آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

×

خطا

There was a problem loading image aminbabai.jpg

ادامه مطلب...

انوشیروان محسنی بندپی در جلسه خرید محصولات کشاورزی با اولویت خرید گندم با اشاره به پیگیری اقدامات مختلف برای تامین گندم استان تهران اظهار داشت: عواملی که باعث تشویق کشاورزان به فروش گندم محصول می شود در این جلسه مورد تاکید قرار گرفت.

وی افزود: مقرر شد که بعد از تحویل محصول، پرداخت به کشاورزان به سرعت انجام شود؛ به علاوه هیئت دولت و جهاد کشاورزی شرایطی فراهم کردند تا قیمت خرید گندم از کشاوزان به میزان هر کیلو ۵ هزار تومان اضافه شود، البته هنوز با قیمت وارداتی اختلاف نسبتاً زیادی وجود دارد.

استاندار تهران همچنین خاطرنشان کرد: مراکز خرید در شهرستان ها اضافه می شود تا دسترسی تولیدکنندگان زیاد باشد؛ همچنین به فرمانداران تاکید شده در شهرستان هایی که کشت غالب آنها گندم می باشد، قدرت مانور دلالان سلب شده تا بتوانیم با اثرگذاری بیشتری اقدامات را به پیش ببریم.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...


معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از اراضی واصفجان بازدید و به بررسی روند آماده سازی و واگذاری اراضی معوض تعاونی زیتون پرداخت.

عبدالرضا چراغعلی از روند آماده سازی و واگذاری اراضی معوض تعاونی زیتون از اراضی واصفجان بازدید کرد و بر تکمیل هر چه سریع تر این پروژه تاکید جدی داشت.

وی افزود: این خواسته استان و به خصوص استانداری است که هر چه سریع تر اجرای این پروژه به اتمام برسد و مصمم هستیم تا حداکثر پایان ماه خبرهای خوبی را برای تعاونی های مسکن داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان کرد: امیدواریم با تکمیل این پروژه بتوانیم در حوزه محیط زیست در شهر تهران قدم های مثبتی برداریم و به دلیل اینکه این یک تصمیم ملی است باید هر چه سریع تر اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب...


استاندار تهران گفت: با طرح آبرسانی به ۲۲ روستای بخش صفادشت شهرستان ملارد به طول ۱۵ کیلومتر تا سال آینده آب شرب و سالم در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

انوشیروان محسنی بندپی در آیین عملیات اجرایی آب رسانی به ۲۲ روستای بخش صفادشت اظهار داشت: اقدامات خوبی در توسعه آبرسانی که از مطالبات شهرستان های غرب استان تهران در دولت تدبیر و امید انجام شده است.

وی ادامه داد: مجموعه اقدامات صورت گرفته در دو سال اخیر در شهرستان ملارد حکایت از همدلی و وفاق مسئولین این شهرستان دارد.

استاندار تهران عنوان کرد: در خصوص اتمام بیمارستان ملارد بدقول شدیم اما خوشبختانه این بیمارستان تکمیل شده و با استانداردهای قابل قبول به بهره برداری می رسد.

محسنی بندپی سپس گفت: طرح آبرسانی به ۲۲ روستای بخش صفادشت شهرستان ملارد که از قدیم مشکل ساز بوده به طول ۱۵کیلومتر تا سال آینده آب شرب و سالم در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: شهرک علم و فناوری شهرستان ملارد که بیش از ۲۰۰ شرکت در این مجموعه فعال خواهند بود زمینه اشتغال خوبی برای این شهرستان ایجاد خواهد کرد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...


رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: قانونمداری، قانونگرایی، بی‌طرفی و حفظ اعتماد مردم همواره باید سرلوحه کار مجریان انتخابات باشد؛ چرا که وزارت کشور هم مسئول برگزاری انتخابات و هم مسئول حسن اجرای انتخابات است.

شکراله حسن بیگی در جلسه ستاد انتخابات استان تهران که در شهرستان قرچک برگزار شد اظهار داشت: امام خمینی(ره) نظر و رأی مردم را تعیین کننده می‌دانستند؛ انتخابات در بسیاری از کشورهای جهان برگزار می‌شود ولی گاهاً این رویداد جنبه ظاهری داشته اما تفاوت برگزاری انتخابات در کشور ما این است که رأی مردم مشروعیت دارد و از اصول بنیادین نظام محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه از مهرماه سال گذشته در استانداری و شهرستان‌های استان آغاز شد بیان کرد: از وظایف مجریان انتخابات به عنوان دلسوزان نظام این است که باید حافظ و پاسدار اندیشه امام راحل و خون شهدای گرانقدر باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: قانونمداری، قانونگرایی، بی‌طرفی و حفظ اعتماد مردم همواره باید سرلوحه کار مجریان انتخابات باشد؛ چرا که وزارت کشور هم مسئول برگزاری انتخابات و هم مسئول حسن اجرای انتخابات است.

حسن بیگی سپس گفت: همه ما دارای تفکرات سیاسی هستیم اما نباید این تفکرات را در روند برگزاری انتخابات دخیل کنیم که در استان تهران تأکید داریم بی‌طرفی و قانونمندی همواره نمود داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: موضوع امنیت انتخابات از مسائل بسیار مهم بوده که برای آن در سطح کشور و استان تهران برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته و ضرورت دارد در شهرستان‌ها نیز به این موضوع با جدیت نگاه شود و دستگاه‌های امنیتی، نظامی و انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی تمام توان خود را بکار گیرند.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات به عنوان یک جایگاه سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده، پشتوانه و سرمایه کشور به شمار می‌رود، از این رو همه ادارات و ارگان‌ها و تمام دلسوزان باید برای این موضوع تلاش کرده و در فرصت باقی‌مانده وظیفه خود در قبال ارزش‌های انقلاب اسلامی را به نحو مطلوب انجام دهند.

ادامه مطلب...


رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: در مجموع ۷ روز ثبت نام داوطلبین میاندوره ای مجلس خبرگان ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می شود.

شکرالله حسن بیگی در مورد وضعیت ثبت نام داوطبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان از ۱۳ فروردین تا ۱۹ فروردین ساعت ۱۸ ادامه داشت.

وی افزود: در پی رحلت آیت ها امینی، آیت ها تسخیری و آیت ها بطحایی، سه کرسی از ۱۶ کرسی خبرگان در استان تهران خالی شده که در انتخابات ۲۸ خرداد وضعیت این سه کرسی مشخص می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: در مجموع ۷ روز ثبت نام ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی و قطعی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می شود.

حسن بیگی سپس گفت: بررسی صلاحیت ها و بقیه موارد مرتبط با داوطبین مجلس خبرگان به عهده شورای نگهبان است و فقط در جلسه ای با حضور هیئت نظارت استان تهران با حضور آقای فرهاد رهبر در مورد تبلیغات نامزدین مجلس خبرگان، زمان و نحوه استفاده نامزدین از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات تصمیم گیری می شود.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

ادامه مطلب...


استاندار تهران با اشاره به لزوم ایجاد ثبات و آرامش برای برگزاری انتخابات و پرهیز از ایجاد هرگونه شائبه بر عدم تغییر مدیران در آستانه انتخابات تاکید کرد.

انوشیروان محسنی بندپی در نخستین جلسه شورای اداری استان تهران در سال 1400 ضمن قدردانی از فرمانداران، بخشداران، شهرداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و تعامل و انسجام ایجاد شده میان دستگاه‌های نظارتی، اظهار داشت:‌ خوشبختانه با هماهنگی ایجاد شده اقدامات اثربخشی انجام شده و وحدت و هماهنگی موجود شرایط خدمت‌رسانی در استان تهران را اثربخش‌تر کرده است.
 
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین رویداد پیش رو در سال جاری انتخابات است افزود: در استان تهران و حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر چهار انتخابات برگزار می‌شود که طی آن سه نماینده برای مجلس خبرگان رهبری، یک نماینده برای مجلس شورای اسلامی  و همچنین انتخابات شوراها و ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
 
استاندار تهران عنون کرد:‌ اقدامات خوبی در حوزه سیاسی انجام شده که به صورت ویژه در برگزاری انتخابات باید استمرار پیدا کند و در انتخابات دستگاه‌های اجرایی باید بی‌طرف باشند و اعمال قانون را در دستورکار قرار دهند و در جهت افزایش مشارکت مردم گام بردارند.
 
محسنی بندپی سپس گفت:‌ همه دستگاه‌های استان برای برگزاری انتخابات باید همکاری لازم را داشته باشند و از سوی دیگر نسبت به تغییر مدیران شهرستانی دقت داشته باشند که هیچ تغییری نداشته باشیم به ویژه در حوزه سیاسی تغییری همچون تغییر بخشدار و مدیرکل متوقف شود تا نسبت به ایجاد ثبات و بهره‌گیری از نیروهای موجود حرکت کنیم.

خبرتهران,خبر تهران,شهرداری,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,خبرتهران ,خبر تهران,اخبار تهران,شهرداری تهران,یارانه,استانداری تهران,فرمانداری تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری, بلیت,سفر,سفر ارزان,اداره کل تهران,قیمت ارز,قیمت دلار,بخشداری,دهیاری,شورای اسلامی شهر,پرسپولیس,استقلال,لیگ برتر

ادامه مطلب... 


معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به شنیده شدن صدای آژیر شب گذشته در غرب تهران گفت: اخلال در سیستم هشدار یکی از سازمان ها در شهرک آزمایش به سبب باراش باران موجب شنیده شدن این صدا در مناطق 2 و 5 شده است.

حمیدرضا گودرزی در مورد شنیدن صدای آژیر در شب گذشته اظهار داشت: بررسی های اولیه نشان داد به سبب بارش باران اخلالی در سیستم هشدار یکی از سازمان ها در شهرک آزمایش به وجود آمده که همین موضوع موجب شنیده شدن این صدا در آن منطقه شده است.
 
وی ادامه داد: تا زمان حضور اپراتورها برای حل این مشکل صدای آژیر در مناطق ۲ و ۵ شنیده شده که از شهروندان پوزش می طلبیم.
 
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران عنوان کرد: همچنین پرواز تورکیش ایر که مقرر شد در فرودگاه امام خمینی لندینگ کند به سبب تشخیص خلبان که شرایط فرود فراهم نبوده به باکو برمی گردد و ساعت ۳ صبح مجددا در فرودگاه امام به زمین می نشیند.

ادامه مطلب...


استاندار تهران با اشاره به نقش طرح اقدام ملی مسکن بر خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح را مثبت ارزیابی کرد.

انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به اثرات مثبت طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: طرح اقدام ملی مسکن به گونه‌ای است که جریان تولید و عرضه مسکن را پایه گذاری کرده تا با تغییر دولت‌ها اجرای این طرح به مخاطره نیفتد.
 
وی با اشاره به اینکه بیشترین مستاجرین کشور در تهران ساکن هستند افزود: با توجه به شرایط خاص استان تهران به لحاظ جمعیتی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای این طرح مثبت ارزیابی می شود و این طرح نقش مهمی در خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر دارد.
 
استاندار تهران در تشریح طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران عنوان کرد: ۱۳۰ هزار مسکن در قالب این طرح سهم استان تهران است که ۱۳ هزار واحد در قالب بازآفرینی یعنی حدود ۱۰ درصد از کل سهم استان در قالب این طرح وجود دارد و مابقی یعنی ۶۱ هزار واحد در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲ هزار واحد در شهرهایی با کمتر از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ساخته خواهد شد. همچنین ۴۴ هزار واحد نیز در شهرهای جدید در قالب این طرح ساخته می‌شود.
 
محسنی بندپی با اشاره به اجرای این طرح در پرند گفت: تامین امکانات و زیرساخت های مناسب عمرانی، فرهنگی  اجتماعی در این طرح مدنظر قرار گرفته؛ ضمن اینکه اجرای مترو پرند نقش موثری در آسایش ساکنان این منطقه به ویژه در طرح اقدام ملی مسکن خواهد داشت.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...


استاندار تهران از کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران تا پایان آبان ماه خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در مورد محدودیت های کرونایی اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا و با توجه به گسترش و شیوع مجدد بیماری کرونا در استان تهران و اهمیت اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تمامی دستگاه ها در استان تهران مکلف اند از روز دوشنبه ۵ آبان ماه 99 تا پایان آبان نسبت به کاهش حضور کارکنان خود به میزان ۵۰ درصد اقدام کنند.
 
وی با بیان اینکه ارائه خدمات به صورت شیفت بندی و دورکاری کارکنان در ادارات استان صورت می پذیرد افزود: کلیه وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی ملی مستقر در استان، دستگاه های اجرایی استانی، فرمانداری ها، نهادهای عمومی غیردولتی ازجمله شهرداری ها، کلیه بانک های استان و دفاتر مرکزی شرکت های خصوصی مشمول اجرای این مصوبه می باشند.
 
استاندار تهران  تصریح کرد: ناظرین دانشگاه های علوم پزشکی و استانداری تهران به منظور اجرای دقیق و صحیح این مصوبه به دستگاه های فوق الذکر مراجعه و در صورت مشاهده هرگونه سهل انگاری با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

ادامه مطلب...


استاندار تهران از تخصیص ۵ درصدی اعتبارات تملک دارایی استان تهران به نیروی انتظامی استان خبر داد.  
انوشیروان محسنی بندپی در مراسم تقدیر از کارکنان فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران  اظهار داشت: اقدامات پلیس در فضای مجازی یا برخورد با مفاسد اقتصادی در استان تهران بسیار معنادار است.
 
وی با اشاره به تعداد قابل توجه اتباع در استان تهران افزود: ۵۲۰ هزار اتباع در استان تهران حضور دارند که ۳۳۰ هزار نفر سرشماری شده اند و مابقی این جمعیت نیز در حال سرشماری است.
 
استاندار تهران با اشاره به اینکه 5 درصد اعتبارات تملک و دارایی برای تامین نیازهای نیروی انتظامی استان در شورای برنامه ریزی تامین می شود تصریح کرد: در استان تهران و شهرستان ها شاهد فقر منابع هستیم و در قیاس با شهرستان های سایر استان ها امکانات فرمانداری های استان در حد بخش هم نیست
 
محسنی بندپی با بیان اینکه تامین امنیت، معیشت و سلامت اصلی ترین راهبرد دولت در سال ۹۹ در استان است گفت: تهران با ۴ استان ارتباط دارد و در زمان تعطیلات آخر هفته پلیس راهور استان علاوه بر ایفای وظایف درگیر این مشکل است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداري تهران , يارانه , استانداري تهران , فرمانداري تهران , رضا نورمحمدي , عطيه مومني , ايرانگردي , گردشگري , بليت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قيمت ارز , قيمت دلار , بخشداري , دهياري , شوراي اسلامي شهر , پرسپوليس , استقلال , ليگ برتر

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس