آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

×

خطا

There was a problem loading image aminbabai.jpg

ادامه مطلب...


به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، حمیدرضا خدایی‌راد رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک از نحوه ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در محل بخشداری مرکزی بازدید کرد.

ادامه مطلب...


به گزارش خبرتهران ، اولین جلسه ویدئوکنفرانسی شورای اداری استان تهران در سال ۱۴۰۰ به ریاست محسنی بندپی استاندار تهران با حضور فرماندار قرچک برگزار شد.

انوشیروان محسنی بندپی در نخستین جلسه شورای اداری استان تهران در سال 1400 ضمن قدردانی از فرمانداران، بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و تعامل و انسجام ایجاد شده میان دستگاه‌های نظارتی، اظهار داشت:‌ خوشبختانه با هماهنگی ایجاد شده اقدامات اثربخشی انجام شده و وحدت و هماهنگی موجود شرایط خدمت‌رسانی در استان تهران را اثربخش‌تر کرده است.
 
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین رویداد پیش رو در سال جاری انتخابات است افزود: در استان تهران و حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر چهار انتخابات برگزار می‌شود که طی آن سه نماینده برای مجلس خبرگان رهبری، یک نماینده برای مجلس شورای اسلامی  و همچنین انتخابات شوراها و ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
 
استاندار تهران عنون کرد:‌ اقدامات خوبی در حوزه سیاسی انجام شده که به صورت ویژه در برگزاری انتخابات باید استمرار پیدا کند و در انتخابات دستگاه‌های اجرایی باید بی‌طرف باشند و اعمال قانون را در دستورکار قرار دهند و در جهت افزایش مشارکت مردم گام بردارند.
 
محسنی بندپی سپس گفت:‌ همه دستگاه‌های استان برای برگزاری انتخابات باید همکاری لازم را داشته باشند و از سوی دیگر نسبت به تغییر مدیران شهرستانی دقت داشته باشند که هیچ تغییری نداشته باشیم به ویژه در حوزه سیاسی تغییری همچون تغییر بخشدار و مدیرکل متوقف شود تا نسبت به ایجاد ثبات و بهره‌گیری از نیروهای موجود حرکت کنیم.

ادامه مطلب...


امام جمعه شهرستان قرچک اظهار داشت: شعار امسال با عنوان «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها»، بی تناسب با شعار سال های گذشته نیست و فرمان مقام معظم رهبری وظیفه همگان را برای حمایت بیش از پیش از تولید، سنگین تر کرده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، حجت الاسلام اسماعیلی در اولین جلسه شورای اداری شهرستان با تبریک سال جدید، به فرمایش مولای متقیان امام علی(ع) اشاره کرد که فرمودند «دوای غم ها، دیدار برادران مؤمن است» و در ادامه افزود: امید است خدماتی که در سال گذشته انجام شد، مورد قبول درگاه حق و رضایت مردم باشد.
وی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکریم بر همه رحمت هایش که مهمترین آن لطف بی بدیل در قبال فرصت دوباره ای است که با شروع سال جدید به ما عطا شد؛ از دست دادن فرصت ها مایه غم و اندوه است، پس باید از فرصت ها به درستی استفاده کنیم.
امام جمعه قرچک افزود: بصیرت رهبری یکی از عوامل عدم رشد، توفیق و توسعه کشور را عدم حمایت و مانع تراشی برای رونق تولید می داند؛ لذا باید در قرچک که دارای شهرک صنعتی در حال رشد است با همه وجود و قوا برای توسعه و پیشبرد امور سرمایه گذاران تلاش کرد.
وی در ادامه سخنان خود به ضرورت رعایت اخلاق اشاره داشت و یادآور شد: در جامعه اسلامی، زندگی اجتماعی بدون دستگیری از یکدیگر، همدلی و اتحاد امکان پذیر نیست، لذا سعی کنیم در سال جدید نیز اهل گذشت و تعامل بوده و آبروداری کنیم که اگر بدون توجه به مسائل و فضایل انسانی باشیم اول خودمان ضربه خواهیم خورد.
حجت الاسلام اسماعیلی اظهار امیدواری کرد در سال جدید با اتحاد، گذشت و هم افزایی بتوانیم شهرستانی آبادتر بخصوص در بحث تولید داشته باشیم.
وی همچنین در پایان سخنان خود، از مدیریت و حمایت های فرماندار از ارگان ها و نهادها و اقدامات شبکه بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا که حاصل همکاری همه ادارات و عوامل امنیت بهداشت و سلامت از جمله شهرداری، نیروی انتظامی، سپاه، بخشداری و دهیاری ها، ائمه جماعات، هیئات مذهبی، اصناف، اقشار مختلف، دانشگاه ها و ... صورت گرفته، قدردانی کرد.

ادامه مطلب...


فرماندار شمیرانات در دیدار با مدیر کل تامین اجتماعی شرق استان تهران گفت: 3070 یکی از بارزترین الگوهای استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک است.

سید مهدی ساداتی در دیدار با بیدهندی مدیر کل تامین اجتماعی شرق استان تهران با اشاره به مراجعات بالای مردم به کارگزاری ها و شعب شمیرانات افزود: بهره مندی از ظرفیت دولت الکترونیک در ارائه خدمات که در طرح 3070 به خوبی مشهود است ابتکاری بی نظیر در کاهش مراجعات بوده و باید اینگونه طرح ها به دستگاههای اجرایی تسری پیدا کند.
فرماندار شمیرانات ابراز کرد: اجرای اینگونه طرح ها که می تواند علاوه بر کاهش مراجعات ارائه خدمات سرعت بیشتری پیدا کند و مردم بتوانند شبانه روز به خدمات دسترسی داشته باشند و این پاسخی به مطالبات مردم و کسب رضایتمندی است.
بیدهندی مدیر کل تامین اجتماعی شرق استان تهران نیز ضمن قدردانی از حمایت های نماینده عالی دولت از شعبه شمیرانات در ارائه خدمات اذعان کرد: با شیوع کرونا بیمه بیکاری بیش از 36000 نفر را به امارهای قبل از این ویروس منحوس افزوده است که کار شعب را سخت تر از گذشته کرده  و نیاز به حمایت های بیشتری دارد.

ادامه مطلب...


سید مهدی ساداتی، فرماندار شمیرانات به مناسبت "روز خبرنگار" با اهدا لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران فعال در این شهرستان تجلیل کرد.

فرماندار شهرستان ضمن تبریک این مناسبت اظهار داشت: ما خبرنگاران را مشاوران امین خود می‌دانیم و از مدیران شهرستان نیز خواسته‌ایم ضمن تکریم اصحاب رسانه ارتباط خوب و حرفه‌ای با آنان داشته باشند چرا که این قشر چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای شهروندان جامعه که مسئولان در قبال آنها وظیف دارند، تلقی می‌شوند.
وی افزود: حکومت کشور ما بر مبنای دموکراسی است و این بدان معناست که خط قرمزی با مردم وجود ندارد و تصمیمات بایستی در اتاق شیشه‌ای گرفته شود. خبرنگاران می‌توانند همه موارد را مورد انتقاد سازنده قرار دهند و هیچ‌کس از این افراد که پرچمدار هستند، شایسته‌تر نیست و مسئولان نیز می‌توانند راحت و بی‌پرده مسائل را با آنها مطرح کنند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: وظیفه اصلی خبرنگاران نقد منصفانه و مدیران پاسخگویی شفاف است. اصحاب رسانه بایستی برای رفع ابهامات و پیگیری مطالبات مردم ابتدا از مسئولان سوال کرده و سپس با آگاهی کامل به موضوعات بپردازند.
ساداتی تصریح کرد: امروز، جامعه ما در شرایط سخت شیوع کرونا و تحریمات رئیس جمهوری نابخرد آمریکا قرار دارد؛ لذا انتظار داریم خبرنگاران شرایط فعلی کشور را برای مردم تبیین کنند.
فرماندار شمیرانات یادآور شد: البته امروز نیز همچون سنوات قبل، مشارکت خوب شهروندان و خیران را در کنار مسئولان داشتیم و اگر غیر از این بود، قطعاً این موفقیت‌های متعدد را در مقابله با بحران‌های مختلف کسب نمی‌کردیم.
وی تاکید کرد: ما قدردان جامعه پر افتخار رسانه هستیم و با هماهنگی و همدلی با خبرنگاران ارتباط خواهیم داشت و فعالان این حوزه را عضو افتخاری شورای اداری شهرستان می‌دانیم.
این مقام مسئول بیان داشت: شمیرانات علی‌رغم آوازه‌ای که در اذهان عمومی دارد، با محرومیت‌های بسیاری مواجه است که از جمله آنها می‌توان به کاستی‌های زیرساختی اشاره کرد.
فرماندار شمیرانات افزود: بخش‌های لواسانات و رودبار قصران مناطقی تفرجگاهی و گردشگری مهمی در استان تهران تلقی می‌شوند و در تمام روزهای سال بویژه تعطیلات توفیق میزبانی گردشگران بسیاری را داریم؛ از این رو تامین و ارتقا زیرساخت‌های منطقه با اولویت بهسازی راه‌های دسترسی در دستور کار مدیریت شهرستان قرار دارد که البته در برخی موارد نیازمند نگاه ویژه ملی هستیم.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


سید مهدی ساداتی، فرماندار شمیرانات روز دوشنبه به همراه جمعی از مسئولان شهرستان از روند عملیات عمرانی دو روستای زایگان و گرمابدر از توابع بخش رودبار قصران بازدید کرد.

ساداتی در حاشیه این بازدید بر تسریع در عملیات روکش آسفالت این دو منطقه تاکید کرد و گفت: با توجه به نزدیک شدن فصول سرما و بارش‌های پیش رو انتظار داریم سریعاً عملیات عمرانی که با اولویت در مرحله اجرا هستند، به اتمام برسند.


وی تصریح کرد: بهسازی و ایمن‌سازی مسیرهای دسترسی اصلی و فرعی در شهرستان شمیرانات به دلیل تردد بالا نیازمند توجه ویژه‌ای نسبت به دیگر پروژه‌های عمرانی دارند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


فرماندار شمیرانات تاکید کرد: خبرنگاران، رکن اصلی اطلاع‌رسانی در جامعه هستند , لذا از این سو در صیانت از قلم خود مسئولیت سنگینی بر دوش آنان است.

سید مهدی ساداتی روز یکشنبه در دیدار با عبدالرضا علی‌پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رضا موهبتی سردبیر نشریه شمرون و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان اظهار داشت: بنده و مجوعه مدیریت شهرستان خبرنگاران را امین خود می‌دانیم و نگاه یکسان به یکایک فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی داریم.
وی با بیان اینکه خبرنگاران، چشم بینا و گوش شنوای مدیران هستند، افزود: بی‌شک مشورت با خبرنگاران را نیز یکی از راه‌های موثر در ارتقا کیفیت و تسریع پاسخگویی مدیران به مطالبات شهروندان و بازدهی بهتر در جامعه می‌دانیم و از این ظرفیت بهرمند می‌شویم.
این مقام مسئول تاکید کرد: فرهنگ‌سازی مهمترین عامل ارتقای شاخ‌های توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه به شمار می‌رود، لذا شرایط امروز کشور میطلبد اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان به عنوان اولین متولی این حوزه در تبیین گفتمان دینی و اسلامی جامعه پویاتر فعالیت کند.
ساداتی با توجه به وضعیت قرمز شمیرانات در شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: انتظار داریم برای استفاده از ماسک و توجه بیشتر به بهداشت فردی توسط متولیان این حوزه برنامه‌ریزی شود تا رعایت بیشتر این مهم به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


فرماندار شمیرانات اعلام کرد: با نزدیک شدن به ایام عزاداری محرم، انتظار داریم هیئات مذهبی رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

سید مهدی ساداتی اظهار داشت: ایام محرم و عزاداری اباعبدالله و اهل بیت آن بزرگوار نزدیک است و با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، هیئات مذهبی برنامه‌های خود را به طور محدودتر و با رعایت دستورالعمل‌های لازم اجرا می‌کنند.
وی تصریح کرد: اما انتظار داریم شهروندان برگزاری مراسمات مذهبی را دال بر سفید بودن وضعیت ندانند و استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی، وسایل شخصی و رعایت فاصله اجتماعی را فراموش نکنند.
این مقام مسئول گفت: امید است با توکل بر حق، همکاری و همراهی تنگانگ مردم و مسئولان و احترام به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هر چه سریع‌تر این ویروس را از کشور ریشه‌کن کنیم.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


فرماندار شمیرانات تاکید کرد:خانه بهداشت روستای افجه لواسانات وضعیت مناسب و مطلوبی دارد که بایست به سایر روستاها نیز خدمات‌دهی داشته باشد تا از این ظرفیت در راستای تامین بهداشت و سلامت اهالی منطقه استفاده بهینه شود.

سید مهدی ساداتی در بازدید میدانی و نشست با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای افجه با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری و جمعی از روسای ادارات اظهار داشت: بحمدالله روستای افجه نسبت به سایر روستاها مسائل و مشکلات کمتری دارد و از ظرفیت بالایی برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای این محدوده بایستی با هم‌افزایی و همکاری، بتوانند از ظرفیت‌ها و امکانات موجود حداکثر استفاده برای اهالی منطقه را داشته باشند.
روستای افجه در حوزه بهداشت و درمان از امکانات خوبی در خانه بهداشت روستا برخوردار است که با تقویت و استقرار تیم پزشکی علاوه بر افجه روستاهای اطراف نیز میتوانند از این ظرفیت بهرمند شوند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...


فرماندار شمیرانات دستور داد:با تصویب شوراهای اسلامی شهرهای لواسان، اوشان فشم میگون و شمشک دربندسر بایستی به سرعت خودروهای داخلی جایگزین خودروهای خارجی مدیران این ۳ شهر شوند.

سید مهدی ساداتی روز چهارشنبه در راستای تحقق "جهش تولید" و با تاکید بر لزوم حمایت از تولید داخلی اظهار داشت: همانطور که مدیران فرمانداری نیز این طرح مهم را اجرایی کرده‌اند، انتظار داریم مدیران شهری ۳ شهر لواسانات و رودبار قصران با توجه به این مصوبه برای اولین بار در سطح کشور عامل ترویج حمایت از کالای ایرانی باشند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از خودروهای داخلی پاسخگوی نیاز مدیران هستند و نیازی به استفاده از نمونه‌های خارجی وجود ندارد، خودروهای خارجی تحت اختیار مدیران و مسئولان شهری شمیرانات با فوریت به فروش رسیده و با نمونه‌های داخلی جایگزین می‌شوند.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس