ادامه مطلب...

فرماندار قرچک گفت: سرانه‌های عمومی روستای محمدآباد با برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد مرکز بهداشت، فضاهای فرهنگی، آموزشی، ورزشی، فضای سبز و … افزایش می‌یابد.

روستاهای قرچک از ظرفیت بالایی برخوردار بوده و از طرفی به دلیل نزدیکی به شهر و همچنین موقعیت جغرافیایی شهرستان، محل استقرار جمعیت کثیری هستند که می‌طلبد با برنامه‌ریزی دقیق به ویژه با بازنگری در طرح‌های هادی زمینه افزایش سرانه‌ها فراهم شود.
نخاله‌های ورودی روستا با کمک دستگاه‌های مربوطه از جمله شهرداری باید ظرف مدت مقرر جمع آوری شود و از سوی دهیاری نیز نظارت لازم صورت گیرد تا اشخاص حقیقی و شرکت‌های وابسته به ادارات نخاله‌ها را در این مکان تخلیه نکنند و در صورت مشاهده برخورد قانونی و قضایی صورت گیرد.
راه اندازی مرکز بهداشت، اصلاح و بازسازی شبکه فرسوده آب، شانه‌سازی ورودی روستا، تأمین روشنایی، جلوگیری از آبیاری اراضی کشاورزی با فاضلاب، نصب پل عابر پیاده و اهتمام در رفع مشکلات صدور اسناد مالکیتی باید با جدیت در دستور کار قرار گرفته و ادارات گزارش وظایف محوله را به فرمانداری اعلام کنند.

ادامه مطلب...


علی اصغر سعادتمند به عنوان دهیار نمونه استان تهران(روستای اسلام آباد(دربالا) انتخاب شد.

دهیاری پايه ترين واحد دولت و واحد عملياتي آن در روستا مي باشد كه نقش مهم در ايجاد فضای نشاط یا ايستايي در روستا دارد و دهیاران نقش ممتاز در پويايي روستا داشته و ارتباط مستقيم با مردم دارند و محوري ترين نقش را در مديريت روستا ايفا مي كنند.

دهیار موفق دهیاری است که بتواند از ایده‌های دیگران استفاده کند و با توجه به تأثیر دهیاری بر روند زندگی اهالی ، انتقادها و پیشنهادهای مختلفی را از سوی مردم عادی و کارشناسان می‌پذیرد و از میان همه این انتقادات و پیشنهادات می‌توان ایده‌های مناسبی را استخراج کرد و پس از کارشناسی، اجرایی نمود.


در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت اقتصادی قوی ، نظارت منطقی ، هماهنگی با اعضای محترم شورای اسلامی ، تکمیل پروژه ها ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به اهالی روستا ، در دسترس بودن دهیار و انجام اقدامات به صورت جهادی ، به عنوان ملاک‌های انتخاب دهیار نمونه ، علی اصغر سعادتمند ، دهیار روستای اسلام آباد (دربالا) به عنوان دهیار نمونه استان تهران انتخاب شد.

رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبرتهران در پیامی به علی اصغر سعادتمند , ضمن تبریک این انتخاب , گفت:
اندیشه و تلاش خادمان صدیق عمران و آبادی ایران زمین ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.خدای متعال را شاکریم که با درایت ومدیریت شایسته جنابعالی ، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون روستای اسلام آباد(دربالا) در حوزه های مختلف هستیم.درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق ومخلوق را به همراه داشته است.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

علی اصغر سعادتمند دهیار اسلام آباد,علی اصغر سعادتمند دهیار نمونه,علی اصغر سعادتمند دهیار نمونه استان تهران,دهیار نمونه استان تهران,دهیار نمونه

ادامه مطلب...


جشنواره غذای سالم به مناسبت بسیج ملی آموزش تغذیه سالم در حسینیه روستای جامکاران برگزار شد.


جشنواره غذای سالم به مناسبت بسیج ملی آموزش تغذیه سالم با حضور قاسمی بخشدار، اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا، دهیار و تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت جلیل آباد و دانش آموزان و اولیای مدرسه جامکاران در حسینیه این روستا برگزار شد.


بسیج ملی آموزش تغذیه سالم از تاریخ ۱۴ تا ۳۰ دی ماه ۹۸ با شعار ترویج الگوی غذایی سالم با جایگزین های غذایی سالم نام گذاری شده است.

به همین مناسبت بهورز خانه بهداشت قلعه نو جامکاران با همکاری بخشداری، شورای شهر و دهیاری جلیل آباد اقدام به برگزاری جشنواره غذای سالم نمود.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
در نشست فرماندار با دهیاران بخش مرکزی شهرستان پیشوا مقرر شد دهیاران حقوق مربوط به اضافه کاری فروردین ماه خود را برای کمک به سیل زدگان اختصاص دهند.

حسین عباسی در این نشست با تأکید بر ضرورت هماهنگی و حرکت جمعی در بین دهیاران برای حل مشکلات، گفت: دهیاران به عنوان نماینده دولت در روستا باید تعامل خوبی با ادارات داشته و آنها را به خدمت رسانی در روستاها ترغیب و مجاب کنند.

وی با بیان اینکه دهیاری ها باید به دنبال اقدامات بنیادین و زیرساختی در روستاها باشند، افزود: مقاوم سازی بافت فرسوده، ارائه طرح های اشتغالزایی، پیگیری و اجرای طرح های هادی، زیباسازی و پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز از تکالیف مهم دهیاران در سال جدید است.

فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به ضرورت تأسیس شرکت تعاونی دهیاری ها، گفت: با ایجاد این تعاونی روند اجرای پروژه های عمرانی و توسعه روستا تسریع خواهد شد.

وی از دهیاران خواست تا کمک های نقدی را تجمیع و از طریق حساب متمرکز اعلام شده برای کمک به سیل زدگان استان خوزستان ارسال نمایند.

در این جلسه مقرر شد دهیاران بخش مرکزی شهرستان پیشوا حقوق مربوط به اضافه کاری فروردین ماه خود را برای کمک به سیل زدگان خوزستان اختصاص دهند.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...

در این جلسه که با حضور محمدرضا یوسفی فرمانداری ، معاونین فرمانداری ، بخشداران  مرکزی و جوادآباد ، رؤسای ادارات و دهیاران ورامین برگزارشد ، مسائل مربوط به رشد و توسعه مناطق روستایی مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار شهرستان ورامین در این جلسه گفت : دولت یازدهم و دوازدهم با توجه ویژه خود به مناطق روستایی ، بسیاری از امکاناتی که حتی در شهرها نظیر آن یافت نمی شود ، به مناطق روستایی آورده و این امر به ماندگاری روستائیان در محل زندگی خود کمک شایانی کرده است.
محمدرضا یوسفی افزود : امروز تمامی روستاهای شهرستان ورامین از زیرساخت های لازم در بخش های مختلف آب ، برق ؛ گاز ، تلفن ، راه مناسب روستایی و دیگر امکانات رفاهی برخوردارند که این نشان از اهتمام ویژه دولت و نظام به ماندگاری روستائیان و افزایش تولید محصولات کشاورزی و دامی دارد.
وی اظهار کرد: هر چند که تأمین زیرساخت های توسعه ، به سازی معابر روستایی و فعالیت های عمرانی برای ماندگاری روستائیان در محل زندگی و جلوگیری از مهاجرت لازم است ولی مهمترین اصل برای روستائیان ، افزایش درآمد و ایجاد فرصت های شغلی پایدار است.
یوسفی افزود : خرج کردن پول برای عمران و آبادانی آسان است ولی مهم این است که پولی که به روستاها اختصاص پیدا می کند ، با اجرای طرح های اقتصادی  برای روستائیان درآمد ایجاد کرده و فرصت شغلی به وجود آورد.
فرماندار ورامین با اشاره به طرح اختصاص تسهیلات ارزان قیمت به پروژه های تولیدی و اشتغالزایی روستائی از سوی دولت گفت :دولت با همراهی مجلس ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار به منظور اختصاص تسهیلات ارزان قیمت برای طرح های تولیدی و اشتغالزایی روستایی در نظر گرفته که این امر به ایجاد فرصت های شغلی پایدار کمک شایانی می کند.
وی بیان کرد:این تسهیلات با سود ۶ درصد ، با دوره تنفس ۳ ساله و بازپرداخت شش ساله در نظر گرفته شده است.
یوسفی تصریح کرد: بخشداران و دهیاران وظیفه دارند تا نحوه دریافت این تسهیلات را اطلاع رسانی کرده و به توسعه فعالیت های تولیدی در روستا کمک کنند.

فرمانداری ورامین,فرماندار ورامین,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...

این کارگاه تولیدی که به همت دو زوج معلول ورامینی روز چهارشنبه آغاز به کار کرد ، در زمینه بسته بندی حبوبات فعالیت می کند.
معاون سیاسی انتظامی فرماننداری ورامین در این مراسم گفت : این دو زوج جوان با راه اندازی این کارگاه ثابت کردند که جمله معلولیت ، محرومیت نیست فقط در شعار خلاصه نمی شود بلکه واقعیتی است که اگر به آن توجه شود می تواند به بروز استعدادهای معلولان منجر شود.
عباسعلی سعیدیان افزود : ظرفیت بهزیستی در حمایت از توانخواهان علاوه بر حمایت های مادی و معنوی باید به سمت مستقل ساختن آنان پیش رود تا افراد دیگری نیز بتوانند از حمایت های این سازمان برخوردار شوند.
وی تصریح کرد: ایجاد فرصت های شغلی به عنوان اولویت مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود و همه افراد وظیفه دارند تا با حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان زمینه این مهم را فراهم کنند.
دهیار روستای محمدآباد عرب ها نیز گفت : این زوج معلول که با فعالیت خود ، هشت فرصت شغلی برای سایر معلولان به وجود آورده اند در حال حاضر در محلی استیجاری مشغول به کار می باشند که تلاش می شود تا با همکاری مسئولان ، مکان مناسبی برای فعالیت آن ها ایجاد شود.
حمید معماری بیان کرد: پیشنهاد اهداء ۲۰۰ متر مربع از اراضی روستا به این زوج معلول به شورای اسلامی روستای محمد آباد ارائه شده تا پس ازتصویب با همکاری بهزیستی و بنیاد مسکن ، مکانی مناسب برای ادامه فعالیت اقتصادی این افراد احداث و به رایگان در اختیار آن ها قرار گیرد.

ادامه مطلب...


خبرتهران:شهردار باقرشهر رشد و بالندگی ایران اسلامی را مرهون مشارکت بالای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهروندان دانست و گفت : هیچ یک از ما روزهای پرتلاطم هشت سال دفاع مقدس و انقلاب را فراموش نکرده ایم،روزهایی که تمام دنیا همت کرده بود تا خاک ایران را، اقتصاد ایران را و اعتبار این مرز و […]
شهردار باقرشهر رشد و بالندگی ایران اسلامی را مرهون مشارکت بالای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شهروندان دانست و گفت : هیچ یک از ما روزهای پرتلاطم هشت سال دفاع مقدس و انقلاب را فراموش نکرده ایم،روزهایی که تمام دنیا همت کرده بود تا خاک ایران را، اقتصاد ایران را و اعتبار این مرز و بوم را خدشه‌دار کند اما حضور مردم همیشه در صحنه و ایثارگری آنها روز به روز به اقتدار این کشور افزود و امروز نام ایران در تمام دنیا تداعی اقتدار و امنیت است.

دکتر ناصری پور در ادامه افزود : دیروز اگر وظایف ما جنگیدن و دفاع از کشور پشت خاکریزهای جبهه بود، امروز خاکریز دفاعی و مقاومت ما اعتلای شاخصه‌های عمران و آبادانی، علمی و فرهنگی و دانش سیاسی و اجتماعی است.

در همین راستا مدیریت شهری باشد برنامه های متعددی را برای چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی پیش بینی کرده است.

وی به چندین پروژه عمرانی، برنامه فرهنگی و اجتماعی ، نشست های مردمی و برنامه‌های متنوع دیگر اشاره کرد و گفت در کنار تمام برنامه ها ، چندین سازه نمایشگاهی و ایستگاه صلواتی نیز تدارک دیده شد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...


روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر -شهردار حسن آبادفشافویه از اجرای عملیات جدول گذاری کوچه ها ومعابر شهر با هدف بهسازی وساماندهی ،جمع آوری وهدایت آب های سطحی درنقاط مختلف شهر خبرداد.
دکترتاجیک دراین خصوص اظهارداشت ؛ یکی از اهداف  شهرداری وشورای اسلامی شهر تقسیم عادلانه خدمات درمناطق شهر می باشد که درهمین راستا درحوزه فعالیت های عمرانی نیز تلاش خواهدشد که خدمات دهی به شهروندان به طور مساوی دربین شهروندان تقسیم شود .
وی با بیان اینکه ساماندهی ورفع نواقص ومرمت جداول  واجرای جدول گذاری درمناطقی که تاکنون عملیات عمرانی درآن انجام نشده بود اظهارداشت ؛ با هدف ارتقاء سطح بهداشت محیط زندگی وهمچنین زیباسازی فضاهای شهری ومناسب سازی پیاده روها وجداول  وایجادرضایت شهروندان وطبق برنامه ریزیهای صورت گرفته دردستورکار قرارگرفت .
شهردارحسن آبادفشافویه در پايان تاکيد کرد: با توجه به فصل بارندگي و لزوم هدايت و مهار آب هاي سطحي در راستاي تسهيل تردد وسايل نقليه و عابرين پياده، عمليات جدولگذاري، تعمير و اصلاح جداول مستهلک در نقاط مختلف شهر ازجمله در بلوار امام خمینی (ره ) کوچه ها وخیابان های ورودی شهر درمسیر شهرک صنعتی شمس آباد ، بلوارورزشگاه و...با حجم گسترده ای آغاز ودرحال انجام می باشد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...
لایحه بودجه ۹۸ شهرداری یزد امروز توسط سرپرست شهرداری تقدیم رئیس شورای شهر شد.

یکصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای شهر یزد تشکیل شد و با حضور ۹ نفر از ۱۱ عضو شورا، لایحه بودجه ۹۸ توسط مشتاقیون، سرپرست شهرداری یزد به غلامعلی سفید، رئیس شورای شهر تقدیم شد.

در این جلسه غلامعلی سفید به عنوان رئیس شورا، محسن عباسی هرفته به عنوان سخنگوی شورا، حسین آزادی، مرتضی شایق، ونوس عامری، الهه جورابی، محسن ابوترابی، مهدی کاشفی زاده و سید محمدعلی پاکنژاد حضور داشتند و حمیدرضا قمی و سپنتا نیکنام اعضای غایب این جلسه بودند.

در این جلسه علاوه بر بحث لایحه بودجه و توضیحات سرپرست شهرداری یزد موارد دیگری از جمله وضعیت حقوقی رانندگان اتوبوس واحد یزد، وضعیت حکم شهردار منتخب یزد و ... مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه همچنین در مورد اختلافات شورای شهر و وزارت کشور در مورد حکم شهردار یزد نیز بحث و تبادل نظر شد و برخی اعضا پیشنهاد دادند این اختلاف در شورای حل اختلاف کشور مورد بررسی قرار گیرد.

گفتنی است؛ پس از اینکه مهدی جمالی‌نژاد از شهرداری یزد استعفا داد و در وزارت کشور مشغول به کار شد، اعضای شورای شهر، مجتبی فرهمند را به عنوان شهردار منتخب به وزارت کشور معرفی کردند اما وزارت کشور بعد از گذشت حدود ۷۰ روز هنوز اقدامی برای تعیین تکلیف این حکم نکرده است.

شنیده‌ها حاکی است که فرهمند مورد تایید وزارت کشور قرار نگرفته و اعضای شورای شهر باید اقدام به انتخاب فرد دیگری به عنوان شهردار کنند.

این موضوع اعتراض برخی اعضای شورای شهر را به دنبال داشته زیرا زمان زیادی صرف تعیین وضعیت شهردار منتخب شورای شهر یزد شد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...
سرپرست شهرداری یزد با اشاره به تقدیم بودجه ۹۸ شهرداری یزد به شورا گفت: معتقدیم شهرداری‌ها باید به جای شهر فروشی برای کسب درآمد به سمت منابع پایدار حرکت کنند.

علی مشتاقیون امشب در یکصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه امشب بودجه ۹۸ شهرداری تقدیم شورا می شود، اظهار داشت: تلاش شده تا در بستن بودجه، با برنامه ریزی و با نظرات کارشناسانه پیش برویم.

وی بیان کرد: همه دست‌اندرکاران امر تمام تلاش خود را به کار گرفتند که لایحه بودجه ۹۸ شهرداری یزد با توجه به ظرفیت‌های شهر و با نگاه همه‌جانبه به ابعاد مختلف بسته شود.

مشتاقیون عنوان کرد: موارد لحاظ شده در لایحه بودجه ۹۸ شهرداری کارشناسانه و بر اساس برنامه ریزی بوده و امیدواریم شورای شهر نیز در تصویب بودجه، انعطاف به خرج دهد و نگاهی همه جانبه نگرانه به بحث بودجه داشته باشد.

سرپرست شهرداری یزد خاطرنشان کرد: انتظار داریم شورای شهر در بخش منابع، حمایت و همراهی لازم را داشته باشد تا بتوانیم بودجه‌ای متعادل و انعطاف‌پذیر و متناسب با شرایط پیش‌بینی شده برای سال آینده داشته باشیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه تمام معاونان و مسئولان شهرداری در فضای همدلی و هماهنگی فعالیت می‌کنند و با توجه به اینکه اکنون شهرداری یزد با سرپرستی اداره می ‌شود، در زمینه بودجه همه با هم همدلی لازم را داشته اند.

مشتاقیون برخی فضاسازی‌های رسانه را خلاف اخلاق دانست و افزود: مجموعه شهرداری یزد با شهردار منتخب شورای شهر همراه است و ما نیز منتظر اعلام نظر وزارت کشور هستیم.

وی در مورد لایحه بودجه ۹۸ شهرداری یزد تاکید کرد: اعتقاد ما بر این است که شهرداری‌ها باید به جای شهر فروشی و تراکم فروشی به سمت منابع پایدار بروند و این موضوع را در لایحه بودجه نیز مورد توجه قرار داده ایم.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

/> "آپلودآپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس