ادامه مطلب...

رضا نورمحمدی - ریگ جن محل ملاقات شجاعان است. افرادی که هم خودشان و هم دیگران می‌دانند که از هیچ موجود واقعی و غیرواقعی ترسی نداشته و همیشه خود را به دل خطر می‌اندازند. ریگ جن محل ملاقات افراد ماجراجو است. افرادی که حاضرند فرسنگ‌ها مسافت را طی کنند تا خودشان را در دل دنیای خطرناک این کویر بی‌انتها قرار دهند.

کویر زیبا اما مخوف ریگ جن یکی از ترسناک‌ترین کویرهای ایران است حتی در نقشه‌های قدیمی هم نام آن وجود ندارد. شما در این کویر با مرداب‌های متعدد و مخوفی روبرو هستید که به راحتی هر موجود زنده‌ای را به کام مرگ خواهند کشاند. البته متأسفانه باید بگوییم که در این سال‌های اخیر به علت وجود خشکسالی‌های مداوم و عدم وجود بارندگی ، دیگر این باتلاق‌ها در این کویر شکل نمی‌گیرند.

سال‌های طولانی کویر ریگ جن محلی مخوف و ترسناک بود که موجودات زنده و مسافران زیادی در این کویر به کام مرگ کشیده می‌شدند و هیچ‌کس حتی به این اتفاقات توجهی هم نمی‌کرد. به عبارتی همه از این کویر وحشت داشتند و هیچ‌کس حتی جرئت نداشت که برای کشف ناشناخته‌های آن ، پا به این کویر بگذارد. باتلاق‌های ترسناک و مخوفی که مانند یک باتلاق لجنی شما را درون خود می‌کشیدند ، یکی از تله‌هایی بود که بر سر راه تمام مسافران و گردشگران این منطقه وجود داشت.

و حالا سید مهدی محور رکورددار طنابزنی ، پله نوردی و پیاده روی بدون وقفه جهان ، در ادامه رکوردشکنی هایش قصد دارد در خطرناک ترین منطقه کویر یعنی ریگ جن به طنابزنی بپردازد.وی در سن 53 سالگی درنظر دارد با هماهنگی اداره محیط زیست و در هفته های آینده دست به این اقدام جسورانه بزند.وی بارها از مسئولین کشوری درخواست کرده است تا او را برای سفر به سردترین نقطه سیبری در روسیه نیز یاری نمایند تا افتخاراتش را کامل تر کند.

طناب زدن در گرم ترین نقطه کره زمین در منطقه گندم بریان در شهداد کرمان ، طناب زدن همراه با دویدن در سردترین نقطه کشور در زیر بارش شدید برف در زرینه کردستان ، 12 ساعت پیاده روی بدون وقفه در منطقه پیشوا به مناسبت آزادسازی خرمشهر ، طنابزنی همراه با دویدن از آستان مقدس امامزاده جعفر (ع) پیشوا تا آستان مقدس ابن بابویه شهرری به مسافت 45 کیلومتر ، دویدن از شهرستان پیشوا تا سایت هسته‌ای نطنز در گرامی‌داشت حمایت از دستاورد‌های هسته‌ای ، دویدن از شهرستان پیشوا تا حرم امام خمینی(ره) به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب ، دویدن دور دریاچه ارومیه ، طناب زنی دور قله دماوند و صعود خاطره انگیز با شعار حمایت از محیط زیست ، طناب زنی مسیر ۱۰ کیلومتری شهر پیشوا تا باقرآباد به مناسبت گرامی‌داشت قیام ۱۵ خرداد و رکورد زنی جهانی با طناب زدن در مسیر ۱۰ کیلومتری با زمان ۴۵ دقیقه از افتخارات ورزشی سید مهدی محور است.

ادامه مطلب...

تعمیرگاه مدرن یکی از بهترین و مطمئن ترین مکانیکی های شهر پیشوا در استان تهران می باشد که با مدیریت و تجربه بالای آقای احمد کیانی پور از شهرت خوبی در دشت ورامین برخوردار است.

یک مکانیک ماهر بایستی جز به جز ساختار انواع ماشین­ها را بشناسد و تجربه پیداکردن درست ایرادات خودروها را داشته باشد، و ضمن آن بتواند با ابزارها و آچارهای مختلف کار کند. مکانیک مجرب می‌داند که اشتباهات جزئی، در هر قسمتی از خودرو که باشد ممکن است به بروز حادثه منجر شود و خسارات جبران‌ناپذیری به بار بیاورد.در این تعمیرگاه مکانیک های باتجربه و خوش اخلاق با کمال دقت به تعمیر اتومبیل ها مشغول هستند و رضایتمندی مراجعین , برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

ادامه مطلب...

 

@این تعمیرگاه از سوی وبسایت خبرتهران به عنوان مکانیکی نمونه شهر پیشوا در سال 1403 انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل شده است.

آدرس:

شهر پیشوا - میدان پلیس - بلوار شهدای اصناف - نبش کوچه شهامت

شماره تماس:

09190537068

 

ادامه مطلب... 

 

خودرو از قطعات و بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که وجود هر یک از این قطعات برای به حرکت درآمدن آن لازم و ضروری است. این سیستم و قطعات شامل سیستم انتقال قدرت، سیستم سوخت رسانی، سیستم تعلیق و هدایت فرمان و یا قطعات مهمی مثل موتور، گیربکس، واترپمپ می‌شود.در شغل مکانیکی، یک مکانیک بایستی به صورت تئوری و عملی با تمام قطعات خودرو اعم از داخلی و خارجی و طرزکار آن‌ها آشنایی داشته و در صورت بروز مشکل، قادر به عیب‌یابی و برطرف کردن آن نیز باشد.از طرفی با پیشرفت صنعت خودرو سازی و با توجه به پیچیده و تخصصی شدن هر یک از این بخش‌های خودرو، نیاز به مکانیک‌هایی حرفه‌ای و متخصص بیش از پیش احساس می‌شود.

در شغل مکانیکی خودرو، شخص تعمیرکار با قطعات و سیستم‌های مختلفی در ارتباط خواهد بود. از این رو ممکن است در یک یا چند بخش از سیستم‌های خودرو تخصص داشته باشد. به همین دلیل مکانیک‌های خودرو مهارت و تخصص‌های متفاوتی از یک دیگر خواهند داشت.

با این وجود عموم تعمیرکاران خودرو برخی از مهارت‌های زیر را بر عهده دارند:

    عیب یابی سیستم الکترونیکی و برق خودرو
    برطرف کردن مشکل سیستم تهویه خودرو
    عیب یابی و تعمیر موتورهای دیزلی و بنزینی
    انجام تعمیرات مربوط به گیربکس و دیفرانسیل
    تعمیر سیستم سوخت رسانی موتورهای دیزلی و بنزینی
    تعویض یا تعمیر قطعات قدیمی و معیوب خودرو

ادامه مطلب...


به صورت کلی مکانیک خودرو در هر بخشی هم که تخصص داشته باشد بایستی وظایف و مسئولیت‌های ذیل را در همان حوزه تخصص خود به بهترین نحو انجام دهد:

    یافتن عیوب سیستم‌های مختلف خودرو
    دادن توضیح کافی به مشتریان درباره نوع تعمیرات و یا قطعات مورد نیاز
    تخمین زمان و هزینه کار و ارائه آن برای مشتریان
    انجام تعمیرات و تعویض قطعات صدمه دیده و ناکارآمد
    دقت و احتیاط در کار با ابزار و تجهیزات و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی
    آزمایش و تست خودرو پس از انجام تعمیرات


یک مکانیک خودرو ممکن است با توجه به حجم کاری خود، ساعات طولانی مشغول به کار باشد که این موضوع خستگی بدنی و نیز ذهنی در پی خواهد داشت.این شغل نیاز به دقت و احتیاط بالایی دارد، چرا که در صورت عدم احتیاط و نداشتن توانایی در کار با ابزار و تجهیزات، خطرات زیادی مکانیک خودرو را تهدید خواهد کرد مثل سقوط در چاله، آسیب با ابزار سخت و سنگین و یا آتش‌سوزی.همچنین یک مکانیک خودرو ممکن است در ایام تعطیل، با توجه به حجم مسافرت‌ها تا آخر ساعت کاری یا حتی بیشتر از این ساعت فعالیت نماید.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب... 


استان تهران جزء یکی از بزرگترین نقاط فعال ورزشی کشور است که امکانات مختلفی برای رفاه و تفریح شهروندان در این شهر وجود دارد. یکی از بهترین امکانات تفریحی وجود استخرهایی با امکانات بالا در این استان می باشد. شهروندان تهرانی علاوه بر روزهای گرم تابستان در هر فصلی از سال می‎توانند از امکانات این استخرها استفاده کنند و روز خوبی را در آنجا سپری کنند.
مجموعه ورزشی و استخر ظفر جزو بهترین استخر تهران است. این استخر داری فضایی بسیار لوکس و مدرن با خدمات متنوع و بهداشتی است. کارشناسان استخر ظفر هر روز به خوبی وضعیت بهداشت آب را بررسی و کنترل می‌کنند و به همین دلیل بوی بد و تند مواد شیمیایی در این مکان استشمام نمی‌شود.

 

ادامه مطلب...

 

مجموعه فرهنگی ورزشی ظفر در شهر پیشوا با مدیریت آقای فرهاد ظفری , مجهزترین مجموعه ورزشی در جنوبشرق استان تهران می باشد که از مهر سال 1402 مورد بهره برداری قرار گرفته است.این مجموعه از مهم‌ترین مراکز آموزش شنا در جنوبشرق استان تهران و شهر پیشوا با داشتن کادری حرفه‎ای و خوش برخورد است.استخر سرپوشیده ظفر با داشتن امکانات خاص و منحصر به فرد ، یک انتخاب عالی برای تمام گروه‎های سنی است. یکی از دلایل استقبال بیشتر مراجعین به این استخر ، داشتن فضایی استاندارد و مناسب برای استفاده کودکان است.استخر ظفر با در نظر گرفتن تمامی پروتکل‌های بهداشتی، محیطی امن و بسیار سالم  برای شناگران به وجود آورده است.

 

ادامه مطلب...

 

استخر ظفر در سانس‌های مختلف به بانوان و آقایان خدمات می‌دهد و شامل امکانات مختلفی همچون سونای خشک ، سونای بخار ، حوضچه‌ آب سرد ، جکوزی ، بوفه و کافی‌شاپ ، سالن ماساژ ، استخر کودکان ، تونل مه و... هستند. این مجموعه در مساحت 11000 متر مربع با طراحی منحصر به فرد و فراهم نمودن فضایی عاری از رطوبت ، محیطی جذاب و با نشاط را پدید آورده است که شامل سالن های چندمنظوره ، سالن پذیرایی ، مجموعه های ورزشی ، واحدهای اسکان ورزشکاران ، مجموعه های تجاری و فضای مخصوص لابی می باشد.بخش رستوران و کافی شاپ با کادری مجرب و دوره دیده در زمینه صنعت غذایی آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.

ادامه مطلب...

 

@این استخر از سوی وبسایت خبرتهران به عنوان استخر نمونه و برتر استان تهران و شهر پیشوا در سال 1403 انتخاب شده است.لذا به اهالی محترم شهرهای پیشوا , ورامین , قرچک و پاکدشت پیشنهاد می شود لذت شنا در این مجموعه را از دست ندهند.

آدرس:

استان تهران - شهر پیشوا - بلوار خلیج فارس - جنب آتش نشانی

تلفن تماس:

صفحه اینستاگرام:

https://instagram.com/zafarsport

استخر ظفر پیشوا,بهترین استخر پیشوا,بهترین استخر ورامین,بهترین استخر قرچک,استخر پیشوا

ادامه مطلب...

سایت خبرتهران در ادامه انتخاب برترین قنادی های استان تهران ، شیرینی سرای پدیده یزدی در شهرستان رباط کریم را به عنوان قنادی برتر در این شهر معرفی کرد.آن چه که در رباط کریم زياد است ، قنادی و شيرينی سرا است ، ولي تعداد معدودی از اين قنادی ها توانسته اند در برترین جایگاه در این حرفه قرار بگيرند.شيرينی فروشی ها ، قنادی ها و کافه هايی که به شيرينی های خوشمزه و لذيذ شهره اند و با طبخ و ارائه شيرينی ها و کيک های خوشمزه و با کيفيت توانسته اند نام خود را بر سر زبان شيرينی دوست ها بياندازند ، می توانند برای يک جعبه شيرينی هر شهروندی را از آن سر رباط کریم به مغازه شان بکشانند.
شیرینی سرای پدیده یزدی در طول سال ها با کيفيت بالا و طعمِ عالی محصولاتش و همچنين خلاقيت های مختلف در شيرينی و کيک ها، توانسته است خود را در دل مردم رباط کریم و حتی مسافرانی که از آنجا عبور می کنند ، جا کند.شیرینی سرای پدیده یزدی مصمم است سليقه سخت پسند ايرانی جماعت را به خود جلب نماید و همواره سعی دارد همچنان مشتریان وسواسی خود را راضی نگهدارد.

 

ادامه مطلب... 


در شیرینی سرای پدیده یزدی هر مدل شیرینی ای که بخواهید خواهید یافت. همگی آن ها با بهترین مواد اولیه و زیبا ترین تزئینات برای شما تهیه شده اند. خلاقیت در خلق شیرینی های تازه و تزئین انواع خوردنی ها یکی از مهم ترین نقاط قوت این قنادی می باشد. شیرینی سرای پدیده یزدی برای میهمانی ها و مناسبت ها و پذیرایی از میهمان های رودربایستی دار کاملاً مناسب هستند.کیک های سفارشی شیرینی سرای پدیده یزدی یکی دیگر از نکته های مثبت این مجموعه است، هر طرحی و هر شکلی و با هر مواد اولیه ای، فرقی نمیکند؛ سفارش از شما، کیکش از پدیده!! اخلاق خوب مدیریت شیرینی سرای پدیده یزدی و کارمندان ایشان , در تایید حرفه ای بودن این تیم است و هر کسی را مشتری دائمی خود میکند.        

در شیرینی سرای پدیده یزدی ، انواع شيريني هاي باکیفیت و لذیذ ايرانی ، سنتی ، کاپ کيک ها، کيک های تولد کلاسيک و مدرن ، دونات ها و ... که در ویترین های زیبای فروشگاه در کنار هم صف کشیده اند ، درانتظار شما هستند.شیرینی سرای پدیده یزدی با استفاده از مواد آلی ، طبیعی و ایمن ، محصولاتی با طعم های منحصر به فرد و متناسب با انواع ذائقه ها و رژیم های مختلف برای شما عزیزان آماده می کند و توجه به کیفیت و مواد اولیه خوب و سالم و هنر و خلاقیت در تزئین کیک ها شعار اصلی اش است، شعاری که به آن جامه عمل پوشانده است.شیرینی سرای پدیده یزدی همچنان به خدمت به شما همشهریان عزیز و مشتریان وفادار خود ، افتخار می کند.

 

 ادامه مطلب...

 

این قنادی در سال 1403 از سوی سایت خبرتهران ، به عنوان شیرینی سرای نمونه شهر رباط کریم انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل آمده است , لذا به شما پیشنهاد می کنیم اگر تاکنون گذارتان به شیرینی سرای پدیده یزدی نرسیده , حتما سری به آن بزنید.

آدرس: استان تهران - شهر رباط کریم - بلوار امام - جنب میدان شهید بهشتی

شماره تماس: 2و56411001

همراه: 09351867169

اینستاگرام: http://instagram.com/padide_yazdi

 

ادامه مطلب...

 

شیرینی سرای پدیده یزدی رباط کریم, قنادی پدیده یزدی رباط کریم, بهترین قنادی رباط کریم , بهترین شیرینی سرای رباط کریم

ادامه مطلب...

 

آقای اصغر مهدوی پور سرمربی محترم تیم فوتبال شمیم:

با سلام و خسته نباشید , انتخاب شایسته جنابعالی را که از چهره های دلسوز و پرتلاش ورزش استان تهران می باشید , به عنوان مربی نمونه فوتبال شهرستان پیشوا تبریک عرض کرده و آرزوی توفیق روزافزون برای شما خواهانیم.

رضا نورمحمدی - مدیرمسئول و خبرنگار وبسایت خبرتهران

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

پیروزهای تیم فوتبال شمیم پیشوا در مسابقات فوتبال دسته اول بزرگسالان توابع استان تهران ادامه دارد.

این تیم که با هدایت استاد اصغر مهدوی در هفته اول این رقابتها 1 بر صفر تیم لواسان را شکست داده بود , موفق شد در هفته دوم نیز با نتیجه 2 بر 1 تیم دماوند را مغلوب کرده و با 6 امتیاز صدرنشین شود.

گفتنی است در صورت حمایت همه جانبه مسئولین شهرستان پیشوا و اسپانسرها از تیم شمیم و مربی دلسوزش استاد اصغر مهدوی , این تیم توانایی رسیدن به جایگاه های بالاتر در ورزش استان و حتی کشور را دارد.

ادامه مطلب...

سایت خبرتهران در ادامه انتخاب برترین قنادی های استان تهران ، شیرینی سرای مهرتبریزی با مدیریت آقای رحیمی کندری در محدوده مهرآبادجنوبی را به عنوان قنادی برتر در غرب تهران معرفی کرد.آن چه که در غرب تهران زياد است ، قنادی و شيرينی سرا است ، ولي تعداد معدودی از اين قنادی ها توانسته اند در برترین جایگاه در این حرفه قرار بگيرند.شيرينی فروشی ها ، قنادی ها و کافه هايی که به شيرينی های خوشمزه و لذيذ شهره اند و با طبخ و ارائه شيرينی ها و کيک های خوشمزه و با کيفيت توانسته اند نام خود را بر سر زبان شيرينی دوست ها بياندازند ، می توانند برای يک جعبه شيرينی هر شهروندی را از آن سر تهران به مغازه شان بکشانند.

 

ادامه مطلب...


شیرینی سرای مهرتبریزی در طول سال ها با کيفيت بالا و طعمِ عالی محصولاتش و همچنين خلاقيت های مختلف در شيرينی و کيک ها، توانسته است خود را در دل مردم مهرآبادجنوبی و غرب تهران و حتی اهالی سایر محله های تهران که از مهرآباد عبور می کنند ، جا کند.شیرینی سرای مهرتبریزی مصمم است سليقه سخت پسند ايرانی جماعت را به خود جلب نماید و همواره سعی دارد همچنان مشتریان وسواسی خود را راضی نگهدارد.

 

 ادامه مطلب...


در شیرینی سرای مهرتبریزی هر مدل شیرینی ای که بخواهید خواهید یافت. همگی آن ها با بهترین مواد اولیه و زیبا ترین تزئینات برای شما تهیه شده اند. خلاقیت در خلق شیرینی های تازه و تزئین انواع خوردنی ها یکی از مهم ترین نقاط قوت این قنادی می باشد. شیرینی سرای مهرتبریزی برای میهمانی ها و مناسبت ها و پذیرایی از میهمان های رودربایستی دار کاملاً مناسب هستند.کیک های سفارشی شیرینی سرای مهرتبریزی یکی دیگر از نکته های مثبت این مجموعه است، هر طرحی و هر شکلی و با هر مواد اولیه ای، فرقی نمیکند؛ سفارش از شما، کیکش از مهماندوست!! اخلاق خوب مدیریت شیرینی سرای مهرتبریزی و کارمندان ایشان , در تایید حرفه ای بودن این تیم است و هر کسی را مشتری دائمی خود میکند.         

 

ادامه مطلب...

 

در شیرینی سرای مهرتبریزی ، انواع شيريني هاي باکیفیت و لذیذ ايرانی ، سنتی ، کاپ کيک ها، کيک های تولد کلاسيک و مدرن ، دونات ها و ... که در ویترین های زیبای فروشگاه در کنار هم صف کشیده اند ، درانتظار شما هستند.شیرینی سرای مهرتبریزی با استفاده از مواد آلی ، طبیعی و ایمن ، محصولاتی با طعم های منحصر به فرد و متناسب با انواع ذائقه ها و رژیم های مختلف برای شما عزیزان آماده می کند و توجه به کیفیت و مواد اولیه خوب و سالم و هنر و خلاقیت در تزئین کیک ها شعار اصلی اش است، شعاری که به آن جامه عمل پوشانده است.شیرینی سرای مهرتبریزی همچنان به خدمت به شما همشهریان عزیز و مشتریان وفادار خود ، افتخار می کند.

 

ادامه مطلب...

 

این قنادی در سال 1403 از سوی سایت خبرتهران ، به عنوان شیرینی سرای نمونه غرب تهران انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل آمده است , لذا به شما پیشنهاد می کنیم اگر تاکنون گذارتان به شیرینی سرای مهرتبریزی نرسیده , حتما سری به آن بزنید.شایان ذکر است این قنادی اولین دارنده گواهینامه ISO 9001وSFBB در منطقه می باشد.

آدرس: تهران - سرآسیاب مهرآباد - مهرآباد جنوبی - خیابان دانشگاه هوایی - نبش خیابان تفرش - پلاک 164

تلفن تماس: ۶۶۶۲۴۱۲۲

موبایل:

اینستاگرام: http://instagram.com/mehrtabrizi.confectionary

 

ادامه مطلب...

 

شیرینی سرای مهرتبریزی مهرآباد, قنادی مهرتبریزی, بهترین قنادی مهرآباد , قنادی مهرتبریزی مهرآباد

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

سایت خبرتهران در ادامه انتخاب برترین قنادی های استان تهران ، شیرینی سرای مهدی با مدیریت آقای فریدون حاتمی در شهرستان پاکدشت را به عنوان قنادی برتر در جاده خاوران معرفی کرد.آن چه که در پاکدشت زياد است ، قنادی و شيرينی سرا است ، ولي تعداد معدودی از اين قنادی ها توانسته اند در برترین جایگاه در این حرفه قرار بگيرند.شيرينی فروشی ها ، قنادی ها و کافه هايی که به شيرينی های خوشمزه و لذيذ شهره اند و با طبخ و ارائه شيرينی ها و کيک های خوشمزه و با کيفيت توانسته اند نام خود را بر سر زبان شيرينی دوست ها بياندازند ، می توانند برای يک جعبه شيرينی هر شهروندی را از آن سر پاکدشت به مغازه شان بکشانند.
شیرینی سرای مهدی در طول سال ها با کيفيت بالا و طعمِ عالی محصولاتش و همچنين خلاقيت های مختلف در شيرينی و کيک ها، توانسته است خود را در دل مردم پاکدشت و خاتون آباد و حتی مسافرانی که از پاکدشت عبور می کنند ، جا کند.شیرینی سرای مهدی مصمم است سليقه سخت پسند ايرانی جماعت را به خود جلب نماید و همواره سعی دارد همچنان مشتریان وسواسی خود را راضی نگهدارد.

 

 ادامه مطلب...


در شیرینی سرای مهدی هر مدل شیرینی ای که بخواهید خواهید یافت. همگی آن ها با بهترین مواد اولیه و زیبا ترین تزئینات برای شما تهیه شده اند. خلاقیت در خلق شیرینی های تازه و تزئین انواع خوردنی ها یکی از مهم ترین نقاط قوت این قنادی می باشد. شیرینی سرای مهدی برای میهمانی ها و مناسبت ها و پذیرایی از میهمان های رودربایستی دار کاملاً مناسب هستند.کیک های سفارشی شیرینی سرای مهدی یکی دیگر از نکته های مثبت این مجموعه است، هر طرحی و هر شکلی و با هر مواد اولیه ای، فرقی نمیکند؛ سفارش از شما، کیکش از مهدی!! اخلاق خوب مدیریت شیرینی سرای مهدی و کارمندان ایشان , در تایید حرفه ای بودن این تیم است و هر کسی را مشتری دائمی خود میکند.        

در شیرینی سرای مهدی ، انواع شيريني هاي باکیفیت و لذیذ ايرانی ، سنتی ، کاپ کيک ها، کيک های تولد کلاسيک و مدرن ، دونات ها و ... که در ویترین های زیبای فروشگاه در کنار هم صف کشیده اند ، درانتظار شما هستند.شیرینی سرای مهدی با استفاده از مواد آلی ، طبیعی و ایمن ، محصولاتی با طعم های منحصر به فرد و متناسب با انواع ذائقه ها و رژیم های مختلف برای شما عزیزان آماده می کند و توجه به کیفیت و مواد اولیه خوب و سالم و هنر و خلاقیت در تزئین کیک ها شعار اصلی اش است، شعاری که به آن جامه عمل پوشانده است.شیرینی سرای مهدی همچنان به خدمت به شما همشهریان عزیز و مشتریان وفادار خود ، افتخار می کند.

 

ادامه مطلب...

 

این قنادی در سال 1403 از سوی سایت خبرتهران ، به عنوان شیرینی سرای نمونه شهر پاکدشت انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل آمده است , لذا به شما پیشنهاد می کنیم اگر تاکنون گذارتان به شیرینی سرای مهدی نرسیده , حتما سری به آن بزنید.

آدرس شعبه1: استان تهران - جاده خاوران - پاکدشت - خاتون آباد - جنب بانک تجارت

آدرس شعبه2: استان تهران - پاکدشت - میدان معلم - پارس نظام - کوچه بنفشه یکم

شماره تماس: 09125910229

اینستاگرام: http://instagram.com/shirni_saraay_mahdi

 

ادامه مطلب...

 

شیرینی سرای مهدی پاکدشت, قنادی مهدی پاکدشت, بهترین قنادی پاکدشت , بهترین قنادی خاتون آباد

 

ادامه مطلب...

 

 

ادامه مطلب...

 

مسابقات فراخوان پوستر 2024 جهان به میزبانی کشور فرانسه با کسب مدال طلا توسط آقای مهندس مجید مکی طراح و گرافیست مشهور ایرانی همراه شد.

در این مسابقات 3761 طرح پوستر ارائه شده از گرافیست های برتر جهان ارائه شد که پس از بررسی هیئت داوران بین المللی , آقای مهندس مجید مکی از ایران به مدال طلا , چارلز زانا از کشور فرانسه به مدال نقره و جورجیو آرمانی از کشور آمریکا به مدال برنز دست یافتند.

شایان ذکر است آقای مهندس مجید مکی عضو انجمن طراحان گرافیک آمریکا , دانمارک و اوکراین , عضو رسمی مجامع ایده های خلاقانه دنیا و عضو هیات رئیسه سازمان سینمای اکشن هنرهای رزمی ایران می باشد.

گفتنی است طرح های برتر قرار است به مدت 3 روز در موزه لوور پاریس در معرض دید هنرمندان قرار گیرد.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

شیشه اتومبیل ، جزء مهم و جدانشدنی خودرو است که از ظرافت خاصی برخوردار است و در مورد اهمیت آن همین قدر اشاره کنیم که حداقل یک درصد از قیمت خودرو را شامل می شود که با توجه به قیمت امروز خودرو ، مبلغ پایینی به حساب نمی آید. شیشه در صنعت خودرو بخاطر ظرافت و حساسیت آن ، جز صنایع خاص محسوب می شود. از نظر جنس ، شیشه های بکار رفته در خودرو ، یا از جنس سکوریت ( نشکن ) هستند و یا از جنس شیشه لمینت ( laminated glass ) . قطعا شیشه جلو باید از جنس لمینت ( طلقی ) باشد.شیشه در خودرو به عنوان عایقی برای صدا ، اشعه ماورا بنفش ، خاک ، باد و باران اهمیت بسزایی دارد.

 

ادامه مطلب...شیشه بالابر خودرو ، یکی از قطعات مهم و البته پراستهلاک خودرو می باشد که وظیفه آن کنترل موقعیت شیشه  های درب اتومبیل می باشد. قطعا شیشه بالابر سمت راننده و  سمت شاگرد ،  پرکارتر از سایر شیشه بالابر های دیگر درب ها است و پس از مدتی ، نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات یدکی آن خواهید داشت. در قدیم شیشه بالابر ها بصورت دستی بود و البته امروزه  نیز برخی خودروها مانند پراید ، همچنان دارای شیشه بالابر های دستی برای درب های عقب هستند .
بطور کلی ، شیشه بالابر خودرو به دو دسته کلی :شیشه بالابر برقی و شیشه بالابر دستی تقسیم می شوند. البته امکان تبدیل بالابر دستی به بالابر برقی وجود دارد و این یکی از خدمات شیشه اتومبیل تسلا محسوب می شود.

 

ادامه مطلب...موتور شیشه بالابر ( car window motor ) قطعه ای است که باعث بالا و پایین آمدن شیشه می شود. این سیستم بر اساس اتصال برق خودرو و جریان از طریق یک مدار الکتریکی عمل می کند. با فشار دادن کلید بالابر ، این برق وارد مدار می شود و سیگنال به موتور شیشه بالابر ارسال می گردد. با این فرمان شیشه بالا و یا پایین می رود.یک موتور الکتریکی کوچک به یک چرخ دنده مارپیچ و چند چرخ دنده گرد متصل است تا نیروی بالابرنده کافی برای بالا بردن شیشه اتومبیل را تولید کند. یک ویژگی شیشه بالابرهای برقی این است که نمی‌ توان آنها را با فشار باز کرد. چرخ دنده مارپیچ مانع باز کردن آن می‌شود.اکثر چرخ دنده های مارپیچ به خاطر زاویه تماس بین مارپیچ و دندانه های چرخ دنده گرد ، به صورت اتوماتیک قفل می‌شوند. چرخ دنده مارپیچ می‌تواند چرخ دنده گرد را بچرخاند ولی چرخ دنده گرد نمی‌تواند مارپیچ را به چرخش درآورد.اصطکاک بین دندانه ها باعث می‌شود چرخ دنده ها قفل شوند. اهرم بازوی بلندی دارد که به میله ای که پایین شیشه را نگه می‌دارد، متصل است. وقتی شیشه بالا می‌رود، انتهای بازو داخل شکافی روی میله می‌لغزد.در انتهای میله صفحه بزرگی قرار دارد که دندانه های چرخ دنده داخل آن فرو می‌روند. موتور هم چرخ دنده‌ای را که با این دندانه ها درگیر است، می‌چرخاند.سیم کشی بصورت متفاوت انجام می شود. سیم‌کشی سیستم های پایه، سیستم هایی هستند که به راننده اجازه می‌دهند کنترل شیشه های هر چهار پنجره را در دست داشته باشد و بتواند پنل کنترل بقیه درب ها را قفل کند.

ادامه مطلب...

 

مرکز شیشه اتومبیل تسلا با مدیریت آقای محمدی در شهر پیشوا با سال ها تجربه همراه با جلب رضایت مراجعین گرامی ، خدمات زیر را ارائه می کند:

فروش و نصب انواع شیشه های داخلی و خارجی اتومبیل ، ترمیم و تعویض شیشه خودرو ، ترمیم سنگ خوردگی و ترک شیشه اتومبیل ، فروش و تعمیر شیشه بالابر خودرو ، تعمیر و فروش آینه بغل اتومبیل ، فروش و نصب شیشه آینه بغل خودرو ، تعمیر سانروف ، فروش فقل و انواع نوارهای جانبی خودرو ، دودی کردن شیشه های اتومبیل با برچسب های دودی سولار ، فروش و نصب شیشه دودی فابریک خودرو و سایر خدمات مربوطه در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

@تسلا از سوی وبسایت خبرتهران به عنوان مرکز نمونه و برتر ارائه شیشه اتومبیل در شهر پیشوا انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر نائل آمده است.

آدرس:استان تهران - شهر پیشوا - میدان شهید اردستانی - ابتدای بلوار شهید قمی - قبل از سایپا

شماره تماس: 36739871-021

شماره همراه: 09124917927

 

ادامه مطلب...

 

شیشه اتومبیل تسلا,شیشه اتومبیل تسلا پیشوا,بهترین شیشه اتومبیل در شهر پیشوا,تعمیر شیشه بالابر اتومبیل در شهر پیشوا

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس