b_300_300_16777215_00_images_negah5.jpg

 

خوشبختانه امروزه روند تحولات اجتماعي به گونه اي در جريان است كه نگرش افراد نسبت به علم روان پزشكي و روان شناسي تغيير كرده است. به گونه اي كه فعاليت اين رشته هاي تخصصي فقط معطوف به اختلال و بيماري هاي روان پزشكي نيست. بلکه طيف زيادي از افراد با انگيزه ها و اهداف مختلفي از جمله پیشگیرانه و ارتقاء کیفیت سبک زندگی به کلینیک روانشناسی ، مرکز مشاوره و روانشناسی مراجعه می کنند از جمله مشاور کودک ، آشنايي با پديده بلوغ ، شناخت تفاوتهاي شخصيتي و رفتاري و جنسی زنان و مردان ( سکس تراپی )، انگيزه هاي شغلي ، مديريت هيجانات ، بهبود توجه و تمرکز و حافظه( نوروفیدبک و…)، مشاوره ازدواج و ….. اين نكته نیز شایان توجه است كه مطالعات متعددي نشان داده كه جلسات آموزشي منجر به تغيیر ساختارهاي مغزي و بهبود سبک زندگی خواهد شد. این يعني بدون مداخلات دارويي و صرفا فقط از طريق روان درماني و جلسات آموزشي(فردی، گروهی و کارگاهی) ساختار شناختی مغز تغيیر می کند. 

کلینیک روانشناسی و مشاوره نگاه با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی شهر تهران با مدیریت و مسئولیت فنی خانم دکتر الهه ظاهری دارای دکتری روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی،در اول مهرماه 1395 در شرق تهران افتتاح گردید .افتخار این مجموعه بهره‌مندی از رواندرماگرانی مجرب و مسلط در حوزه‌های متعدد است:

    مشاور خانواده و خانواده درمانی
    مشاور زناشویی و زوج درمانی
    مشاور پیش از ازدواج یا طلاق
    مشاوره تحصیلی و شغلی
    مشاوره فردی و افزایش رضایتمنی از زندگی
    فرزند پروری صحیح
    درمان اختلالات رفتاری و روانشناختی کودکان و نوجوانان
    درمان اختلالات بالینی از جمله اضطراب،افسردگی،وسواس،اختلالات شخصیتی و مشکلات جنسی
    اجرا و تفسیر انواع تست‌ها و آزمون‌های روانشناختی معتبر و کارامد
    درمانهای گروهی برای مشکلات و آسیب‌های اجتماعی
    برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مهارتی تخصصی و عمومی

این متخصصین با رویکردهای درمانی بروز و معتبر همچون روانکاوی،تئوری انتخاب،CBT،ACT،TAT،EFTوDBT در خدمت شما مراجعین محترم خواهند بود.

 

b_300_300_16777215_00_images_negah3.jpgانگیزه افزودن شادکامی و آرامش در زندگی هموطنان گرامی و بهبود سلامت روان جامعه و همچنین جاری شدن موفقیت های خانوادگی و شخصی در تمام لحظات آنها ، طی سالیان متوالی دغدغه اصلی کلینیک نگاه بوده است که با کادری مجرب آمادگی دارند تا در تمامی مراحل زندگی همراهتان باشند. این مرکز در تخصص ها ی مختلف در فضایی آرام و خالی از تنش ها و استرس های محیط بیرونی امروزمان، پذیرای مراجعین محترم می باشد .

تیم نگاه با سپری کردن مدارج بالای تحصیلی و تجربیات ارزنده همراه با گواهینامه های داخلی و بین المللی از مراکز معتبر اروپایی، در حوزه های کودک ، نوجوان ، روابط زوجی، تعاملات بین فردی ، روان درمانی ، اعتیاد ، اضطراب ، افسردگی و … آماده خدمت رسانی می باشند. از فعالیت های بسیار مفید کلینیک نگاه ، برگزاری کارگاهها و کلاس های آموزشی برای اقشار مختلف و در مجموعه های سنی گوناگون می باشد.

این مجموعه با نگاه ویژه به کودکان و آینده سازان ایران زمین ، تلاش می کند تا کودکانمان به دور از تنش ، خود را در فضای بازی کودکانه حس نمایند . تمام تلاش این تیم کارآمد ، رسیدگی به معضلات جامعه و نسل جوان است که در مرحله آمادگی پیش از ازدواج قرار دارند . کلینیک نگاه با استفاده از فضای آموزشی منحصر به فرد خود و اساتید برجسته اقدام به مشاوره قبل و پس از ازدواج به منظور آماده سازی جوانان و آگاهی آنها به مسائل مرتبط با انتخاب همسر اقدام نموده است .

 

b_300_300_16777215_00_images_negah4.jpg 


آدرس:تهران ، خیابان پیروزی غرب ، بین خیابان اول و دوم نیرو هوایی ، جنب سازمان انتقال خون جنب سازمان انتقال خون ، پلاک 261، واحد یک
   
شماره های تماس:   

    ۰۲۱۳۳۷۸۳۴۲۹

    ۰۹۳۷۵۱۸۴۲۸۹

وبسایت:

http://.negahclinic.com

b_300_300_16777215_00_images_negah2.jpg

کلینیک روانپزشکی نگاه,پزشک,پزشکی و سلامت,کلینیک روانشناسی نگاه,بهترین روانپزشک,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,بهترین روانپزشک تهران,سایت پزشکی,بهترین دکتر عمومی,بهترین متخصص,بهترین درمانگاه,بهترین مشاوره تهران