ادامه مطلب...


عناوین و جزئیات پنل‌های علمی و برنامه‌های سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع «تکامل زیست بوم صنعت بیمه» اعلام شد.

به گزارش خبرتهران به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه‌وتوسعه با موضوع «تکامل زیست بوم صنعت بیمه (تکافل، حکمرانی، فناوری‌های نوین)» روزهای ۱۲ و ۱۳ آذرماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران با ارائه برنامه‌های علمی و تخصصی متنوع برگزار خواهد شد.

همچنین برنامه‌های علمی جانبی همایش بیمه و توسعه در قالب برگزاری کارگاه‌های پسارویداد بین‌المللی تا روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ ادامه خواهد داشت.در نوبت صبح روز یکشنبه ۱۲ آذرماه، مراسم افتتاحیه همایش و سخنرانی میزبانان و میهمانان ویژه داخلی و بین‌المللی انجام خواهد شد.
در نوبت بعد از ظهر روز ۱۲ آذر نیز ، ۱۰ پنل علمی داخلی و بین‌المللی توسط پژوهشکده بیمه، سندیکای بیمه‌گران ایران، انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه و انجمن علمی محاسبات بیمه و مالی ایران، به صورت همزمان در سالن‌های مجزا برگزار خواهد شد و در انتها ضمن «معرفی کتاب سال صنعت بیمه (تألیف و ترجمه)»، «معرفی ایده برتر در صنعت بیمه و تکافل»، «معرفی رساله‌های برتر دکتری و پایان‌نامه‌های برتر کارشناسی ارشد»، «معرفی پژوهشگر برتر صنعت بیمه و تکافل» و «معرفی مقالات برتر» از پدیدآورندگان این آثار قدردانی خواهد شد.


در دومین روز از برگزاری این رویداد و همزمان با روز ملی بیمه، در نوبت صبح، سخنرانی‌های علمی با حضور میهمانان ویژه بین‌المللی، مقامات کشوری و مدیران ارشد صنعت بیمه برگزار می‌گردد. همچنین «آیین تجلیل از پیشکسوت صنعت بیمه» و «معرفی و تقدیر از مدیران و کارمندان برتر صنعت بیمه» برگزار خواهد شد.
در نوبت بعد از ظهر روز ۱۳ آذر ۱۴۰۲ نیز ۴ کارگاه پسارویداد توسط اساتید برجسته بین‌المللی برگزار می‌گردد که عناوین، مدرس و سایر جزییات این کارگاه‌های آموزشی متعاقبا به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.


شایان ذکر است نشست‌های‌ تخصصی نوبت بعد از ظهر روز ۱۲ آذرماه، شامل پنل بین‌المللی «تکافل در نظر و تنظیم‌مقررات آن، تکافل خرد و تکافل اتکائی» با ریاست پرفسور دکتر عایشه مونیزا استاد تمام و معاون امور دانشجویی و بین‌المللی‌سازی دانشگاه اینسیف و پنل بین‌المللی «تکافل در عمل، فناوری‌های جدید و نوآوری‌ها» با ریاست دکتر اجمل باتی مدیر اجرائی شرکت مشاوره مدیریت بدری امارات و عضو شورای مالی اسلامی انگلستان خواهد بود.


همچنین پنل تخصصی «تکافل، بیمه رایج و مدیریت ریسک» با ریاست دکتر پرویز خوشکلام خسروشاهی مشاور رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ایران، پنل‌ تخصصی «شایستگی‌های سرمایه انسانی در ساختار بیمه و تکافل» با ریاست آقای محسن پورکیانی دبیر کل سندیکای بیمه‌گران ایران، پنل‌ تخصصی «فناوری‌های نوین در صنعت بیمه و تکافل» با ریاست دکتر مسعود حجاریان مدیر عامل انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه، پنل‌ تخصصی «بیمه‌های اتکایی و تکافل اتکایی» با ریاست دکتر صابر شیبانی رئیس انجمن محاسبات بیمه و مالی ایران، پنل‌ تخصصی «هم‌افزایی نوآورانه بیمه و تکافل» با ریاست دکتر علی بنیادی نائینی معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، پنل‌ تخصصی «چالش‌های نظارتی، حاکمیت شرکتی و حکمرانی هوشمند در بیمه و تکافل» با ریاست دکتر محمود حق‌وردیلو سرپرست معاونت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، پنل تخصصی «تکافل عمومی و خُرد» با ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن رضایی رئیس پژوهشگاه بین‌المللی جامعه المصطفی و پنل‌ تخصصی «نقش بیمه و تکافل در شکوفایی پژوهش، فناوری، آموزش و مهار تورم» با ریاست دکتر مهدی صادقی شاهدانی رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار خواهد شد.سایر جزییات برنامه‌های علمی روزهای ۱۲ و ۱۳ آذر شامل زمان، سالن محل برگزاری، اعضا و مقالات قابل ارائه در هر پنل تخصصی و همچنین کارگاه‌های پسارویداد همایش به زودی از طریق تارنمای پژوهشکده بیمه و تارنمای همایش بیمه و توسعه منتشر خواهد شد.


لازم به ذکر است روسای دانشگاه‌ها و مؤسسات بین‌المللی از جمله «دانشکده اقتصاد و علوم مدیریت دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی  IIUM»، «مرکز تحقیقات مدیریت دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزیIIUM »، «انجمن تکافل مالزی»، «دانشگاهINCEIF »، «مرکز مشاوره ایسرا وابسته به دانشگاه اینسیف از کشور مالزی»، «مرکز اقتصاد و مالی اسلامی مدرسه کسب‌وکار دانشگاه دورهام انگلستان»، «مؤسسه اقتصاد و مالی اسلامی دانشگاه مرمرهMUISEF »، «مؤسسه بیمه ترکیهTSEV   از کشور ترکیه»، «دانشگاه طیبه مدینه منوره عربستان سعودی»، «آکادمی شغلی جهانی کینگز شعبه امارات متحده عربی»، «مرکز خدمات آموزشی لجند» و «مؤسسه ریسکDMCC   امارات متحده عربی» از اعضای کمیته علمی همایش بیمه و توسعه سال جاری می‌باشند.

ادامه مطلب...

کانون فرهنگی و تربیتی پاکدشت از ابتدای سال تحصیلی جدید ، دانش آموزان را در گروه های مختلف به کانون دانش آموزی این شهرستان آورده و به تماشای فیلم های خارجی می نشاند.فیلم هایی که محصول شرکت آمریکایی - صهیونیستی والت دیزنی است.شرکتی که در جنگ اخیر غزه کمک دو میلیون دلاری به رژیم کودک کش اسرائیل کرده است.سوال اینجاست که چرا بخاطر سودجویی با نمایش غیر قانونی فیلم های خارجی ، وقت و فرهنگ دانش آموزان را تباه و ذهن پاک و معصوم آنها را آلوده می کنید.آیا این کانون برای نمایش فیلم های مختلف ، از سازمان سینمایی و شورای صدور پروانه ، مجوزی دریافت می کند؟

طبق ماده 2 ضوابط نظارت بر نمایش و صدور پروانه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، کلیه نمایش‌هایی که در تالارهای تئاتر یا تالارها و فضاهای دولتی و غیردولتی به نمایش گذاشته می‌شود و یا به هر نحو در معرض استفاده عموم قرار می‌گیرد ، باید دارای پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.ضمن آنکه در تبصره 2 این ماده تصریح شده است که نظارت بر نمایش و صدور پروانه در مراکز استان‌ها بر طبق این ضوابط به عهده ادارات کل و در شهرستان‌ها ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

بیش از دو دهه است در وزارت آموزش و پرورش «شورای صدور پروانه حمایت از فیلم های سینمایی» تشکیل شده است.شورایی متشکل از ۱۲ نفر که اعضای آن عبارتند از نمایندگانی از معاونت ها و بخش های مختلف وزارت آموزش و پرورش مانند حراست ، بخش آموزش متوسطه ، معاونت پژوهشی و.... ضمن آنکه یک تا سه نفر از تهیه کنندگان ، نویسندگان و کارگردانانی که در بدنه سینما مشغول فعالیت هستند ، با دقت و حساسیت بسیار ، آثار سینمایی را مورد بررسی و تحقیق قرار می دهند.این شورا به هر فیلم تولید داخل نیز مجوز اکران برای دانش آموزان را نمی دهند , چه برسد به فیلم های خارجی که تماما تبلیغ و نشر فرهنگ غربی و در راستای تهاجم فرهنگی است.

 

ادامه مطلب...

 

البته در هیچ یک از نقاط کشور چنین کاری صورت نمی گیرد و کانون دانش آموزی پاکدشت یک مورد نادر است.ما به کجا رسیده ایم از یک سو در روز دانش آموز ندای مرگ بر اسرائیل و آمریکا سر می دهیم و سوی دیگر دانش آموزان را پای فیلم های کمپانی های آمریکایی - اسرائیلی می نشانیم ، از یک طرف نگران آموزش و پرورش و آینده دانش آموزان هستیم و از طرف دیگر برای سود جویی دانش آموزان را به تماشای فیلم های تولید بیگانه می کشانیم.

امروز کودکان و نوجوانان با حجم وسیعی از اطلاعات روبه‌رو هستند و به صورت رایگان می توانند در خانه خود به تماشای این دست از فیلم ها بنشینند.خروجی آن این است که از فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی دور می شوند.

آثار تولید داخل در حوزه کودک و نوجوان که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای پروانه حمایت وزارت آموزش و پرورش که اکران روز هستند ، کم نیستند .با تولید آثار مناسب می توانیم خوراک فرهنگی خوبی برای این قشر عظیم از جامعه تولید کنیم تا کودکان و نوجوانان به‌جای آنکه قهرمانان خارجی داشته باشند با آثار ایرانی و ملی و بومی خود همسو شوند.

می طلبد که مدیریت اداره آموزش و پرورش پاکدشت در این ماجرا ورود کرده و با تشکیل جلسات مربوطه ، خواستار پاسخگویی مسئولین ذیربط و توصیه به قانونگرایی نمایند.

ادامه مطلب...


مسعود مومنی هنرمند ارزنده پیشوایی و رییس هیئت مدیره پاساژ نگین از افتتاح طبقه سوم پاساژ به همت و تلاش مهندس محمدی شهردار پیشوا خبر داد.


وی گفت:طبقه  سوم پاساژ نگین پیشوا که چندین سال به حالت متروکه تبدیل شده بود ؛ با درایت شهردار محترم  و یاری هیئت مدیره پاساژ نگین آقایان مصطفی زواره ؛ مجتبی قرائی و مسعود مومنی پس از هجده سال افتتاح شد.


مومنی افزود:کسبه این طبقه اکنون با قیمت مناسب و کیفیت عالی ؛ اماده ارائه اجناس خود به اهالی محترم می باشد.وی گفت:باید بین کاسب و مشتری یک ارتباط دوسویه مبتنی بر انصاف و اعتماد وجود داشته باشد تا اهالی پیشوا با رغبت به این مجتمع بزرگ تجاری جذب شوند.

مسعود مومنی ادامه داد:از اهالی شریف پیشوا درخواست می کنم در این شرایط سخت اقتصادی ؛ پشت کسبه محترم شهر پیشوا و پاساژ زیبای نگین را خالی نکنند و با خرید از کسبه شهرشان ؛ به اقتصاد پیشوا کمک کنند.

وی در پایان از مجموعه شهرداری پیشوا و  هیئت مدیره پاساژ نگین به دلیل تلاش ها و حمایت های بسیار در جهت راه اندازی این طبقه ؛ قدردانی کرد.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر امیرحسین طاهری به عنوان مدیر کل جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منصوب شد.

مراسم معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و قدردانی از سرپرست سابق این نهاد با حضور مسئولین ، هنرمندان و خبرنگاران در گیلان یکشنبه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار شد.
به گزارش وبسایت خبرتهران ، مراسم معارفه امیرحسین طاهری به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و قدردانی از عبدالرضا علی پناه سرپرست سابق این نهاد در گیلان یکشنبه ۲۳ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

 

ادامه مطلب...طاهری پیش از این ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های شمیرانات و پیشوا در استان تهران، عضو کارگروه توسعه دولت الکترونیک اداره کل تهران، دبیر بخش شعر و پویش‌های مجازی عهد واره ملی چله مهدویت و فعالیت در عرصه‌های رسانه‌ای را بر عهده داشته است.وی نوه دختری حجت الاسلام احمد جنیدی امام جمعه فقید رودسر و حاجیه خانم جنیدی، پدر و مادر چهار شهید «نصرالله، محمد، عبدالحمید و رضا جنیدی» است.
وی همچنین مدیر نمونه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در حوزه‌های تئاتر، کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، امور اداری، انجمن کتابخانه ها و نیز مدیر نمونه شهرستان شمیرانات به دلیل اشتغال زایی در سال ۱۴۰۲ بوده است.

 

ادامه مطلب...مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از دستاوردهای ویژه دولت سیزدهم در سال‌های اخیر را اختصاص 10 میلیارد ریال برای هر انجمن فرهنگی و هنری، موسیقی، نمایش، تجسمی و شعر و ادب برای استان‌های کشور اعلام کرد و افزود: ردیف بودجه این اعتبار معین و مشخص است و در نخستین تخصیص اعتبارات از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به انجمن‌های فرهنگی و هنری استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

رمضانی با تاکید بر لزوم مردمی‌سازی فعالیت‌های فرهنگی در بخش‌های مختلف بیان کرد: به کارگیری ظرفیت‌های مردمی در انجام کارهای فرهنگی و تولید آثار فاخر هنری ضرورت دارد.
وی به شکل‌گیری قرارگاه شهید آوینی به منظور مردمی‌سازی فرهنگ در مجموعه ستادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: برای این قرارگاه 150 میلیارد ریال اعتبار دیده شده که به همه شهرستان‌ها و ظرفیت‌های فرهنگی استان اختصاص خواهد یافت تا پویایی و نشاط به همه حوزه‌های فرهنگی و هنری تزریق شود.
وی از مدیرکل جدید گیلان خواست ضمن تعامل با مدیران استانی، تدابیر لازم را برای حل مشکلات این مجموعه بیاندیشد و در راستای پویایی حوزه فرهنگ و هنر بکوشد و در این راستا از ظرفیت مردمی بهره‌مند شود.

 

ادامه مطلب...«‌امیرحسین طاهری» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز در این مراسم ضمن محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم فلسطین و همچنین ستایش اقدام شجاعانه و فداکارانه رزمندگان جبهه مقاومت در  عملیات طوفان الاقصی، به آشنایی خود با گیلان، فرهنگ غنی این استان و مردمان فرهیخته آن اشاره و بیان کرد: به خود می‌بالم که در دیار میرزا کوچک جنگلی و آیت‌الله بهجت(ره)، توفیق خدمت به اهالی فرهنگ و هنر را پیدا کردم و امیدوارم به گونه‌ای خدمت کنیم که قدردان و پاسدار خون شهدا باشیم.
وی با تصریح اینکه خط مش فرهنگی این استان، همان خط مشی تعیین شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، ادامه داد: حمایت از هنرمندان و فعالان فرهنگی و هنری، مورد توجه و تاکید دولت سیزدهم است.
طاهری خاطرنشان کرد: جلساتی با اهالی فرهنگ و هنر برگزار می‌کنیم تا از نظرات تمامی اصحاب فرهنگ و هنر در راستای پیشرفت استان بهره بگیریم.

 

ادامه مطلب...«‌عبدالرضا علی‌پناه» سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز در این مراسم گیلان را سرزمین فرهنگ و تمدن خواند و اظهار داشت: قابلیت‌های فرهنگی و هنری گیلان منحصر به فرد است.وی با تاکید بر لزوم توجه به هنرمندان استان اضافه کرد: مسئولان ملی نگاهی ویژه به گیلان داشته باشند.
در پایان این مراسم با قدردانی از تلاش‌های علی‌پناه سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، حکم انتصاب امیرحسین طاهری به عنوان مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد استان به وی اعطا شد.

گقتنی است آقایان مسعود مومنی و مهدی همتی از فعالان عرصه سینما و تئاتر استان تهران ، استاد جواد هادیان از پیشکسوتان عرصه موسیقی و رضا نورمحمدی از پیشکسوتان رسانه و خبر ، از میهمانان ویژه این مراسم بودند.

 

ادامه مطلب...

 

ارشاد گیلان,امیرحسین طاهری ارشاد گیلان,معارفه مدیرکل ارشاد گیلان,طاهری مدیرکل ارشاد گیلان

ادامه مطلب...

 همزمان با ماه محرم الحرام و برای دهمین سال متوالی ، چهارمین ویژه برنامه نمایش مذهبی اسیران عشق با کارگردانی حمیدعجمی و اجرای هنرمندان و بسیجیان پیشوایی و گروه هنری ثارالله بسیج و گروه دمام زنی یاس کبود با حضور پرشور عموم مردم و خادمین آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) برگزار شد.

 

ادامه مطلب...این نمایش به نویسندگی و کارگردانی حمید عجمی و مشاوره مذهبی حجت الاسلام اسفندیار ، مظلومیت اسیران دشت کربلا و تخریب چهره یزید و یزیدیان توسط حضرت زینب را به تصویر می کشد.نمایش اسیران عشق در چهار 4 مرحله در نقاط مختلف شهر پیشوا و جلیل آباد اجرا شد که با استقبال بسیار خوب روبرو شد و فضایی عرفانی و سوزناک همراه با تحسین را در میان حاضرین ایجاد کرد.

 

ادامه مطلب...


کارگردانی حرفه ای حمید عجمی کارگردان و تهیه کننده ارزشمند سینما و تلویزیون ، بازی بسیار عالی هنرمندان با سابقه تئاتر و تلویزیون آقایان مسعود مومنی و مهدی همتی ، مرثیه سرایی سوزناک و حزن آور حجت الاسلام اسفندیار ، مجری گری خوب علی قهرمان لو در کنار نقش آفرینی زیبای الهه معصومی در نقش زینب کبری(س) ، این کار مذهبی بی نظیر را در تاریخ نمایش پیشوا جاودانه کرد.

 

ادامه مطلب...موضوع نمایش اسیران عشق خطبه های حضرت زینب کبری (س) در کوفه و شام و شهادت بنت الحسین حضرت رقیه (س) در خرابه های شام است.شایان ذکر است در پایان نمایش ، جمع کثیری از حاضرین برای گرفتن عکس یادبود و تشکر از عوامل نمایش ، خود را به جایگاه رساندند که با استقبال گرم بازیگران روبرو شدند.

 

 ادامه مطلب...

 
دیگر عوامل این نمایش مذهبی عبارتند بودند از:

نویسنده وکارگردان:حمید عجمی
مشاور مذهبی ومداح:حاج حسن اسفندیار
راوی ومجری:علی قهرمانلو
قاری قرآن کریم:ولی الله جنیدی
نوازنده نی:ابوالفضل‌ هداوند
طراح گریم و لباس:مریم محمدی جنیدی
نور:متین رستمی
افکت:علیرضا شاهسون
بازیگران:
مسعود مومنی
حمید عجمی
مهدی همتی
علی قادری
منوچهر سرکاری
محمد کارخانه یوسفی.
عباس عرب قنبری
علی قهرمانلو
علی تاجیک
امیر محمد شعبانی
محمد طاها اردستانی .
محمد حاج بابایی
مرتضی اردستانی
آرمان کوشکی
امیر علی مرادی
محمد حسین اسدی
الهه معصومی
مریم محمدی جنیدی
نوشین اکبری
روژینا صادقی
زهرااردقانی
موبینا سادات مجتبی زاده
فاطمه کارخانه یوسفی
زهرا رحیمی جعفری
کبراممتاز راهوری
یگانه خابوری
فاطمه بابایی
زهرا سادات مجتبی زاده
زهرا صلاحی
سهیلا عبدی جشن آبادی


شایان ذکر است اجرای حرفه ای و تحسین برانگیز نمایش کاروان اسیران عشق ، به مانند سال های گذشته با استقبال بی نظیر مردم شهرستان پیشوا روبرو شد.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب... 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...
 

ادامه مطلب...


استاندار تهران گفت: فرمانداران حق ندارند در اتاق هایشان بنشینید بلکه باید مسائل مردم را به صورت میدانی رفع کنند.

به گزارش خبرتهران ؛ علیرضا فخاری در جلسه ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به لزوم تامین آرامش برای برگزاری مطلوب انتخابات اظهار داشت: دشمن‌ تلاش‌های جدیدی را در دستورکار قرار داده تا موج‌سواری کند؛ در این راستا دشمن کنش‌گری در حوزه صنفی را پیگیری می کند یا مسائل قومیت‌گرایی را هدف قرار داده‌ و به دنبال برجسته سازی نقاط ضعف است.
 
وی با اشاره به توجه به جهاد تبیین افزود: تبیین موثر و چگونگی ارائه مسائل اهمیت دارد که باید در مسیر تبیین تلاش کنیم و پیشنهاد می کنم در سطح شهرستان‌‌ها، تبیین به عنوان وظیفه عام تلقی شده و در حوزه تبیین، برنامه تدوین کنید.
استاندار تهران عنوان کرد: وحدت عمومی ضروری است، همچنین باید گره گشایی از مشکلات و مسائل مردم صورت گیرد.
 
فخاری خطاب به فرمانداران تاکید کرد: فرمانداران حق ندارند در اتاق هایشان بنشینید بلکه باید مسائل مردم را به صورت میدانی رفع کنند، وقت بگذارید و خدمات در هیچ حوزه ای نباید قطع نشود، در این زمینه نظارت دقیق داشته باشید.
 
وی با اشاره به لزوم امیدآفرینی در میان مردم به ویژه جوانان افزود: جلسات توجیهی با دانش آموزان و دانشجویان برگزار شود تا انسجام اخلاقی و اجتماعی ایجاد شود.
 
استاندار تهران تصریح کرد: چهار اصل مورد تاکید مقام معظم رهبری برای انتخابات یعنی مشارکت، امنیت سلامت و صیانت تبیین شود تا ادبیات واحدی ایجاد  و این موضوعات در شهرستان ها به برنامه تبدیل شود.
 
فخاری با اشاره به لزوم تسلط مسئولان به قوانین و آیین نامه‌های انتخاباتی گفت: تشکیل میزهای بحث سیاسی در شهرستان ها و رجوع به جریان انقلابی نخبگانی مسلط به مسائل اهمیت دارد، چراکه هم وجه تبیینی دارد هم از اهداف انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.
 
وی عنوان کرد: برای برگزاری مانور انتخاباتی طی ده روز مانده تا انتخابات آماده باشید تا سطح آمادگی ها برآورد و سنجش شود.

ادامه مطلب...


شرکت عالیفرد(سن ایچ)تقدیرنامه اشتهار به کیفیت و جایزه ملی کیفیت ایران را دریافت کرد.


در هفدهمین مراسم تجلیل از برگزیدگان جایزه ملی کیفیت ایران که توسط سازمان ملی استاندارد در تاریخ 26 تیرماه 1402 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد ، شرکت عالیفرد(سن ایچ) تقدیرنامه اشتهار به کیفیت و جایزه ملی کیفیت ایران را دریافت کرد.
جایزه ملی کیفیت ایران ، بستری مناسب به منظور رقابت تخصصی تولیدکنندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات است که به عنوان بزرگترین رخداد نهضت فراگیر ، اهتمام به کیفیت داشته و در راستای اجرای بند 20 ماده 7 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد توسط سازمان نظام ملی استاندارد ایران ، تنها مرجع رسمی در کشور ، به برگزیدگان اهدا می شود.
این همایش ، رخدادی ویژه است که دانشوران ، تولیدکنندگان ، صنعتگران ، فناوران و ارائه دهندگان خدمات را در سطح کشور با تلاشی مضاعف برای ارتقای کیفیت کالاها و خدمات در تمام ابعاد معیشت شهروندان ، ترغیب می کند.
جایزه مذکور حاصل فرایند دقیق آموزش و ارزیابی با نظارت همه جانبه سازمان ملی استاندارد ایران است که هرسال طی مراسمی به مناسبت روز ملی کیفیت ، از برترین فعالان حوزه های مذکور ، تجلیل به عمل می آید.
با نگاهی به عملکرد موفق شرکت عالیفرد(سن ایچ)طی سالها فعالیت در صنعت نوشیدنی و با توجه به رعایت استانداردهای بین المللی و دارابودن گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ، مدیریت کیفیت ، گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه ، سیستم مدیریت ایمنی غذا و دیگر گواهینامه های شرکت ، می توان دریافت که کیفیت و ارتقای محصولات از مهم ترین موارد مدنظر این تولیدکننده بزرگ نوشیدنی در کشور است.

 

ادامه مطلب...

 

سن ایچ,شرکت عالیفرد,بهترین برند آبمیوه,آبمیوه سن ایچ,نوشیدنی سن ایچ,آبمیوه با کیفیت سن ایچ

ادامه مطلب...

باشگاه فرهنگی - ورزشی سپید ورامین با مدیرعاملی آقای مهندس مرتضی کریمی و تحت هدایت مصطفی تاج الدین از بازیکنان مطرح فوتسال کشور ، به عنوان تنها نماینده دشت ورامین در مسابقات قهرمانی کشور در بخش آموزش و توسعه بازیکنان پایه فوتبال ، در تمام رده های سنی از بازیکنان مستعد و علاقه مند برای حضور در مسابقات قهرمانی شهرستان ، استان و کشور ثبت نام می نماید.

این باشگاه جهت حضوری قدرتمند در مسابقات مختلف ، از بهترین مربیان و امکانات تمرینی بهره می برد.برگزاری اردوهای مختلف ورزشی و تفریحی و اهدای البسه ورزشی به بازیکنان ، از جمله امتیازات برای بازیکنان منتخب خواهد بود.

ثبت نام از شنبه تا پنجشنبه هر هفته در سالن شهید گلعباسی صورت می پذیرد.

شماره تماس جهت هماهنگی تست - 09195955919

باشگاه ورزشی سپید ورامین,باشگاه ورزشی سپید,تیم فوتسال سپید ورامین,آزمایشگاه طبی سپید ورامین

ادامه مطلب... 


مجمع‌ عمومی عادی انجمن صنفی مدیران سالن های سینما "نوبتِ یکم" با حضور نماینده وزارت کار در خانه سینما، ساختمان وصال برگزار شد.


پس از رسمیت یافتن جلسه، انتخابات هیئت مدیره و بازرس برگزار شد. در اولین جلسه رسمی شورای مرکزی صنف که در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه در خانه سینما برگزار شد ، سمت‌های اعضای هیئت مدیره جدید طی رای گیری به شرح زیر مشخص شدندو آقای میثم ترابعلی مجددا به سمت دبیر این انجمن برگزیده شد.


آقای وجیه اله شهیدی بعنوان رئیس
آقای سید ضیاءالدین محمدی بعنوان نایب رئیس
آقای میثم ترابعلی بعنوان دبیر
آقای مجتبی لهراسبی بعنوان خزانه دار
آقای عباس فروزنده عضو اصلی
آقای مهران اشرفی بعنوان بازرس

وبسایت خبرتهران این انتصاب شایسته را به استاد میثم ترابعلی تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت روزافزون در این مجموعه را دارد.

ادامه مطلب...

لوازم تحریر یا نوشت‌افزار به مجموعهٔ گسترده‌ای از ابزارهایی گفته می‌شود که برای نگارش ، نقاشی یا ترسیم به کار می‌روند.گروهی از ابزارها که برای نوشتن ، ترسیم یا نقاشی کردن مورد استفاده قرار می گیرند را لوازم تحریر می گویند.حتی امروزه به همه ابزارهایی که با نوشتن ( حتی نوشته های چاپی ) ارتباطی دارند نیز نوشت افزار گفته میشود که خرید آنها از فروشگاه آبرنگ امکان پذیر است.

هنگام انتخاب نوشت افزارهایی که از پلاستیک تهیه شده اند بهتر است گزینه هایی انتخاب کنید که از پلاستیک های مرغوب باشند که هم بتوانید تا مدتهای طولانی استفاده کنید و هم سازگار با محیط زیست باشند.همچنین این نکته را برای محصولات کاغذی رعایت کنید.یکی از موارد مهم در خرید لوازم تحریر بالا بودن کیفیت آن است.بعضی اوقات شما بالا بودن کیفیت محصول را با مشاهده و لمس درک نخواهید کرد،بنابراین بهتر است با خرید یک نوشت افزار کوچک از یک برند معتبر و قدیمی آن را امتحان کنید.ادامه مطلب...البته شما می توانید کیفیت لوازم التحریری مانند دفتر و دفتر یادداشت را از بادوام بودن جلد آنها و با کیفیت بودن چاپ آنها تشخیص دهید.اما این هم مهم است که فروشنده جنس با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه دهد.تا شما هم محصولی دریافت کنید که سالها استفاده کنید، هم در هزینه صرفه جویی کنید.بنا بر گفته وارن بافت، ” قیمت، چیزی است که شما پرداخت می کنید. ارزش، چیزی است که شما به دست می آورید.بنابراین سعی کنید چیزی تهیه کنید که ارزش محصول از قیمت آن بیشتر باشد.

شما می توانید از دو برند معتبر دو محصول مشابه را تهیه کنید و آنها را از لحاظ کیفیت با یکدیگر مقایسه کنید.اما همه ما می دانیم که برندهای قدیمی امتحان خود را پس داده و می توان به آنها از لحاظ کیفیت و قیمت لوازم التحریر اعتماد کرد.از آنجایی که تنوع لوازم التحریر از نظر نوع و ظاهر بسیار زیاد بوده شما نباید خود را درگیر انتخاب از میان خیل عظیم آنها بکنید.


ادامه مطلب...فروشگاه لوازم التحریر آبرنگ با مدیریت آقای محمدرضا صالحی در جهت ارائه کالاهای با کیفیت و اصل به مشتریان عزیز ، سال هاست در محله مشیریه در بزرگراه امام رضا(خاوران) فعالیت می کند.این فروشگاه به دلیل عرضه محصولات باکیفیت و اخلاق بسیار خوب مدیریت آن ، از سال ها پیش مورد اعتماد اهالی محترم منطقه مشیریه در شرق تهران می باشد.

خدمات آبرنگ به شما مشتریان گرامی:

1. لوازم تحریر

مداد رنگی ، رنگ انگشتی ، پاستل و کرایون ، آبرنگ ، گواش ، مداد ، ماژیک ، خودکار و دیگر نوشت افزارهای محبوب کودکان در آبرنگ به فروش می‌رسد. علاوه بر این موارد، انواع لوازم جانبی مدرسه همچون کیف ، کوله‌پشتی ، جامدادی ، چسب و قیچی ، ظرف تغذیه , قمقمه و... نیز به فروش می‌رسد. به این ترتیب، شما می‌توانید تمام نیازهای فرزند خود در طول سال تحصیلی را برطرف کرده و مرغوب‌ترین محصولات را در اختیار او قرار دهید.


2. بازی فکری

بازی‌های فکری از سرگرم‌کننده‌ترین فعالیت‌های ذهنی به شمار می‌روند که فواید بسیاری برای ذهن بازیکنان به همراه دارند.بازی‌های فکری محدود به کودکان نمی‌شوند، بلکه بزرگسالان نیز می‌توانند محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند.


3. بازی ساختنی و اسباب بازی

بازی‌های ساختنی از انواع سرگرمی‌های خلاقانه‌ای هستند که برای تقویت تخیل و مهارت‌های دست‌ورزی کودکان و نوجوانان مناسب خواهند بود. از انواع این محصولات می‌توان به خمیر بازی ، خمیر شنی ، پازل ، بازی لگو ، کاردستی ، بازی ربات ، بازی چوبی و بازی الفبا اشاره کرد.


4. پک مدرسه

خرید پک‌های مدرسه نیز طرفداران بسیاری دارد. این محصولات با توجه به نیاز دانش‌آموزان هر پایه‌ی تحصیلی انتخاب شده‌اند و تجهیزات متنوعی را به شما عرضه می‌کنند. به این ترتیب، با خرید پک مدرسه می‌توانید نیازهای فرزند خود را تا پایان سال تحصیلی برآورده کرده و در وقت و هزینه‌ی خود صرفه‌جویی کنید.

 

ادامه مطلب...

 

@در آبرنگ ، مشتری بهترین گزینه در محدوده ی ماست :

او به ما وابسته نیست ، ما به او وابسته هستیم .

او مزاحم کار ما نیست ، او هدف کار ماست .

او بیگانه در کار ما نیست ، او بخشی از آن است .

ما با انجام کار لطفی در حق او نمی کنیم بلکه اوست که با فراهم نمودن این فرصت با ما لطف می کند.

 

آدرس:تهران - بزرگراه امام رضا(خاوران) - مشیریه - خیابان 30 متری صالحی - قبل از چهارراه اول - بین کوچه 9و10 غربی

شماره های تماس: 33864368 - 09195021440

 

لوازم التحریر آبرنگ,بهترین لوازم التحریر مشیریه,بهترین لوازم التحریر افسریه,فروشگاه آبرنگ

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس