار چهره به چهره مهندس کاویانی شهردار شهریار به همراه دانش سرپرست معاونت شهرسازی ومعماری  در محل سالن جلسات شهرداری منطقه یک اندیشه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد ،که ضمن بررسی مشکلات مطروحه، دستور رفع مشکلات از سوی شهردار صادر و برخی از درخواست و مشکلات نیز جهت بررسی و رسیدگی بیشتر به واحدهای مربوطه ارجاع گردید.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...

جلال امامی رئیس شورای اسلامی شهرباغستان گفت: درجلسه مشترکی که اعضای شورای اسلامی شهر با مهندس حسینی سرپرست دفتر نمایندگی نظام مهندسی شهر باغستان برگزار شد از کاهش هزینه‌های دفاتر نظام مهندسی از جمله: تعرفه ناظر، محاسب و مهندسین ناظر در راستای کاهش هزینه‌های شهروندان در امر ساختمان خبر داد.

امامی در ادامه افزود: طبق مصوبات جلسه فوق دفاتر فنی موظف شدند جهت ارائه خدمات مهندسی نسبت به انعقاد قرارداد با مالکین اقدام نمایند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...

شهردار اوشان فشم میگون در نشست هماهنگی گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: بمناسبت دهه فجر تکریم از خانواده معزز شهدا، مانور خودرویی، نمایشگاه و مسابقات ورزشی برگزار و تعدادی از پروژه های عمرانی در این ایام به بهره برداری میرسد.

مهندس رضا ریاحی بیان داشت: 12 بهمن همزمان با سالروز ورود بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از میدان قائم در ورودی بخش رودبارقصران ، مانور خودروهای شهرداری با پخش سرود های انقلابی آغاز و تا میدان شهید مطهری میگون ادامه می یابد. ریاحی در ادامه به بهره برداری از 8 پروژه عمرانی در ایام الله دهه مبارک فجر نیز اشاره کرد و افزود: 8 پروژه عمرانی متشکل از دیوارهای ساحلی، پل ماشین رو میگون، گابیون چینی مسیل های شهر و... به بهره برداری میرسد. تکریم خانواده معظم شهدا و عطر افشانی مزار شهدا موضوع دیگری بود که ریاحی بر برگزاری هرچه بهتر آن تاکید داشت.

این مقام مسئول در ادامه سخنانش استکبار ستیزی، مقاومت و حمایت از مظلومین را از مهمترین ثمره های انقلاب اسلامی دانست و گفت: ما نیز باید ادامه دهند راه شهدا باشیم و هیچ گاه از آرمان های امام (ره) و انقلاب دست نکشیم و بر آن پایبند باشیم. وی با اشاره به تعویض تابلوی تمثال شهدای گرانقدر شهر اوشان فشم میگون اظهار داشت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تعویض تابلوی شهدای گرانقدر شهر نیز با طرحی جدید تعویض گردید. برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات کشاورزی و مسابقات ورزشی دیگر موضوعی بود که شهردار اوشان فشم میگون در خصوص آن گفت: نمایشگاه و مسابقات با رعایت کلیه پروتکل ها در جهت ایجاد نشاط جمعی برای شهروندان معزز برگزار میگردد. بنابراین گزارش؛ این نشست با حضور شهردار، مسئولین واحد های فرهنگی و اجتماعی، روابط عمومی، خدمات شهری و بازرسی برگزار گردید.

ادامه مطلب...به مناسبت روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) ، مراسم تقدیر از پرستاران منتخب توسط شهرداری شاهدشهر و به میزبانی شورای اسلامی صورت گرفت.

به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار مراسمی در صحن شورای شهر به میزبانی رئیس و اعضای شورای اسلامی و با حضور سلمانی شهردار شاهدشهر، سروان جوادی فرمانده بسیج 9 چهارده معصوم (ع) و به همت و تلاش معاونت فرهنگی اجتماعی و مسئول روابط عمومی شهرداری برگزار شد .


در ابتدای این مراسم بهمن زاده رئیس شورای اسلامی ، ضمن خیر مقدم و تبریک این روز به پرستاران منتخب و خانواده‌ محترم آنان بیان داشت :
نقش پرستاری در نظام سلامت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است بنابراین منزلت و جایگاه پرستار باید حفظ و مورد تکریم قرار گیرد.
سپس شهردار شاهدشهر ، طی سخنانی ؛ ضمن تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار به حاضرین در جلسه به ویژه به پرستارانی که در مراسم حاضر بودند و تشکر از نمایندگان مردم در شورای اسلامی شاهدشهر که میزبانی این مراسم را برعهده داشتند ، به ارزش و برکت زندگی پرستاران پرداخت و گفت: پرستاران به ازای مراقبت و لحظات آرامش بخشی که به یک مددجو و انسان بیمار ارایه می کنند، به اندازه تمام سالهای آرامش بخش زندگی آن فرد برکت و خیر می بینند و این برکت، برکت بزرگی است و در ادامه اظهار داشت : حضور مسئولان در چنین مناسبت هایی باعث دلگرمی کادر درمانی می شود ، پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی تواند در این حرفه مقدس دوام بیاورد. و زحمات کارکنان و کادر درمانی به ویژه پرستار قابل جبران نخواهد بود .


در پایان از زحمات پرستاران خانمها ؛ لطفی ، برآینده ، محمدی ، ابراهیمی ، توکلی ، فاخر ، طلایی ، دهقان ، اسماعیلی ، جلالی کیا و کریمی در حوزه بهداشت و درمان با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر و تشکر شد و با بررسی مسائل و مشکلات آنان در جلسه ، حمایت همه جانبه شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری در راستای رفع مشکلات پرستاران و کادر درمانی با فراهم کردن بستری مناسب اعلام نمودند.

ادامه مطلب...


مراسم گرامیداشت 26 آذر روز حمل و نقل و قدردانی از تاکسیرانان خدوم با حضور مسئولان شهری در شاهدشهر برگزار شد.

همزمان با ۲۶ آذر روز حمل و نقل عمومی مراسمی در دفتر شورای اسلامی به میزبانی رئیس و اعضای شورای اسلامی و با حضور سلمانی شهردار شاهدشهر، سرگرد آقاجان نماینده پلیس راهور شهریار ، سروان سراقی رئیس کلانتری , شمسیان رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شاهدشهر و رانندگان تاکسی درون‌شهری نمونه ، برگزار شد.


در ابتدای این مراسم بهمن زاده رئیس شورای اسلامی ، ضمن خیر مقدم و تبریک این روز به رانندگان تاکسی و خانواده‌ ارجمند آنان اظهار داشت : مجموعه شورای اسلامی بر این اعتقادیم که شما عزیزان امین جان ، مال و ناموس مردم هستید و قشر زحمتکش و خدمت رسانید و در همین راستا به پاس قدردانی از شما عزیزان تصمیم بر آن شد که به همت شورای اسلامی ، شهردار محترم و رئیس سازمان طی مراسمی از زحمات رانندگان در حوزه حمل ونقل شاهدشهر تجلیل بعمل آید . در ادامه شهردار نیز ضمن تبریک این روز ، تشکیل صندوق تعاونی تاکسیداران که اعضای آن رانندگان تاکسی هستند که باید خودشان آن را اداره کنند ، نوسازی ناوگان حمل و نقل شاهدشهر ، افتتاح ساختمان راهنمایی و رانندگی در شاهدشهر و استقرار پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت حل ترافیک شهری ، رفع معضل شخصی برها و احداث ایستگاه تاکسی در میدان شهدا ، را تا پایان سال جاری اعلام نمودند . و همچنین شمسیان رئیس سازمان حمل و نقل شاهدشهر نیز ضمن عرض تبریک به مناسبت این روز به رانندگان ، از رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار به جهت حمایتهای ایشان از طرحها و برنامه های حوزه حمل و نقل ، و تخصیص بودجه تا اجرای شدن برنامه های حمل و نقل از ابتدای سال تا کنون، قدردانی نمودند.


در پایان از زحمات رانندگان خدوم و نمونه حوزه حمل و نقل با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر و تشکر شد و با بررسی مسائل و مشکلات آنان، حمایت همه جانبه شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری را در راستای رفع مشکلات رانندگان با فراهم کردن بستری مناسب اعلام نمودند. 

ادامه مطلب...


با انصراف عبدالله میرزایی، نخستین شهردار منتخب شورای اسلامی شهر جلیل آباد از پذیرش مسوولیت، اعضای شورای این شهر محمدمهدی قمی را در نشست امروز -یکشنبه- خود با اکثریت آراء به عنوان شهردار انتخاب کردند.

 ۱۲ آبان امسال، اعضای شهر جدیدالتأسیس جلیل آباد از توابع شهرستان پیشوا، عبدالله میرزایی که پیش از این، دهیار این منطقه بود را به عنوان شهردار جدید انتخاب کردند تا پس از طی شدن مراحل اداری، وی فعالیت خود را آغاز کند.

تنها چند روز پس از این انتخاب، میرزایی به دلایل شخصی از پذیرش این مسوولیت انصراف داد تا پس از گذشت سه ماه از اعلام رسمی ارتقاء روستا، به شهر جلیل آباد، این شهر بدون شهردار اداره شود.

پس از کش و قوس های فراوان، اعضای شورای شهر جلیل آباد در آخرین جلسه رسمی خود، محمدمهدی قمی را به عنوان شهردار انتخاب کردند تا پس از تأئید و طی شدن مراحل اداری کار را آغاز کند.

محمدمهدی قمی در کارنامه خود معاونت عمرانی فرمانداری پاکدشت را دارد.

تیرسال ۹۸، وزارت کشور با ارتقای روستای جلیل‌آباد به شهر موافقت کرد و پنجم مرداد ماه امسال،با انجام آئین تحلیف اعضای شورای روستای جلیل‌آباد از توابع شهرستان پیشوا، این روستا رسما به شهر ارتقا پیدا کرد.

شهر جلیل آباد با جمعیتی بالغ بر هفت هزار نفر از امکاناتی نظیر ۷ مدرسه، سه مسجد، یک حسینیه، سالن و زمین چمن ورزشی، کتابخانه عمومی، کانون فرهنگی هنری، پایگاه بسیج، مرکز خدمات جامع سلامت، خانه بهداشت، کلانتری، پادگان وزارت دفاع، نمایندگی اداره ورزش و جوانان و صدها هکتار راضی حاصلخیر برخوردار است.

ادامه مطلب...

شهردار پاکدشت در نخستین نشست خبری با اصحاب رسانه، گزارشی ۹۰ روزه از اقدامات انجام شده و اولویت رفع معضلات این شهر را بیان کرد.

دکترمحسن تاجیک گفت: شهرداری از ابتدای شیوع کرونا همواره در خط مقدم مقابله با این بیماری حضور داشته و روز گذشته دومین شهید را هم در راه دفاع از سلامت مردم تقدیم کرد.
شهردار پاکدشت افزود: در اکثرمناسبت‌هایی که در شهر برگزار می‌شود شهرداری پای کار ایستاده و حضور دارد، البته گاهی حتی نامی هم از نیرو‌های زحمت کش شهرداری برده نمی‌شود.
وی به برخی معضلات پیش روی شهرهم اشاره کرد و گفت: از پاکدشت به عنوان شهری خوابگاهی یاد می‌شود.


وی افزود: این شهر آهنگ شهرسازی جدیدی نداشته و طرح تفضیلی با طرح جامع در شهر پاکدشت مغایرت دارد.
تاجیک گفت: با توجه به عبور جاده بین المللی امام رضا (ع) این شهر به صورت خطی در مجاورت شمال و جنوب جاده توسعه پیدا کرده و نبود کمربندی یکی از معضلات مهم در این شهر پرجمعیت است.


وی افزود: وجود کانال‌های سطح شهر از دیگر معضلات پاکدشت است که از آن به عنوان زائده شهری یاد می‌شود و بنا داریم با همکاری ومشارکت صنایع دفاع در قالب طرحی به عنوان طرح شهید محسن فخری زاده، ۵ و نیم کیلومتر از مجموع ۳۲ کیلومتر کانال در سطح شهر پاکدشت را سرپوشیده کنیم.
شهردار پاکدشت از ساخت و ساز‌های غیر مجاز به عنوان یکی از معضلات اصلی شهر پاکدشت یاد کرد و گفت: باید فضا برای ساخت و ساز غیر مجاز ناامن شود و البته لازمه جلوگیری از این معضل برخورد اخلاق مدارانه و علمی است.


محسن تاجیک افزود: ساماندهی دستفروشان و شناسه دار کردن آن‌ها از اقدامات مهم شهرداری پاکدشت در راستای رفع سد معبر و احیای سیمای شهری در مرکز شهر پاکدشت است.
وی به اجرای سامانه هوشمند ارتباط از طریق وب در سطح شهرستان و بین ادارات اشاره کرد و گفت: تا قبل از عید به عنوان اولین شهر هوشمند کشور این سامانه راه اندازی خواهد شد و دیگر هیچگونه مکاتبه‌ای بین ادارات در سطح شهرستان انجام نخواهد شد.


وی افزود: پروانه ساختمانی و پایان کار باید یک هفته‌ای و استعلام ۳ روزه باید در شهرداری صادر شود و به همکاران تذکر داده ایم که هیچ عذری در تاخیر کار ارباب رجوع پذیرفتنی نیست و هر کس می‌خواهد در شهرداری بماند باید کار کند.
وی گفت: اولین گام در کاهش مفاسد اجرای درست قانون و شفاف سازی است و شفاف سازی یعنی عین اجرای قانون از این پس هیچگونه مناقصه‌ای در این شهرداری پشت در‌های بسته انجام نخواهد شد.

شهردار پاکدشت به ساماندهی نیرو‌های مجموعه تحت مدیریت خود هم اشاره کرد و افزود: تا پایان سال هر نیرویی در هر بخشی از شهرداری جذب شده باید در همان بخش خدمت انجام دهد، نیروی فضای سبز فقط در فضای سبز، نیروی اجرایی باید کار اجرایی کند و به طور کل باید شهرداری از نیرو‌های خود به نحو مطلوب استفاده کند.

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس